м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Антивандальна камера V16

Куленепробивна

Посилений корпус з нержавіючої куленепробивної сталі
Завдяки куленепробивному корпусу з високоякісної сталі товщиною 5 мм камера, встановлена поза досяжністю зловмисників (наприклад, під стелею в кутку приміщення), може витримати пряме влучення з вогнепальної зброї. Такі камери знаходять застосування на об’єктах військового призначення, в тюрмах і посольствах.

Внутрішній прилад камери

Модульна технологія S16
Усередині камери V16 прихована платформа S16 з двома змінними відеомодулями і численними функціями для інтелектуального аналізу відеоданих. Камера підтримує різні об’єктиви (крім Hemispheric).
Завдяки вбудованих мікрофону і гучномовця камера V16 може
використовуватися для двостороннього VoIP-зв’язку без додаткового обладнання.

MxActivitySensor

Інноваційна функція розпізнавання руху без помилкових спрацьовувань
Вдосконалені відеосенсори дозволяють з високою точністю визначати важливі і пов’язані з безпекою події і подавати правильні сигнали тривоги. Датчик MxActivitySensor забезпечує ефективний захист в екстремальних ситуаціях шляхом розпізнавання руху з максимальною надійністю і без помилкових спрацьовувань навіть в камері з мінімальною комплектацією. Завдяки датчику MxActivitySensor число помилкових спрацьовувань зменшується до 90% і значно скорочуються витрати на установку, підключення і експлуатацію.

Екологічність

Мінімальні витрати на електроенергію завдяки MOBOTIX
Живлення на всі камери MOBOTIX подається за стандартним з’єднанням PoE (IEEE 802.3af) і в звичайному режимі камери не споживають більше 5 Вт. Інноваційна енергозберігаюча конструкція камер MOBOTIX (Low Power Design) дозволяє звести до мінімуму витрати на електро-енергію. Також до зменшення споживання енергії завдяки технології Moonlight компанії MOBOTIX, оскільки камері практично не потрібно додаткових джерел живлення.

Виготовлення за індивідуальним замовленням

Виготовлення камери вручну
Антивандальна камера з двома відеосенсорами. Антивандальні камери V16 виготовляються за індивідуальним замовленням відповідно до вимог замовника. Для вибору відповідної системи (тип і розташування відеомодуля).