м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix M16 AllroundDual

Відеокамера Mobotix M16 AllroundDual

Погодостійка камера з двома об’єктивами M16 AllroundDual

Оригінальність є оригінальність: погодостійка, міцна камера з двома об’єктивами, відрізняється наявністю змінних відеомодулів, новітніми системними технологіями MOBOTIX і унікальними характеристиками в плані продуктивності, функціональності і конструкції.

Відеокамера Mobotix M16 AllroundDual
  • системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF;
  • запис на внутрішню карту MicroSD (стандартна пам’ять 4 ГБ);
  • вбудовані мікрофон і гучномовець;
  • вбудовані датчик удару і пасивний ІЧ-датчик;
  • установка на стіну або стелю (кріплення входить в комплект поставки);
  • проста установка на стовп за допомогою відповідного кріплення;
  • відповідний ІК-випромінювач (PoE +), замовляється окремо.
Варіанти
Корпус, фронтальний елемент і один або два відеомодуля

Корпус з кріпленням VarioFlex і фронтальний елемент входять в стандартну комплектацію камери M16. Всі відеомодулі комбінуються один з одним (наприклад, для денного / нічного режиму, телеоб’єктив / ширококутний об’єктив). Модульна конструкція камери забезпечує зручність ремонту (наприклад, заміну тільки одного відеомодуля замість цілої камери).

Відеокамера Mobotix M16 AllroundDual
Відеокамера Mobotix M16 AllroundDual
Відеомодулі
Відеосенсор і об’єктив в якості вкручуваного модуля

Всього для камери M16 пропонуються 28 різних відеомодулів. Вісім об’єктивів з різними фокусними відстанями – від супертелефотооб’єктивів до Hemispheric, кожен об’єктив для денного / нічного режиму або тільки для нічної зйомки з довгохвильовим фільтром (LPF) для спеціальних завдань (наприклад, для розпізнавання номерних знаків). Також доступні варіанти з CS-Mount, які дозволяють використовувати камеру M16 з власним спеціальним об’єктивом.

Не вимагає частого обслуговування
Вітро- і погодостійка – не потребує додаткового охолодження або обігріву
Денна і нічна зйомка
Підходить для використання в цілодобовому режимі

Камера повністю погодостійка (IP66). Завдяки низькій споживаній потужності, яка в середньому становить менше 7 Вт, і повній відсутності рухомих механічних частин камера M16 може використовуватися при температурах від -40 до 60 ° C. Електроживлення може здійснюватися через мережевий кабель за стандартом PoE IEEE 802.3af.

Камера M16 з конфігурацією для денної і нічної зйомки використовується з двома відеомодулями (денний і нічний). Завдяки особливостям системи досягається відмінна якість зображення навіть при поганому освітленні, оскільки в камері використовується чорно-білий відеосенсор, чутливий до інфрачервоного випромінювання, а не звичайний кольоровий відеосенсор з електронної фільтрацією квітів. Відеомодулі камери M16 розташовані в безпосередній близькості один до одного, тому охоплююча денним об’єктивом область повністю збігається з областю, яку охоплює нічний об’єктив.

Дизайн камери
Увага: працює камера MOBOTIX!
Нагороди
M16 отримує золоту нагороду на конкурсі PROTECTOR Award

Як і з попередніми моделями, з першого погляду стає ясно, що M16 – це оригінальна камера MOBOTIX. Саме цей характерний дизайн, який вже на протязі багатьох років асоціюється з провідним постачальником відеотехніки і якісного зображення, дозволяє впізнавати охоронні камери відеоспостереження MOBOTIX, коли це дійсно необхідно: часто правопорушники «поглядом знавця» обкидають камери відеоспостереження, при цьому камери MOBOTIX відлякують їх більше, ніж будь-які інші камери.

M16 отримує золоту нагороду PROTECTOR Award в категорії «Відеоспостереження» на міжнародній виставці з безпеки SicherheitsExpo 2017 в Мюнхені. Всього в цій категорії було заявлено 31 визнане рішення з безпеки. Камера MOBOTIX Outdoor для зовнішньої установки отримала більшість голосів читачів галузевого журналу PROTECTOR WIK і користувачів онлайн-порталу sicherheit.info.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!