м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Погодостійка купольна камера Q26 Hemispheric

2 варіанти
Абсолютно елегантна камера Q26 – це камера Hemispheric з вбудованим об’єктивом типу “риб’яче око” з горизонтальним і вертикальним кутом огляду на 180 °, яка пропонується в наступних варіантах: для денної зйомки з кольоровим відеосенсором 6МП і загороджуючим ІЧ-фільтром або для нічної зйомки зі світосильним чорно-білим відеосенсором 6МП. Погодостійка (IP66) і міцна (IK10) камера Q26 є ідеальною оглядовою відеосистемою для будь-яких завдань.

Піонер в області техніки

Винахідник IP-технології Hemispheric
Компанія MOBOTIX представила камеру з технологією Hemispheric на ринку охоронних відеосистем ще в 2008 році. Корекція напівсферичного зображення виконується безпосередньо в самій камері, що дозволяє підвищити якість зображення і одночасно скоротити навантаження на канал передачі. Завдяки панорамному огляду на 180 ° з вбудованою функцією корекції зображення камера передає реалістичне відеозображення події.

Топове оснащення

Клієнти абсолютно задоволені камерою Q26
У стандартній комплектації камера поставляється з картою пам’яті ємністю 4 ГБ (галузевий стандарт), мікрофоном, гучномовцем, датчиком MxActivitySensor для розпізнавання руху і інструментами аналізу відеоданих MxAnalytics, такими як підрахунок об’єктів, звіти по карті інтенсивності руху і розпізнавання поведінки.

Вивід зображень на монітор

Більше, ніж об’єктив типу «риб’яче око»
Крім вихідного зображення, отриманого через об’єктив типу
«риб’яче око», камера Q26 може виводити на монітор скориговані
зображення в інших режимах: «Стандартний», «Панорама»,
«Подвійна панорама» та «Панорамний фокус». Крім того, можливий вивід чотирьох вікон на один монітор – по одному для кожної сторони світла. Перемикання камери з одного режиму на інший здійснюється за лічені секунди.

Установка на стелю

Захоплення зображення по колу в повному форматі
У режимі перегляду «Захоплення зображення по колу», який найкраще підходить для встановлених на стелі камер, Q26 автоматично перетворює вихідне зображення на 360 ° і без спотворень виводить його на монітор в чотирьох окремих вікнах. Створюється враження, що ці зображення передаються з чотирьох різних камер. При цьому можна змінювати масштаб та налаштування кожного з цих зображень / фрагментів зображення окремо.

Установка на стіну

Панорама на 180 °
Камери, встановлені в різних точках приміщення, ведуть зйомку з різних ракурсів, тому спостерігачеві складно відтворити
конфігурацію приміщення і, отже, оцінити загальну ситуацію.
Камера Q26 з функцією панорамування дозволяє отримувати істотно поліпшений огляд завдяки широкоформатній
панорамі на 180 ° без спотворень.

Аксесуари

Більше захисту, більше варіантів установки
Антивандальний комплект включає захисний корпус з нержавіючої сталі товщиною 1,5 мм з кришкою для захисту об’єктива і стопорні гвинти. Крім того, для камери Q26 пропонуються комплекти для відкритої установки і установки на стелю, а також настінне кріплення з відповідним кріпленням на кут і стовп, яке також дозволяє забезпечити оптимальний нахил об’єктива при установці поза будівлею або на стелі в приміщенні.