м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Системні компоненти Mobotix

MOBOTIX Thermal ECO
ECOnomic: економічні модулі термодатчиків для M73 та S74
Модулі MOBOTIX Thermal ECO пропонують недороге базове рішення для теплобачення з широким кутом огляду. Надійно покривають цілу низку основних застосувань, наприклад, при захисті периметра. Формовані модулі гнучко встановлюються на будь-яке модульне з'єднання MOBOTIX M73 та на всі кріплення S74.
S74 Long Cable-Extender
Завдяки новим 30-метровим з'єднувальним дротам для модулів S74 ви можете розмістити сенсорні та функціональні модулі практично у будь-якому місці. Дивіться одночасно в кількох напрямках або за кут - усередину та назовні. Перебувайте у різних кімнатах одночасно. Нова гнучкість - 30 замість колишніх 3 метрів - відкриває нові можливості. Для передачі даних зображення використовується оптичне волокно (скловолоконний дріт), що гарантує якість зображення навіть на таких великих відстанях.
LongCableExtender_fiber_930x550
mx_CS_Spar_Kasse_930x550
Hemispheric module S74
Моделі M73 та S74 зі змінними сенсорними модулями вже встановили стандарти продуктивності та дизайну у своїх сферах застосування. Потужний 12 МП напівсферичний модуль датчика "день/ніч" ще більше збільшує цю гнучкість. З кутом розкриття 180° x 180° (настінний монтаж) та круговим оглядом 360° для стельового монтажу (S74) ми пропонуємо вам ще більше модульності та гнучкості для створення індивідуального рішення відповідно до ваших індивідуальних вимог.
Mobotix NAS
Ідеальний пристрій для зберігання камер MOBOTIX IoT, камер MOBOTIX MOVE та IP-камер на базі ONVIF-S. За допомогою нашої VMS (MxMC 2.0 і вище) користувач може відтворювати весь запис MxNAS, включаючи кадри ONVIF-S. Високоефективне повне рішення із захищеним сховищем даних з одного джерела, яке тепер дозволяє легко поєднувати децентралізовані та централізовані відеокомпоненти.
Mobotix NAS
Інтерфейсні модулі і відеосенсори
Інтерфейсні модулі і відеосенсори
З погодостійкими інтерфейсними модулями можна легко і без особливих витрат розширити систему безпеки. Для компактних пристроїв потрібна лише одна точка для монтажу, яку можна приховати, наприклад, за стінним кріпленням стандартної камери. Дані завжди передаються в зашифрованому вигляді – з модулем MxBus по двожильному проводу довжиною до 100 м.
MxIRLight та MxSplitProtect
Непомітні інфрачервоні випромінювачі. Інтелектуальна установка. У густонаселених районах, віддаленій місцевості або на виробничому підприємстві освітлення периметра за допомогою звичайних ламп може не тільки служити серйозним фактором, що заважає, а й обходитися дуже дорого. Використання практично невидимого інфрачервоного світла (860 нм), максимальна ефективність якого досягається вже при максимальній потужності 19 Вт, дозволяє усунути небажані ефекти сліпучого світла.
MxIRLight та MxSplitProtect
Медіаконвертер Mx2wire +
Медіаконвертер Mx2wire +
Підключення до мережі за стандартом PoE. За допомогою двожильного дроту. Mx2wire + дозволяє швидко і без зайвих витрат підключити обладнання до мережі за стандартом PoE через наявний двожильний провід. Тепер для підключення IP-камер і інших пристроїв з живленням по стандарту PoE дроти Ethernet більше не потрібні – навіть на відстані до 500 м! У комплект медіаконвертера Mx2wire + входять два модулі.
MxSwitch
Тепер PoE-комутатор став настільки компактним, що його можна легко встановити на монтажній шині в невеликих розподільних щитах малої глибини. MxSwitch не тільки живить чотири пристрої PoE (наприклад, камери MOBOTIX, інфрачервоні випромінювачі), але і завдяки унікальній технології MOBOTIX MxSplit значно полегшує підключення та електропостачання комплексного дверного комунікатора.
MxSwitch
Mx_BildnebenText_930x550-ThinClient_1
MxThinClient
MxThinClient з’єднує вашу мережу камер з монітором або телевізором з роз’ємом HDMI. Для прямої трансляції зображень з окремої камери або дверного комунікатора з погодинним перемиканням або камери, звідки надійшов останній сигнал тривоги (наприклад, сигнал розпізнавання руху). А також для додаткового розміщення рекламних матеріалів в магазинах роздрібної торгівлі.