м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Mobotix NAS

Mobotix NAS

MOBOTIX NAS для зберігання і запису ONVIF-S

Ідеальний пристрій для зберігання камер MOBOTIX IoT, камер MOBOTIX MOVE та IP-камер на базі ONVIF-S. За допомогою нашої VMS (MxMC 2.0 і вище) користувач може відтворювати весь запис MxNAS, включаючи кадри ONVIF-S. Високоефективне повне рішення із захищеним сховищем даних з одного джерела, яке тепер дозволяє легко поєднувати децентралізовані та централізовані відеокомпоненти.

MOBOTIX пропонує три високоякісних NAS-пристрої різної ємності для ідеальної інтеграції в MxManagementCenter, найпотужніше і гнучке рішення MOBOTIX VMS із коли-небудь існуючих!

Mobotix NAS
  • Вбудоване програмне забезпечення для запису підтримує мережеві камери, сумісні з MJPEG, H.264 та ONVIF-S
  • Необмежена кількість каналів запису для камер MOBOTIX IoT (з відеокодеком MxPEG +)
  • Жорсткий диск із можливістю заміни, резервне живлення та підтримка зовнішнього накопичувача JBOD
  • Програмне забезпечення для запису підтримує камери MOBOTIX MOVE та сторонні камери ONVIF
  • Готовий до 32 каналів запису ONVIF
  • Ліцензійні збори за камери MOBOTIX IoT не потрібні
  • Повністю підтримується MOBOTIX
Чому MOBOTIX зараз пропонує власні NAS-пристрої?

Існують величезні відмінності в системах NAS різних виробників, доступних на ринку. Пристрої зі слабким процесором не пропонують високу швидкість передачі, яка в основному потрібна для кабельного з'єднання. Існують також великі відмінності в діапазоні функцій.

Для того, щоб забезпечити своїм клієнтам ту саму перевірену якість продуктів MOBOTIX преміум якості в мережевому сховищі, а оскільки лише пристрої MOBOTIX NAS оснащені спеціальним програмним забезпеченням інтерфейсу MxMC, MOBOTIX може забезпечити центральний доступ до всіх записів камер у зв'язку з MxMC (станом на версію 2.0 ) від децентралізованих камер MOBOTIX IoT серії Mx6, а також камер ONVIF-S серії MOBOTIX MOVE та / або сторонніх камер ONVIF-S.

Результат: Високоефективне повне рішення із захищеним сховищем даних з одного джерела, яке тепер дозволяє легко поєднувати децентралізовані та централізовані відеокомпоненти. Численні переваги продукту інтелектуальних камер MOBOTIX IoT (таких як MxAnalytics або MxActivitySensor) повністю зберігаються, тоді як кожна робоча станція MxMC тепер також може бути доповнена спеціальними функціями, наприклад, механічної високошвидкісної PTZ-камери. Легко реалізувати без будь-яких зусиль програмування!

Mobotix NAS
Mobotix NAS
MOBOTIX NAS

Всі три моделі MOBOTIX NAS постачаються із спеціальним програмним забезпеченням інтерфейсу MxMC. Це дозволяє користувачеві через MxManagementCenter відтворювати та експортувати зображення всіх інтегрованих камер (MOBOTIX IoT або MOBOTIX MOVE або сторонні камери ONVIF-S), що зберігаються на NAS MOBOTIX, не виходячи з програми MxMC.

Який NAS слід вибрати?

На додаток до необхідної кількості каналів камери ONVIF-S, основним критерієм для оцінки є очікуваний обсяг пам'яті. Отже, NAS з 4 жорсткими дисками наразі макс. забезпечує 36 ТБ обсягу даних нетто, тобто із надмірністю.

Доступні для вибору жорсткі диски NAS

Кожна модель NAS MOBOTIX завжди постачається без жорстких дисків. Отже, клієнт має можливість вибирати з широкого кола можливих альтернатив і завжди користуватися продукцією бажаних виробників та рівнями якості.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!