м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix S16 DualFlex

Відеокамера Mobotix S16 DualFlex

Камера S16 DualFlex з двома відеомодулями

Камера S16 компанії MOBOTIX – це погодостійка система, яка відрізняється перш за все великою кількістю варіантів установки. Два відеомодулі з’єднуються з приховано встановленим корпусом камери за допомогою кабелю довжиною до трьох метрів. Таким чином одна-єдина камера дозволяє непомітно спостерігати одночасно за двома сусідніми приміщеннями.

Відеокамера Mobotix S16 DualFlex
  • системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF;
  • запис на внутрішню карту MicroSD (стандартна пам’ять 4 ГБ);
  • різні варіанти установки і додаткові кріплення для відеомодуля;
  • макс. довжина кожного кабелю для підключення відеомодуля: 3 м;
  • можливість використання мікрофона в відеомодуля;
  • додатковий вхід для мікрофона і гучномовця;
  • вбудований датчик удару;
  • погодостійкий і міцний корпус камери (IP66, IK06).
Варіанти
Ідеальне рішення, коли потрібна непомітність

Камера S16 дозволяє підключити один або два відеомодулі (об'єктив з платою відеосенсорів, світлодіоди і мікрофон) до базового модулю за допомогою кабелів довжиною до трьох метрів. Плоский корпус з вбудованою довготривалою флеш-пам'яттю і зовнішніми роз'ємами (Ethernet, MiniUSB, Audio) можна приховати і захистити, встановивши його за облицюванням стіни або стелі таким чином, щоб в приміщенні було видно тільки об'єктиви.

Відеокамера Mobotix S16 DualFlex
Відеокамера Mobotix S16 DualFlex
Подвоєна гнучкість
Дві області - одна камера

Для підключення відеомодуля до камери S16 використовуються два довгих кабелі, що дозволяють вести відеоспостереження за декількома областями. Наприклад, за допомогою однієї камери можна одночасно спостерігати за двома різними приміщеннями або за областями в приміщенні і поза будівлею, а також бачити, що відбувається за рогом. Камера S16 Hemispheric з двома об'єктивами і круговим оглядом на 360 ° без мертвих зон має такий же кут огляду, як у восьми звичайних камер.

Практичність
Типові сфери застосування

Камера S16 - оптимальне рішення для таких сфер, де непомітний дизайн і непомітність грають особливо важливу роль. Оскільки ця цифрова IP-Камера не має рухомих механічних частин, вона практично не схильна до зносу і не виробляє шуму. Типові сфери застосування: готелі, ресторани, торговельні зали, автобуси і залізничні вагони.

Відеокамера Mobotix S16 DualFlex
Установка
Один кабель для передачі даних і електроживлення
Відеомодулі
З світлосильною технологією Moonlight MOBOTIX

Існує два варіанти для погодостійкого підключення мережевого кабелю до корпусу камери. Для підключення до мережі в корпус вставляється або з’єднувальний кабель MOBOTIX довжиною до 10 м, який фіксується за допомогою погодостійкого байонетного замку, або вісім окремих жил мережевого кабелю, які фіксуються в частково відкритому корпусі камери за допомогою ножової LSA-клеми.

Новітні відеомодулі з підвищеною світлочутливістю в комбінації з об'єктивами HD-Premium дозволяють отримувати зображення відмінної якості. Відеомодулі доступні в наступних варіантах: для денної або нічної зйомки, від телеоб'єктива до Hemispheric, в чорному або білому виконанні. Крім того, MOBOTIX пропонує повні комплекти S16 з одним або двома відеомодулями Hemispheric.

Кріплення BlockFlexMount
Ще більше варіантів установки
Кріплення PTMount
Установка на стіну або стелю

Кріплення BlockFlexMount дозволяє використовувати такі ж
відеомодулі, але іншої форми, які ідеально підходять для установки в будь-які пристрої. Додаткові варіанти кріплення стандартних відеомодулів (DualMount, SurroundMount, HaloMount, PTMount) забезпечують максимальну гнучкість при установці.

Це елегантне, компактне, непомітне і регульоване вручну по трьох осях додаткове кріплення для купольної оптики може використовуватися для установки окремого відеомодуля. Завдяки максимальній гнучкості при модульної установці можна завжди підібрати необхідне положення, щоб забезпечити оптимальне охоплення області, що охороняється. Пропонується в чорному або білому кольорі.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!