м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Mobotix S74 Long Cable-Extender

Відстань до 30 метрів між модулем датчика та корпусом камери S74

  • Розташовуйте модулі на відстані до 30 метрів від корпусу камери
  • Комплект подовжувачів, що складається з двох компактних, стійких до атмосферних впливів сполучних коробок.
  • Передача даних зображення між двома сполучними коробками LCE за допомогою оптоволоконного дроту довжиною до 30 м (скловолоконна лінія)
  • Передача електричної напруги та команд управління по другому екранованому дроту (6x2)
  • Підходить для всіх сенсорних модулів S74 (4K, 4MP UltraLowlight, Thermal B-Series), а також для модуля MultiSense та ІЧ-освітлювача
  • 30 кадрів/сек при 4K (WDR вимкнено), 15 кадрів/сек при 4K (WDR включено)
  • IP 66
У десять разів більша дальність дії при встановленні!
Завдяки новим 30-метровим з'єднувальним дротам для модулів S74 ви можете розмістити сенсорні та функціональні модулі практично у будь-якому місці. Дивіться одночасно в кількох напрямках або за кут - усередину та назовні. Перебувайте у різних кімнатах одночасно. Нова гнучкість - 30 замість колишніх 3 метрів - відкриває нові можливості. Для передачі даних зображення використовується оптичне волокно (скловолоконний дріт), що гарантує якість зображення навіть на таких великих відстанях.
LongCableExtender_fiber_930x550

Більше місця. Більше можливостей. Більше ефективності.

Типові сфери застосування
Завдяки своїй гнучкості в поєднанні з універсальними програмами відкритої системної платформи MOBOTIX 7, S74 з довгими дротовими сполучними системами створює нові сфери застосування. Там, де інакше знадобилося б кілька камер, мобільна універсальна система вирішує всі завдання в рамках однієї відеосистеми. Це ефективно та заощаджує ваші гроші.
mx_CS_Spar_Kasse_930x550
mx_img_tankstelle_930x550
Огляд торгового залу та контроль за роботою касового апарату
Завдяки своїй високій гнучкості, S74 пропонує нові можливості завдяки продуманій комбінації модулів та інтеграції подовжувача довгого дрота з дальністю дії до 30 м: таким чином, через напівсферичну оптику можна контролювати весь торговий зал у магазинах роздрібної торгівлі або на автозаправних станціях. Збирайте важливу інформацію щодо поведінки ваших клієнтів (наприклад, маршрути прогулянок/теплові карти) для оптимального розміщення продукції. У той же час можна використовувати другий оптичний модуль для спеціального контролю касової зони та підвищення безпеки. І все це за допомогою однієї камери!
Контролюйте заправну станцію в обох напрямках
Додаток для розпізнавання номерних знаків може виявляти номерні знаки на двох датчиках одночасно, наприклад, за допомогою відеосистеми S74 MOBOTIX. Це заощаджує ресурси, оскільки вам не потрібна додаткова камера з ліцензією на програму. Контролюйте відразу два напрямки руху, а за допомогою програми MOBOTIX 7 LPR Apps також кілька смуг руху одночасно і подвоюйте зону спостереження порівняно з однооб'єктивним додатком.
S74_schranke_930x550
q71_murmeldecke_930x550px
Контроль доступу до паркувальних гаражів
Завдяки одночасному виявленню номерних знаків на двох датчиках зображення, в'їзд та виїзд з паркування чи території підприємства можна контролювати за допомогою однієї камери, навіть за наявності кількох смуг руху. Зазвичай це робиться за допомогою блокування та списків дозволів (дозволено - заборонено; наприклад, дозволити/заборонити доступ, увімкнути тривогу тощо). За допомогою інтелектуального відеоаналізу можна навіть підтримувати виставлення рахунків за паркування, наприклад, відстежуючи час перебування номерних знаків у зоні виявлення.
Ефективно контролювати виробничі цехи та склади
Використовуйте чотири модулі S74 для моніторингу ще більших площ. Підберіть функціональні та оптичні модулі відповідно до умов на об'єкті. Наприклад, ви можете виявити рух на складах за допомогою напівсферичного модуля та стежити за вхідною зоною за допомогою другого оптичного модуля.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!