м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Купольна камера D26 Dome

Купольна камера D26 Dome

Ця купольна камера являє собою компактну і інтелектуальну погодостійку IP-відеосистему з налаштованим вручну об’єктивом і ударостійким куполом з полікарбонату товщиною 1,5 мм (ступінь захисту IK10). Як і інші камери MOBOTIX новітнього покоління моделей x26 / x16, камера D26 працює на найсучаснішій системній платформі.
  • системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF;
  • запис на внутрішню карту MicroSD (стандартна пам’ять 4 ГБ);
  • для денної або нічної зйомки (з кольоровим або чорно-білим відеосенсором 6 МП);
  • великий вибір об’єктивів з кутом зору від 15 ° до 103 °;
  • датчик удару і MxAnalytics в стандартній комплектації;
  • погодостійкий і ударостійкий корпус (ступінь захисту IP66, IK10);
  • додаткове обладнання для установки на стелю і захисту від вандалізму.

Варіанти

Можливість адаптації до вимог замовника
Елегантність і непомітність на найвищому технічному рівні: камера D26 відмінно впорається з будь-яким завданням. Вона поставляється в комплекті з об’єктивом або тільки з корпусом без об’єктива. Практичні змінні об’єктиви, різноманітне додаткове обладнання і антивандальний комплект максимально розширюють область застосування камери.

Вибір об’єктива

Для кожного завдання – відповідний об’єктив
Від вибору об’єктива залежить область зображення, що охоплюється камерою. Наприклад, встановлена в кутку камера із надширококутним об’єктивом (B036 з кутом огляду 103 °) практично повністю охоплює приміщення. Телеоб’єктив B237 на 15 ° дозволяє розпізнавати номерні знаки автомобілів на відстані близько 75 метрів або серійні номери грошових купюр на відстані близько 2 метрів.

VoIP-технологія для двостороннього зв’язку

Просте підключення звукових модулів розширення
У комбінації з модулем розширення ExtIO від MOBOTIX камера D26 може використовуватися для двостороннього голосового VoIP-зв’язку. В цьому випадку можна з’єднуватися з нею через інтернет з будь-якої точки світу. Модуль розширення ExtIO оснащений ІЧ-датчиком руху, датчиком температури навколишнього середовища, а також має два входи, два виходи і дві кнопки з підсвічуванням.

Дообладнання

Антивандальний комплект
Забезпечує додатковий захист для камери, не вимагаючи великих матеріальних витрат і зусиль на установку, і ідеально підходить для застосування в умовах з високим ризиком ушкодження камери, наприклад, у в’язницях, неблагополучних кварталах, на вокзалах і т. Д. У комплект входить міцне кільце корпусу з нержавіючої сталі, що поставляється в п’яти кольорових варіантах, і посилений купольний плафон товщиною 3 мм.

Додаткове обладнання для установки

Комплект для відкритої і стельової установки
Захищає кабель і дозволяє встановлювати додаткові модулі (з’єднувальний кабель / мережевий кабель, розширення входу/виходу і т. д.). Для забезпечення оптимального положення об’єктива при установці на стіну кут нахилу повинен складати 10 °. Комплект для установки на стелю дозволяє швидко і акуратно встановити камеру D26 в підвісній стелі.

Додаткове обладнання для установки

Кріплення на стіну або стовп
У стандартну комплектацію камери D26 входить кріплення на стелю або вертикальне кріплення на стіну. Настінне кріплення і додаткове кріплення для установки на стовп розширюють можливості монтажу камери. Корпус настінного кріплення закриває розетки RJ45 для прихованої установки і пропонує місце для додаткових модулів, наприклад, для модуля захисту від перенапруги.