м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix D71 Dome

D71 Dome

Компактний купол. Безмежний потенціал!

Непомітний зовнішній вигляд і багаті можливості: Це MOBOTIX D71 Dome. Компактна однооб'єктивна камера захищена ударостійким куполом, стійким до атмосферних впливів. Три регульовані вручну осі дозволяють ідеально зорієнтувати оптику, що настроюється. Інтелектуальні програми для відеоаналізу платформи MOBOTIX 7 роблять камеру D71 нескінченно гнучкою. Все можливо. Все можна зробити під куполом D71!
Відеокамера Mobotix D71 Dome
Відеокамера Mobotix D71 Dome
 • Тонка робота та зручність: ручне регулювання по трьох осях
 • Гнучкість завдяки лінійці лінз із кутом огляду від 15° до 95°
 • Автоматичне перемикання день/ніч
 • Міцний, стійкий до атмосферних впливів алюмінієвий корпус для використання всередині та поза приміщеннями
 • Функція аудіо для прямого зв'язку
 • Відкритість для інтелектуального аналізу відео за допомогою додатків для камер
 • Зроблено в Німеччині для оптимальної кібербезпеки

Основні моменти

Видатна орієнтація

Сенсорний модуль можна переміщати трьома осями
Компактний модуль D71 може бути точно орієнтований відповідно до місцевих умов за допомогою трьох регульованих вручну осей (поворот вправо-вліво, поворот панорамування-нахилу та поворот зображення). Хоча ці механізми використовуються для базової орієнтації системи, можна використовувати ручне обертання для виконання спеціальних вимог. Це дозволяє вручну змінити формат зображення з широкоекранного 16:9 на портретний 9:16 для використання у довгому коридорі, що забезпечує оптимальне спостереження завдяки кращому охопленню зони спостереження.
Камера Mobotix D71 Dome
Широкий вибір об'єктивів
Компактна камера D71 може бути оснащена будь-якими оптичними об'єктивами 4K та 4MP "день/ніч" з кутом огляду від 15 до 95°. Широкий асортимент об'єктивів, включаючи світлочутливі датчики UltraLowLight, забезпечує чудову якість зображення. Вбудована інфрачервона підсвітка може бути налаштована на ширококутну, стандартну або телеоб'єктив для забезпечення оптимального освітлення та чудової якості зображення в будь-який час.
Міцна, стійка до погодних умов та довговічна
D71 - це класична купольна камера з міцним алюмінієвим корпусом для використання всередині та поза приміщеннями. Оптика оточена атмосферостійким і ударостійким куполом (IP66, IK10, від -40 до 65 ° C). Це робить його придатним для багатьох сфер застосування, таких як громадські будівлі, готелі, школи та інші громадські місця. Завдяки MTBF (середньому часу між відмовами), що становить понад дев'ять років, відеосистема не потребує технічного обслуговування та економить ваші гроші.
Відеокамера Mobotix D71 Dome
Відеокамера Mobotix D71 Dome

Компактна та потужна

Висока продуктивність у всій лінійці
У стандартну комплектацію D71 входить картка пам'яті MicroSD об'ємом 8 Гб. Завдяки вбудованому аудіомодулю з мікрофоном та динаміком її можна використовувати для прямого спілкування з людьми на місці (наприклад, через прямий зв'язок або через автоматичні оголошення). Зрозуміло, що D71 відповідає типовим стандартам H.264 і H.265 і сумісна з ONVIF.

Відкрита платформа MOBOTIX 7

Постійний потік нового інтелектуального програмного забезпечення на відкритій платформі MOBOTIX 7
Платформа MOBOTIX7 поєднує відеосистему D71 з інтелектуальним програмним забезпеченням інструментів відеоаналізу. Існуючі сертифіковані програми вже охоплюють широкий спектр вимог, наприклад, розпізнавання номерів або осіб. Багато програм засновані на процесах глибокого навчання та використовують штучний інтелект. Крім того, ви можете розробляти та впроваджувати власні програми для камер.
Усі доступні в даний час сертифіковані програми для камер можна безкоштовно випробувати протягом 30 днів.

Набагато більше, ніж просто безпека

Створіть додаткову цінність за допомогою рішень, що ідеально відповідають вашим потребам
Оптимальна безпека на всіх рівнях залишається одним із головних завдань MOBOTIX. Однак сьогодні відеотехнології, що підтримуються глибоким навчанням та штучним інтелектом, здатні набагато більше. За допомогою систем MOBOTIX ви можете зробити процеси безпечними, підвищити ефективність та заощадити гроші. Це відбувається тому, що ви не просто встановлюєте камеру - ви створюєте індивідуальне рішення із відеосистем, програмного забезпечення та системи керування відео. Це робить життя простіше як для вас, так і для ваших співробітників, клієнтів, відвідувачів, пацієнтів, студентів – з ким би ви не мали справу!
mx_img_verticals_930x550

Ефективно та бюджетно

Q71 Зразкові сценарії
 • Стимулювання продажів у роздрібній торгівлі: аналіз руху покупців у магазині
 • Підтримка медперсоналу шляхом розпізнавання безпорадних людей
 • Безпека в промисловості та логістиці завдяки безперебійному моніторингу виробничих цехів та складів
 • Захист периметра в день та в ночі: моніторинг відкритих майданчиків для захисту від зловмисників (розпізнавання кольору одягу та автомобілів навіть уночі)

Комунальне господарство, енергетика добування корисних копалин

Надійний захист чутливих зон
Інфраструктури для вироблення та постачання енергії беруть на себе ключові функції постачання. Безперебійне функціонування є необхідною умовою. Чи то в гірничодобувній промисловості, чи на шельфі у відкритому морі, чи на ТЕЦ, умови експлуатації є суворими, і безпека праці тут знаходиться в центрі уваги. Камери повинні працювати надійно та витримувати будь-який вітер та негоду. Надійна платформа MOBOTIX 7-го покоління з універсальними програмами пропонує індивідуальні рішення для цих цілей, такі як захист від зловмисників та керування активами.
energy
industry_930x550

Промисловість та виробництво

Безпека та оптимізація процесів
Інтелектуальні системи відеоспостереження забезпечують захист від зловмисників та допомагають запобігти пожежам, знижуючи збитки та фінансові втрати. Системи MOBOTIX також підвищують рентабельність інвестицій за рахунок зниження загальних матеріальних витрат та часу встановлення. Наприклад, одна камера S74 може замінити кілька звичайних камер, скорочуючи обсяг пам'яті, пропускну здатність та кількість портів. Використання аналітичних програм у моніторингу процесів дозволяє підвищити оптимізацію, що може покращити процедури та збільшити обсяг виробництва.

Уряд

Фокус на безпеці - ефективність, довговічність, кібербезпека
Місцеві органи влади, муніципальні будівлі та державний сектор завжди потребуватимуть підвищеного рівня захисту з ще більшою кібербезпекою. Системи MOBOTIX та аналітичні програми платформи MOBOTIX 7 дозволяють виявити залишений багаж або підозрілих осіб. Як гнучка система, S74 дозволяє контролювати кілька зон одночасно, що збільшує охоплення при одночасному скороченні бюджетних витрат. Що ще важливіше, інтелектуальна відеотехнологія може використовуватися для моніторингу, забезпечення безпеки та контролю процесів у сфері охорони здоров'я та безпеки.
government
adobestock_54587128._930x550pxjpg

Дорожній рух та транспорт

Аналіз трафіку, управління потоками, запобігання збоям у русі
В епоху "розумних" міст управління дорожнім рухом має бути ефективним, стійким та інтелектуальним. Платформа MOBOTIX 7 з додатками на основі штучного інтелекту дозволяє розпізнавати, аналізувати та повідомляти про транспортні засоби, номерні знаки та поведінку водіїв. Наприклад, S74 та його програми можуть контролювати рух в обох напрямках за допомогою всього однієї камери. Контроль доступу (в'їзд та виїзд) на паркування або місця для паркування також можна контролювати за допомогою однієї камери.

Роздрібна торгівля

Не лише запобігання крадіжкам, а й активне стимулювання продажів
Запобігання крадіжкам - головне завдання будь-якої роздрібної торгівлі, але відеосистеми MOBOTIX здатні на більше: Інтелектуальні аналітичні програми платформи MOBOTIX 7 можуть використовуватися для аналізу поведінки покупців та інформації про клієнтів. Випереджальна та реактивна викладка товару з коригуванням асортименту може збільшити виторг. Зокрема, у секторі роздрібної торгівлі системи MOBOTIX ефективно допомагають торговим точкам у вирішенні проблем, пов'язаних із охороною здоров'я та безпекою у цей час. (Наприклад, виявлення масок, підрахунок людей, соціальне дистанціювання).
shutterstock_211523242_cmyk_930x550px
MxWB_201215_Healthcare

Охорона здоров'я

Полегшення навантаження на медперсонал та захист людей
Догляд за хворими постійно змінюється, і нестача кваліфікованих працівників – надто знайоме явище. Ефективне використання інтелектуальних відеотехнологій може забезпечити додаткові ресурси. Наприклад, камери серії MOBOTIX 7 та аналітичні програми можуть виявити, якщо пацієнт впав на підлогу і більше не встає. Крім того, можна ефективно керувати входом та виходом (виявлення масок) або доступом до чистих приміщень (контроль доступу).

Освіта

Безпека, яка створює прецедент
Технологія MOBOTIX може відіграти важливу роль у забезпеченні безпеки навчального та наукового середовища. Школярі та студенти – це майбутнє нашого суспільства, тому стандарти тут особливо високі. Необхідно зупинити небажаних зовнішніх порушників (захист периметра та контроль доступу), а також запобігти насильству та вандалізму всередині приміщень. Системи камер MOBOTIX не потребують технічного обслуговування та мають надзвичайно довгий термін служби. Крім того, за допомогою однієї камери S74 можна контролювати кілька приміщень, що знижує навантаження на бюджет та заощаджує ресурси вчителів та викладачів.
mx_education_header2_1860x550

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!