м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Mobotix ThinClient

Mobotix ThinClient

Mobotix — тепер і для телевізорів. Практичний IP-відеоінтерфейс.

MxThinClient з'єднує вашу мережу камер з монітором або телевізором з роз'ємом HDMI. Для прямої трансляції зображень з окремої камери або дверного комунікатора з погодинним перемиканням або камери, звідки надійшов останній сигнал тривоги (наприклад, сигнал розпізнавання руху). А також для додаткового розміщення рекламних матеріалів в магазинах роздрібної торгівлі.

Mobotix ThinClient
  • Відображення зображень з камер і дверних комунікаторів на моніторі або екрані телевізора
  • Впровадження без ліцензії додатків безпеки і моніторних стін
  • Первісна установка через захищений паролем веб-інтерфейс на ПК
  • Автоматична зміна камери із реле часу або залежно від події
  • Вхід (підключення до PoE-комунікатора): Ethernet 100Base-T (RJ45)
  • Вихід (підключення до монітора або телевізора): HDMI Typ D (MicroHDMI)
  • Для установки в приміщенні, температура навколишнього середовища 0-40 ° C
Практично
Індикація зображень з локальних або підключених до мережі камер в будь-якій точці світу

За допомогою мережевого кабелю MxThinClient підключається до вільного порту PoE-комутатора, з яким також з'єднана камера для трансляції зображення. MxThinClient з'єднується з екраном за допомогою кабелю HDMI. При додатковому підключенні маршрутизатора до комутатора на моніторі також можна переглядати зображення з віддалених камер, зв'язок з якими можливо встановити по Інтернету через сервіс Dynamic DNS.

Mobotix ThinClient
Ефективно
Низькі експлуатаційні витрати
Просто
Для роботи пристрою не потрібен комп'ютер
Інтелектуально
Для роботи пристрою не потрібен комп'ютер

MxThinClient функціонує без ліцензії і не вимагає техобслуговування, споживає вкрай мало електроенергії (2 Вт), може легко забезпечуватися від джерела резервного живлення через PoE-комутатор і відрізняється стабільністю при завантаженні (швидкий і надійний автозапуск після переривання електроживлення). Мережевий пристрій активується і деактивується при підключенні і від'єднанні живлячого з'єднувального кабелю Ethernet. При розриві поточного з'єднання з камерою на екрані користувача відобразиться відповідна вказівка.

Оскільки MxThinClient не вимагає елементів управління, таких як клавіатура і миша, а також пропонує тільки функцію спостереження, для нього відкриваються абсолютно особливі можливості використання. У магазині з потоком клієнтів, наприклад, на вхідній зоні для позначення наявного відеоспостереження (з метою запобігання крадіжок). Або в тому випадку, якщо не можна управляти відеосистемою, а можливо тільки транслювати пряме зображення з камери (мониторная стіна).

MxThinClient також може передавати пряму трансляцію на монітор або телевізор з підключеної камери MOBOTIX, яка ініціювала подію на підставі поточної події (наприклад, при датчику MxActivitySensor). Зв'язок між камерою і MxThinClient здійснюється через систему MxMessageSystem.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!