м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix M26 Allround

Відеокамера Mobotix M26 Allround

Камера для установки на стіну, стелю і стовп M26 Allround

Відмінно зарекомендована себе система камер Allround для установки на стіну, стелю і стовп може працювати в найскладніших умовах, де потрібна ступінь захисту IP66 і IK10. Завдяки новітній технології 6 МП і великому вибору об’єктивів камери M26 знаходять застосування в багатьох областях.

mx_289_products_m26_930x520
  • системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF;
  • запис на внутрішню карту MicroSD (стандартна пам’ять 4 ГБ);
  • вбудовані мікрофон і гучномовець;
  • великий вибір об’єктивів з кутом зору від 8 ° до 180 °;
  • інструменти відеоаналізу MxAnalytics в стандартному комплекті;
  • вбудований датчик температури;
  • погодостійкістю, посилений скловолокном корпус (ступінь захисту IP66, IK10);
  • відповідний ІК-випромінювач (PoE +), поставляється опціонально.
Варіанти
Надійна багатофункціональна камера (IP66, IK10, від -40 до 50 ° C)

У стандартній комплектації камера M26 пропонується в напівсферичному варіанті з об'єктивом на 180 ° і як корпус з кольоровим або чорно-білим відеосенсором (для денної / нічної зйомки). У корпус дуже легко вкручуються об'єктиви HD-Premium з кутом огляду 8 °, 15 °, 31 °, 45 °, 60 °, 90 ° і 103 °. Також в комплект входить кришка об'єктива зі скляною лінзою замість пластикової.

mx_290_products_m26_930x520
mx_291_products_m26_930x520
Технологія Hemispheric
Камера M26 зі спеціальним об'єктивом 180° x 180°

Завдяки об'єктиву B016 одна-єдина камера M26, встановлена над дверима, може охоплювати всю область входу. Це дозволяє значно скоротити витрати на установку декількох стандартних камер і вартість всієї системи. Камера може передавати оглядове зображення, що настроюється індивідуально, залежно від поставлених завдань (панорама, фокус, вивід чотирьох вікон).

Кріплення VarioFlex
Настінне й стельове кріплення в стандартному комплекті
Система захисту від крадіжки
Комплект стопорних гвинтів з адаптером
Внутрішній зв'язок
Двосторонній зв'язок з будь-якої точки світу

Кріпильна система VarioFlex з широким діапазоном регулювання по двох осях (поворот і нахил) дозволяє закріпити камеру на будь-якій стіні, будь-якій стелі, а також - в комбінації з додатковим кріпленням для установки на стовп, виготовленим з нержавіючої сталі, - на будь-якому круглому стовпі товщиною до 18 см. Крім того, за допомогою цього кріплення можна дуже точно направити камеру на область спостереження. Закритий кабельний канал підвищує безпеку всієї конструкції.

За допомогою комплекту стопорних гвинтів для дюбелів (4 шт. 6x50) і болтів з прямокутною різьбою (4 шт. M6x15, 4 шт. M6x30) можна закріпити основу кріплення VarioFlex таким чином, щоб захистити камеру від крадіжки. Що поставляється в комплекті адаптер підходить для стандартних патронів дрилів-шуруповертів.

Камера M26 завжди поставляється з вбудованими мікрофоном і гучномовцем для забезпечення двостороннього голосового VoIP-зв'язку з синхронною передачею звуку / відео в цифровій якості. Ідеально підходить для оголошень і обміну інформацією з іншими людьми, які перебувають перед камерою. Доступ до камери і її функцій по інтернету з будь-якої точки світу через встановлену на ПК програму MxManagementCenter, VoiP-телефон, смартфон або планшет.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!