м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix S26 Flex

Відеокамера Mobotix

Камера S26 Flex

Компактна камера S26 Flex – це система відеоспостереження універсального призначення з високою роздільною здатністю і можливістю прихованої установки. У корпус комплектної погодостійкої IP-камери вбудований один мініатюрний відеомодуль. Об’єктив Hemispheric дозволяє вести відеоспостереження за областю, що охороняється без мертвих зон.

Відеокамера Mobotix s26
  • системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF;
  • запис на внутрішню карту MicroSD (стандартна пам’ять 4 ГБ);
  • для денної або нічної зйомки (з кольоровим або чорно-білим відеосенсором 6 МП);
  • датчик удару і MxAnalytics в стандартній комплектації;
  • погодостійкий і ударостійкий корпус (ступінь захисту IP66, IK10, від -40 до 50 ° C);
  • для установки на стіну, стелю або стовп;
  • антивандальний захист з нержавіючої сталі.
2 варіанти
Вбудована камера з круговим оглядом

Камера S26 - це вбудована камера Hemispheric з об'єктивом типу "риб'яче око" з горизонтальним і вертикальним кутом огляду на 180 °, яка пропонується в наступних варіантах: для денної зйомки з кольоровим відеосенсором 6МП і загороджуючим ІЧ-фільтром або для нічної зйомки зі світлосильним чорно білим відеосенсором 6МП. Після установки у камери видно тільки об'єктив.

Відеокамера Mobotix s26
Відеокамера Mobotix s26
Відеосенсори
Мало світла - не проблема

Камера оснащена кольоровим або чорно-білим відеосенсором з дозволом 6 МП. Завдяки дуже високій світлочутливості відеосенсорів Moonlight, розроблених компанією MOBOTIX, камери MOBOTIX для денної зйомки з кольоровим відеосенсором відмінно знімають в будь-який час доби навіть при слабкому освітленні.

Внутрішній зв'язок
Підключення звукових модулів розширення для двостороннього голосового зв'язку
Ethernet і MiniUSB
Погодостійкі роз'єми
Вхід Cam1
Можливість підключення зовнішнього відеомодуля і аналогової камери

Самоклеючий комплект AudioMount з гучномовцем і мікрофоном (номер для замовлення: MX-FLEX-OPT-AM-BL), який наклеюється на гладку поверхню (наприклад, на пластину з нержавіючої сталі), дозволяє використовувати камеру S26 для прихованого двостороннього відеозв’язку. Для виконання завдань, де потрібен тільки гучномовець, пропонується комплект SpeakerMount (номер для замовлення: MX-HALO-SP-PW / CM), який вбудовується аналогічно стельового випромінювача.

Підключення до мережі здійснюється безпосередньо черезо мережевий кабель і ножеву LSA-клему, інтегровану во корпус камери, або через що поставляється в
комплекті кабель MOBOTIX за допомогою програми захисту від перенапруги MX-Overvoltage-Protection-Box. Порт MiniUSB дозволяє підключати до камери S26 додаткові модулі, такі як MOBOTIX ExtIO (USB), або зовнішні жорсткі диски (USB).

В особливих випадках через вхід Cam1 камери S26 за допомогою з'єднувального кабелю довжиною 3 м можна підключити зовнішній відеомодуль. При цьому деактивує вбудований відеосенсор камери S26. Крім того, вхід Cam1 і пристрій MxDigitizer (номер для замовлення: MX-OPT-DIGI-INT) дозволяює підключати до IP-відеосистеми і системи управління відео MxManagementCenter аналогову камеру (PAL / NTSC).

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!