м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix Q71 Hemispheric

Q71 Hemispheric

Ніколи ще круговий огляд не був таким повним!

Технологія напівсферичних камер ще ніколи не була такою компактною, такою повною і такою універсальною. MOBOTIX Q71 бачить все і завжди. Оптика з кутом огляду 360 ° забезпечує круговий огляд. Вперше в напівсферичній камері поєднано інфрачервоне та світлодіодне біле світло. Тож ви можете фарбувати навіть ніч! 12 мегапікселів та WDR забезпечують чудову якість зображення та вражаючу деталізацію. Вбудована функція аудіо гарантує, що вас почують. Вбудована в платформу MOBOTIX 7 з її інтелектуальними програмами, комплексна відеосистема пропонує вам нескінченний спектр можливостей для аналізу. Все, що вам потрібно - усередині та зовні. Q71 встановлює всебічні стандарти.
Відеокамера Mobotix Q71 Hemispheric
Відеокамера Mobotix Q71 Hemispheric
 • Непомітний круговий огляд 360 ° (риб'яче око)
 • НОВИНКА: ІЧ та біле світло в одній напівсферичній камері
 • Матриця 12 Мп з функцією WDR
 • Перемикання день/ніч
 • Стійкий до погодних умов алюмінієвий корпус для використання всередині та поза приміщеннями
 • Вбудована функція аудіо для прямого зв'язку
 • Стійкість до погодних умов (IP66, від -40 до 65°C) та ударостійкість (IK10)
 • Частина платформи MOBOTIX 7, включаючи інтелектуальний додаток

Ласкаво просимо до наступного виміру

Основні моменти

НОВИНКА:

ІЧ та біле світло в одній камері

Кольорові знімки навіть уночі
Q71 - це перша напівсферична відеосистема, що поєднує в одній камері інфрачервоне та світлодіодне біле світло. Крім детальних чорно-білих зображень, вона дозволяє отримувати кольорові знімки у темряві (до 25 м²) та розпізнавати колір автомобілів або одягу в нічний час. Світлодіодне біле світло також може бути використане для відлякування зловмисників або може бути налаштоване на включення тільки при виникненні відповідних подій. Незалежно від призначення, камера бачить все завдяки непомітному ІЧ-підсвічуванню.
Відеокамера Mobotix Q71 Hemispheric
Відеокамера Mobotix Q71 Hemispheric

Круговий огляд 360 °

Одна камера – бачить все
Компактна камера Q71 забезпечує круговий огляд на 360 ° без сліпих зон за допомогою однієї камери. Напівсферичне депарафінування відбувається безпосередньо всередині камери. Це покращує якість зображення та знижує вимоги до пропускної спроможності. Незалежно від того, чи встановлена ​​камера Q71 на стіні або на стелі, вона заощаджує ресурси та забезпечує найкращі результати кругового огляду.

Датчик зображення 12 Мп

Все, що потрібно для чудової якості зображення
12-Мп датчик зображення Q71 оснащений рухомим блокуючим ІЧ-фільтром, що робить Q71 першою напівсферичною камерою MOBOTIX з автоматичним перемиканням режиму "день/ніч". Завдяки 12 Мп та WDR вона забезпечує найкращу якість зображення цілодобово.
 • Кольорові датчики 12 Мп день/ніч
 • Максимальна роздільна здатність зображення: 4K, 2882 x 2882 (напівсферична)
 • Макс. частота кадрів: 30 кадрів/с@4k (H.264/H.265)
 • WDR: 120 дБ
Відеокамера Mobotix Q71 Hemispheric
Відеокамера Mobotix Q71 Hemispheric

Зручне відображення зображення

Зйомка всього зображення
Ця функція дозволяє відображати повне 360° "риб'яче око" зображення з камери Q71 у зручному вигляді. Вибирайте між звичайним, панорамним або квадратним виглядом із чотирма зображеннями на одному екрані, де ви можете змінювати масштаб або налаштувати кожен кадр окремо, щоб отримати найкращий огляд.

Відкрита платформа MOBOTIX 7

Інтелектуальні програми для всіх можливих функцій аналізу
Камера Q71 є частиною платформи MOBOTIX 7. Крім попередньо інтегрованих інтелектуальних додатків, таких як підрахунок об'єктів, складання теплових карт та виявлення поведінки, в системі можна використовувати окремі програми. Це можуть бути як існуючі сертифіковані програми від партнерів, так і програми, повністю перепрограмовані відповідно до ваших специфічних вимог.
m73_keyvisual_930x550px
Відеокамера Mobotix Q71 Hemispheric

Всебічна надійна продуктивність

Міцна та потужна за всіма параметрами
У стандартну комплектацію Q71 входить картка пам'яті microSD об'ємом 8 Гб, а також аудіомодуль з мікрофоном та динаміком. Вона також сумісна з H.264, H.265 та ONVIF. Непомітна камера з міцним алюмінієвим корпусом стійка до атмосферних впливів (IP66, від -40 до 65 ° C) та ударів (IK10). Вражаючий середній час відпрацьовування на відмову (MTBF), що становить понад 9 років, показує, наскільки Q71 дійсно стабільна.

Відкрита платформа MOBOTIX 7

Все можливо з відкритою платформою MOBOTIX 7

Платформа MOBOTIX 7 поєднує наші сучасні відеосистеми з інтелектуальним програмним забезпеченням інструментів відеоаналізу. Існуючі сертифіковані програми вже охоплюють широкий спектр вимог. Багато програм засновані на процесах глибокого навчання та використовують штучний інтелект. Відкрита платформа дозволяє партнерам або клієнтам розробляти та впроваджувати власні програми для камер, використовуючи також програму SDK. Це дуже корисно, наприклад, задоволення специфічних вимог до напівсферичної технології. Це означає, що постійно розробляються нові рішення додатків камер для дуже специфічних застосувань.

Набагато більше, ніж просто безпека

Створіть додаткову цінність за допомогою рішень, які точно відповідають вашим потребам
Оптимальна безпека на всіх рівнях залишається головним завданням компанії MOBOTIX. Але сьогодні відеотехнології, що підтримуються глибоким навчанням та штучним інтелектом, здатні набагато більше. За допомогою систем MOBOTIX ви можете зробити процеси безпечними, підвищити ефективність та заощадити гроші. Йдеться не просто про встановлення камери, а про поєднання індивідуального рішення відеосистем із програмним забезпеченням та системою керування відео. Це полегшує життя вам самим, вашим співробітникам, клієнтам, відвідувачам, пацієнтам, студентам – та будь-кому, з ким би ви не мали справу!
mx_img_verticals_930x550

Ефективно та бюджетно

Q71 Зразкові сценарії
 • Стимулювання продажів у роздрібній торгівлі: аналіз руху покупців у магазині
 • Підтримка медперсоналу шляхом розпізнавання безпорадних людей
 • Безпека в промисловості та логістиці завдяки безперебійному моніторингу виробничих цехів та складів
 • Захист периметра в день та в ночі: моніторинг відкритих майданчиків для захисту від зловмисників (розпізнавання кольору одягу та автомобілів навіть уночі)

Комунальне господарство, енергетика добування корисних копалин

Надійний захист чутливих зон
Інфраструктури для вироблення та постачання енергії беруть на себе ключові функції постачання. Безперебійне функціонування є необхідною умовою. Чи то в гірничодобувній промисловості, чи на шельфі у відкритому морі, чи на ТЕЦ, умови експлуатації є суворими, і безпека праці тут знаходиться в центрі уваги. Камери повинні працювати надійно та витримувати будь-який вітер та негоду. Надійна платформа MOBOTIX 7-го покоління з універсальними програмами пропонує індивідуальні рішення для цих цілей, такі як захист від зловмисників та керування активами.
energy
industry_930x550

Промисловість та виробництво

Безпека та оптимізація процесів
Інтелектуальні системи відеоспостереження забезпечують захист від зловмисників та допомагають запобігти пожежам, знижуючи збитки та фінансові втрати. Системи MOBOTIX також підвищують рентабельність інвестицій за рахунок зниження загальних матеріальних витрат та часу встановлення. Наприклад, одна камера S74 може замінити кілька звичайних камер, скорочуючи обсяг пам'яті, пропускну здатність та кількість портів. Використання аналітичних програм у моніторингу процесів дозволяє підвищити оптимізацію, що може покращити процедури та збільшити обсяг виробництва.

Уряд

Фокус на безпеці - ефективність, довговічність, кібербезпека
Місцеві органи влади, муніципальні будівлі та державний сектор завжди потребуватимуть підвищеного рівня захисту з ще більшою кібербезпекою. Системи MOBOTIX та аналітичні програми платформи MOBOTIX 7 дозволяють виявити залишений багаж або підозрілих осіб. Як гнучка система, S74 дозволяє контролювати кілька зон одночасно, що збільшує охоплення при одночасному скороченні бюджетних витрат. Що ще важливіше, інтелектуальна відеотехнологія може використовуватися для моніторингу, забезпечення безпеки та контролю процесів у сфері охорони здоров'я та безпеки.
government
adobestock_54587128._930x550pxjpg

Дорожній рух та транспорт

Аналіз трафіку, управління потоками, запобігання збоям у русі
В епоху "розумних" міст управління дорожнім рухом має бути ефективним, стійким та інтелектуальним. Платформа MOBOTIX 7 з додатками на основі штучного інтелекту дозволяє розпізнавати, аналізувати та повідомляти про транспортні засоби, номерні знаки та поведінку водіїв. Наприклад, S74 та його програми можуть контролювати рух в обох напрямках за допомогою всього однієї камери. Контроль доступу (в'їзд та виїзд) на паркування або місця для паркування також можна контролювати за допомогою однієї камери.

Роздрібна торгівля

Не лише запобігання крадіжкам, а й активне стимулювання продажів
Запобігання крадіжкам - головне завдання будь-якої роздрібної торгівлі, але відеосистеми MOBOTIX здатні на більше: Інтелектуальні аналітичні програми платформи MOBOTIX 7 можуть використовуватися для аналізу поведінки покупців та інформації про клієнтів. Випереджальна та реактивна викладка товару з коригуванням асортименту може збільшити виторг. Зокрема, у секторі роздрібної торгівлі системи MOBOTIX ефективно допомагають торговим точкам у вирішенні проблем, пов'язаних із охороною здоров'я та безпекою у цей час. (Наприклад, виявлення масок, підрахунок людей, соціальне дистанціювання).
shutterstock_211523242_cmyk_930x550px
MxWB_201215_Healthcare

Охорона здоров'я

Полегшення навантаження на медперсонал та захист людей
Догляд за хворими постійно змінюється, і нестача кваліфікованих працівників – надто знайоме явище. Ефективне використання інтелектуальних відеотехнологій може забезпечити додаткові ресурси. Наприклад, камери серії MOBOTIX 7 та аналітичні програми можуть виявити, якщо пацієнт впав на підлогу і більше не встає. Крім того, можна ефективно керувати входом та виходом (виявлення масок) або доступом до чистих приміщень (контроль доступу).

Освіта

Безпека, яка створює прецедент
Технологія MOBOTIX може відіграти важливу роль у забезпеченні безпеки навчального та наукового середовища. Школярі та студенти – це майбутнє нашого суспільства, тому стандарти тут особливо високі. Необхідно зупинити небажаних зовнішніх порушників (захист периметра та контроль доступу), а також запобігти насильству та вандалізму всередині приміщень. Системи камер MOBOTIX не потребують технічного обслуговування та мають надзвичайно довгий термін служби. Крім того, за допомогою однієї камери S74 можна контролювати кілька приміщень, що знижує навантаження на бюджет та заощаджує ресурси вчителів та викладачів.
mx_education_header2_1860x550

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!