м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамери Mobotix для зовнішнього застосування

Mobotix Q71 Hemispheric

Оптика з кутом огляду 360 ° забезпечує круговий огляд. Вперше в напівсферичній камері поєднано інфрачервоне та світлодіодне біле світло.

Mobotix D71 Dome

Компактна однооб'єктивна камера захищена ударостійким куполом, стійким до атмосферних впливів, три регульовані вручну осі дозволяють ідеально зорієнтувати оптику, що налаштовується.

Mobotix S74

Жодна камера MOBOTIX ще не була такою гнучкою – до чотирьох модулів. Ви можете розмістити чотири незалежних модуля (оптичний і функціональний), щоб сконцентруватися на певних областях.

Mobotix М73 з 3 модулями

M73 з 3 модулями - камера, яка не має собі рівних за продуктивністю, функціональністю, кібербезпекою та граничними обчисленнями.

Mobotix M16 AllroundDual

Завдяки чудовим характеристикам M16 дозволяє отримувати відео в яскравих кольорах вдень та висококонтрастні чорно-білі кадри у темну пору доби.

Mobotix D16 DualDome

Одна камера дозволяє вести спостереження одночасно за двома різними областями без механічних пристроїв.

Mobotix S16 DualFlex

Завдяки гнучкій конструкції і сенсорним модулям, кожен з яких може бути розташований на відстані до 3 м, S16 охоплює відразу дві області, залишаючись практично непомітною.

Mobotix V16 Vandal

Куленепробивна система камер підвищеної безпеки для зон підвищеного ризику. Завдяки броні з нержавіючої сталі та світлочутливої ​​відеотехнології V16 підтримує постійний огляд усередині та зовні будівель, схильних до ризику вандалізму.

Mobotix M26 Allround

Для камери M26 доступний весь спектр об'єктивів Mobotix HD Premium: від об'єктива "риб'яче око" з кутом огляду 180 ° до телеоб'єктиву 7 °, за допомогою якого можна визначити номерний знак автомобіля навіть з відстані 70 м.

Mobotix Q26 Hemispheric

Напівсферична камера Q26 відрізняється елегантним дизайном і круговим оглядом 360° з високою роздільною здатністю. Камера може записувати всі ділянки цілого приміщення, замінюючи собою чотири звичайні камери.

Mobotix D26 Dome

Камера D26 ідеально підходить для додатків, де потрібний класичний дизайн камери з ударостійким куполом. Однак внутрішні компоненти камери не схожі на традиційні, вони оснащені сучасними технологіями для створення комплексної системи відеобезпеки.

Mobotix S26 Flex Hemispheric 

S26 з технологією Hemispheric – це надзвичайно функціональна спеціалізована камера. Ця компактна система може бути інтегрована настільки непомітно, що після завершення встановлення камери видно лише об'єктив.

    Залишилися питання?

    Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!