м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Камера S16 DualFlex з двома відеомодулями

Варіанти

Ідеальне рішення, коли потрібна непомітність
Камера S16 дозволяє підключити один або два відеомодулі (об’єктив з платою відеосенсорів, світлодіоди і мікрофон) до базового модулю за допомогою кабелів довжиною до трьох метрів. Плоский корпус з вбудованою довготривалою флеш-пам’яттю і зовнішніми роз’ємами (Ethernet, MiniUSB, Audio) можна приховати і захистити, встановивши його за облицюванням стіни або стелі таким чином, щоб в приміщенні було видно тільки об’єктиви.

Подвоєна гнучкість

Дві області – одна камера
Для підключення відеомодуля до камери S16 використовуються два довгих кабелі, що дозволяють вести відеоспостереження за декількома областями. Наприклад, за допомогою однієї камери можна одночасно спостерігати за двома різними приміщеннями або за областями в приміщенні і поза будівлею, а також бачити, що відбувається за рогом. Камера S16 Hemispheric з двома об’єктивами і круговим оглядом на 360 ° без мертвих зон має такий же кут огляду, як у восьми звичайних камер.

Практичність

Типові сфери застосування
Камера S16 – оптимальне рішення для таких сфер, де непомітний дизайн і непомітність грають особливо важливу роль. Оскільки ця цифрова IP-Камера не має рухомих механічних частин, вона практично не схильна до зносу і не виробляє шуму. Типові сфери застосування: готелі, ресторани, торговельні зали, автобуси і залізничні вагони.

Установка

Один кабель для передачі даних і електроживлення
Існує два варіанти для погодостійкого підключення мережевого кабелю до корпусу камери. Для підключення до мережі в корпус вставляється
або з’єднувальний кабель MOBOTIX довжиною до 10 м, який фіксується
за допомогою погодостійкого байонетного замку, або вісім окремих жил мережевого кабелю, які фіксуються в частково відкритому корпусі камери за допомогою ножової LSA-клеми.

Відеомодулі

З світлосильною технологією Moonlight MOBOTIX
Новітні відеомодулі з підвищеною світлочутливістю в комбінації з об’єктивами HD-Premium дозволяють отримувати зображення відмінної якості. Відеомодулі доступні в наступних варіантах: для денної або нічної зйомки, від телеоб’єктива до Hemispheric, в чорному або білому виконанні. Крім того, MOBOTIX пропонує повні комплекти S16 з одним або двома відеомодулями Hemispheric.

Кріплення BlockFlexMount

Ще більше варіантів установки
Кріплення BlockFlexMount дозволяє використовувати такі ж
відеомодулі, але іншої форми, які ідеально підходять для установки
в будь-які пристрої. Додаткові варіанти кріплення стандартних
відеомодулів (DualMount, SurroundMount, HaloMount, PTMount) забезпечують максимальну гнучкість при установці.

Кріплення PTMount

Установка на стіну або стелю
Це елегантне, компактне, непомітне і регульоване вручну по трьох осях додаткове кріплення для купольної оптики може використовуватися для установки окремого відеомодуля. Завдяки максимальній гнучкості при модульної установці можна завжди підібрати необхідне положення, щоб забезпечити оптимальне охоплення області, що охороняється. Пропонується в чорному або білому кольорі.