м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix D16 DualDome

Відеокамера Mobotix D16 DualDome

D16 DualDome Одна камера. Два зображення.

Два об’єктива, два датчики зображення з високою роздільною здатністю, внутрішня карта MicroSD і можливість отримувати два зображення з роздільною здатністю більше 12 МП роблять камеру D16 DualDome ефективним рішенням для забезпечення безпеки: одна камера дозволяє вести спостереження одночасно за двома різними областями без механічних пристроїв.

Відеокамера Mobotix D16 DualDome
  • системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF;
  • запис на внутрішню карту MicroSD (стандартна пам’ять 4 ГБ);
  • вбудовані мікрофон і гучномовець;
  • вбудовані датчик удару і пасивний ІЧ-датчик;
  • підходить для установки на стіну або стелю;
  • проста установка, в тому числі на кутах будівель і стовпах;
  • антивандальний комплект для використання в особливо несприятливих умовах.
Варіанти
Гнучка концепція відеомодуля

Оскільки камера D16 пропонує численні можливості комбінування, відеомодулів (денного або нічного відеосенсора, вкл. Об'єктив з налагодженою різкістю) замовляється окремо і потім без особливих зусиль встановлюються на корпус камери. Крім цього, MOBOTIX пропонує камеру D16 в спеціальній комплектації, що включає відеомодулі для денного/нічного режим і панорамного огляду на 180°.

Відеокамера Mobotix D16 DualDome
Відеокамера Mobotix D16 DualDome
Міцність
Камера для будь-яких завдань

Як правило, за рахунок міцної конструкції відеокамера D16 може встановлюватися без додаткового обладнання як в приміщенні, так і зовні будівлі. Завдяки широкому діапазону допустимих температур навколишнього середовища (від -40 до +60 ° C) камера може використовуватися в самих різних умовах і для самих різних завдань: наприклад, для відеоспостереження в Антарктиді або за процесами в доменній печі.

Подвоєна пильність
Два відеосенсора та два об'єктива
Одна камера замість двох
Відмінний огляд і висока деталізація завдяки одній-єдиній камері

Два відеосенсора і два гнучко настроюваних об'єктива на вибір дозволяють вести відеоспостереження одночасно за двома різними областями. Основна перевага камери D16 полягає в індивідуальній установці кожного об'єктива і повністю модульної конструкції. Після установки камери кожен об'єктив фіксується в обраному положенні.

Для спостереження за всім торговим залом і касовою зоною достатньо однієї-єдиної відеокамери D16. Одночасна передача і аналіз двох зображень з високою детальною здатністю не тільки дозволяє скоротити число використовуваних камер, але і значно знижує витрати за рахунок відмови від непотрібних проводів, додаткових записуючих пристроїв і забезпечення резервного електроживлення.

Панорама на 180° з двох зображень
Все як на долоні завдяки камері з роздільною здатністю більше 12 мегапікселів
Додатковий захист
D16 з антивандальним комплектом

Камера D16 Panorama дозволяє отримувати високоякісне панорамне зображення з роздільною здатністю більше 12 мегапікселів. Корекція спотворень проводиться програмним забезпеченням камери. Таким чином, відеоспостереження за всім фасадом будівлі і прилеглими територіями (паркувальна зона, газони) можна виконувати за допомогою всього однієї камери. При використанні в якості веб-камери модель D16 також дозволяє отримувати зображення дуже високої якості.

Камера MOBOTIX з антивандальним корпусом (ступінь захисту IK10) є кращим вибором, якщо мова йде про відеоспостереження в небезпечних місцях або зовні будівлі в особливо несприятливих умовах. Сталева арматура, яка замовляється окремо, успішно протистоїть навіть найсерйознішим атакам, а камера при цьому продовжує передавати чудове зображення нападника.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!