м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix Q26 Hemispheric

mx_95_products_q26_730x400_0

Погодостійка купольна камера Q26 Hemispheric

Елегантна, надкомпактна і погодостійка купольна камера. Камера Q26 використовує півсферичний об’єктив B016, який встановлюється на заводі-виробнику з налагодженою різкістю. Завдяки круговому огляду на 360 ° для запису всього приміщення, ширококутної панорами і інтелектуальних інструментів аналізу відеоданих, камера знаходить застосування в самих різних областях.

mx_306_products_q26_930x550
  • системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF
  • запис на внутрішню карту MicroSD (стандартна пам’ять 4 ГБ)
  • для денної або нічної зйомки (з кольоровим або чорно-білим відеосенсором 6 МП)
  • датчик удару і MxAnalytics в стандартній комплектації;
  • погодостійкий і ударостійкий корпус (ступінь захисту IP66, IK10, від -40 до 50 ° C);
  • для установки на стіну, стелю або стовп;
  • антивандальний захист з нержавіючої сталі.
2 варіанти

Абсолютно елегантна камера Q26 - це камера Hemispheric з вбудованим об'єктивом типу "риб'яче око" з горизонтальним і вертикальним кутом огляду на 180 °, яка пропонується в наступних варіантах: для денної зйомки з кольоровим відеосенсором 6МП і загороджуючим ІЧ-фільтром або для нічної зйомки зі світосильним чорно-білим відеосенсором 6МП. Погодостійка (IP66) і міцна (IK10) камера Q26 є ідеальною оглядовою відеосистемою для будь-яких завдань.

mx_308_products_q26_730x400_0
Піонер в області техніки
Винахідник IP-технології Hemispheric

Компанія MOBOTIX представила камеру з технологією Hemispheric на ринку охоронних відеосистем ще в 2008 році. Корекція напівсферичного зображення виконується безпосередньо в самій камері, що дозволяє підвищити якість зображення і одночасно скоротити навантаження на канал передачі. Завдяки панорамному огляду на 180 ° з вбудованою функцією корекції зображення камера передає реалістичне відеозображення події.

Топове оснащення
Клієнти абсолютно задоволені камерою Q26

У стандартній комплектації камера поставляється з картою пам'яті ємністю 4 ГБ (галузевий стандарт), мікрофоном, гучномовцем, датчиком MxActivitySensor для розпізнавання руху і інструментами аналізу відеоданих MxAnalytics, такими як підрахунок об'єктів, звіти по карті інтенсивності руху і розпізнавання поведінки.

Вивід зображень на монітор
Більше, ніж об'єктив типу «риб'яче око»

Крім вихідного зображення, отриманого через об’єктив типу «риб’яче око», камера Q26 може виводити на монітор скориговані зображення в інших режимах: «Стандартний», «Панорама», «Подвійна панорама» та «Панорамний фокус». Крім того, можливий вивід чотирьох вікон на один монітор – по одному для кожної сторони світла. Перемикання камери з одного режиму на інший здійснюється за лічені секунди.

Установка на стелю
Захоплення зображення по колу в повному форматі

У режимі перегляду «Захоплення зображення по колу», який найкраще підходить для встановлених на стелі камер, Q26 автоматично перетворює вихідне зображення на 360 ° і без спотворень виводить його на монітор в чотирьох окремих вікнах. Створюється враження, що ці зображення передаються з чотирьох різних камер. При цьому можна змінювати масштаб та налаштування кожного з цих зображень / фрагментів зображення окремо.

Установка на стіну
Панорама на 180 °

Камери, встановлені в різних точках приміщення, ведуть зйомку з різних ракурсів, тому спостерігачеві складно відтворити конфігурацію приміщення і, отже, оцінити загальну ситуацію.  Камера Q26 з функцією панорамування дозволяє отримувати істотно поліпшений огляд завдяки широкоформатній панорамі на 180 ° без спотворень.

Аксесуари
Більше захисту, більше варіантів установки

Антивандальний комплект включає захисний корпус з нержавіючої сталі товщиною 1,5 мм з кришкою для захисту об'єктива і стопорні гвинти. Крім того, для камери Q26 пропонуються комплекти для відкритої установки і установки на стелю, а також настінне кріплення з відповідним кріпленням на кут і стовп, яке також дозволяє забезпечити оптимальний нахил об'єктива при установці поза будівлею або на стелі в приміщенні.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!