м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Зовнішні камери

http://unitop.ua/wp-content/uploads/2021/12/cropped-q71_wall_supermarket_930x550-1.jpg
Q71 Hemispheric
Технологія напівсферичних камер ще ніколи не була такою компактною, такою повною і такою універсальною. MOBOTIX Q71 бачить все і завжди. Оптика з кутом огляду 360 ° забезпечує круговий огляд. Вперше в напівсферичній камері поєднано інфрачервоне та світлодіодне біле світло. Тож ви можете фарбувати навіть ніч! 12 мегапікселів та WDR забезпечують чудову якість зображення та вражаючу деталізацію. Вбудована функція аудіо гарантує, що вас почують. Вбудована в платформу MOBOTIX 7 з її інтелектуальними програмами, комплексна відеосистема пропонує вам нескінченний спектр можливостей для аналізу.
D71 Dome
Непомітний зовнішній вигляд і багаті можливості: Це MOBOTIX D71 Dome. Компактна однооб'єктивна камера захищена ударостійким куполом, стійким до атмосферних впливів. Три регульовані вручну осі дозволяють ідеально зорієнтувати оптику, що настроюється. Інтелектуальні програми для відеоаналізу платформи MOBOTIX 7 роблять камеру D71 нескінченно гнучкою. Все можливо. Все можна зробити під куполом D71!
D71_city_930x550
S74_eckenmontage_930x550
Високоякісна камера MOBOTIX S74
Жодна камера MOBOTIX ще не була такою гнучкою – до чотирьох модулів. Ви можете розмістити чотири незалежних модуля (оптичний і функціональний), щоб сконцентруватися на певних областях. Все в одній системі – все в MOBOTIX S74. Оснащена сучасними процесорами, передовою системою кібербезпеки і неперевершеною якістю зображення з оптимізованим WDR і збільшеними датчиками ультранизького освітлення. MOBOTIX S74 може бути інтегрована в відкриту платформу MOBOTIX 7 з набором аналітичних додатків для кожної конкретної вимоги.
Високоякісна камера MOBOTIX М73
M73 з 3 модулями вражає найновішими високопродуктивними системними технологіями та модульною підтримкою додатків MOBOTIX. Це камера, яка не має собі рівних за продуктивністю, функціональністю, кібербезпекою та граничними обчисленнями. В цілому, це безкомпромісно компактна камера з чудовим баченням і чудовим зовнішнім виглядом
http://unitop.ua/wp-content/uploads/2021/07/cropped-cropped-12.jpg
mx_img_m16-outdoor-front
M16 AllroundDual
Завдяки чудовим характеристикам флагманський продукт дозволяє отримувати відео в яскравих кольорах вдень та висококонтрастні чорно-білі кадри у темну пору доби. Перемикання між денним та нічним сенсором здійснюється повністю цифровим способом без будь-яких механічних частин. Це робить процес надзвичайно надійним за будь-яких погодних умов.
D16 DualDome
Два об’єктива, два датчики зображення з високою роздільною здатністю, внутрішня карта MicroSD і можливість отримувати два зображення з роздільною здатністю більше 12 МП роблять камеру D16 DualDome ефективним рішенням для забезпечення безпеки: одна камера дозволяє вести спостереження одночасно за двома різними областями без механічних пристроїв.
mx_img_d16-factory
s16-dualflex1
S16 DualFlex
Завдяки гнучкій конструкції з особливо компактним корпусом камери і сенсорними модулями, кожен з яких може бути розташований на відстані до 3 м, S16 охоплює відразу дві області, залишаючись практично непомітною.
V16 Вандалізм
Куленепробивна система камер підвищеної безпеки для зон підвищеного ризику. Завдяки броні з нержавіючої сталі та світлочутливої ​​відеотехнології MOBOTIX, V16 підтримує постійний огляд усередині та зовні будівель, схильних до ризику вандалізму.
antyvandalna-kamera-v16-2
m26-allround3
M26 Allround
Для камери M26 доступний весь спектр об'єктивів MOBOTIX HD Premium: від об'єктива "риб'яче око" з кутом огляду 180 ° до телеоб'єктиву 7 °, за допомогою якого можна визначити номерний знак автомобіля навіть з відстані 70 м.
Напівсферична камера Q26
Напівсферична камера Q26 відрізняється елегантним дизайном і круговим оглядом 360° з високою роздільною здатністю. Камера може записувати всі ділянки цілого приміщення, замінюючи собою чотири звичайні камери.
q26-hemispheric5
mx_297_products_d26_730x400-1
D26 Dome
Камера D26 ідеально підходить для додатків, де потрібний класичний дизайн камери з ударостійким куполом. Однак внутрішні компоненти камери не схожі на традиційні, вони оснащені сучасними технологіями для створення комплексної системи відеобезпеки.
S26 Flex
Важко роздивитись, але видно все. S26 з технологією Hemispheric – це надзвичайно функціональна спеціалізована камера. Ця компактна система може бути інтегрована настільки непомітно, що після завершення встановлення камери видно лише об'єктив.
s26-flex-2