м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Мережевий відеореєстратор MOBOTIX MOVE NVR

MOBOTIX MOVE NVR

Автономне рішення "все в одному" з інтегрованим програмним забезпеченням для управління відеоспостереженням

 

Компанія MOBOTIX пропонує мережевий відеореєстратор MOVE NVR (Network Video Recorder) - особливо практичне і просте у використанні рішення типу "підключи і працюй", яке ідеально підходить для локальних систем відеоспостереження з обмеженою кількістю камер MOBOTIX MOVE.
mx_MOVE_NVR_App_Screenshot_930x550
Це компактне комплексне відеорішення рекомендується для численних застосувань: в роздрібних магазинах, ресторанах або приватних будинках - скрізь, де досить існуючих функцій відеоаналізу камер MOBOTIX MOVE. Всі підключення камери підтримуються вбудованим програмним забезпеченням для управління відео MOBOTIX MOVE NVR, що не вимагає витрат і ліцензії, яке адаптоване до камер MOBOTIX MOVE.

Переваги

  • Підключіть камери і монітор до мережевого відеореєстратора MOBOTIX MOVE і дивіться зображення в реальному часі.
  • Повсякденне використання не вимагає спеціальних знань в області відеоспостереження
  • Пряме підключення до двох дисплеїв з високою роздільною здатністю, клавіатури, миші і джойстика
  • Після установки система MOBOTIX MOVE NVR не вимагає додаткових витрат.
  • Локальні автономні відеосистеми захищені від кібер-атак
НОВИНКА: 64-канальний мережевий відеореєстратор з 24 портами PoE +
Новий 64-канальний мережевий відеореєстратор (NVR) серії MOVE NVR дозволяє ефективно підтримувати навіть дуже великі проекти. До 24 камер MOBOTIX MOVE можна підключити безпосередньо один до одного і живити через порти PoE +. Ще 48 камер ONVIF можуть бути інтегровані через 64 ​​канал. Всіма підключеними камерами можна безкоштовно управляти і контролювати за допомогою вбудованого безліцензійного ПЗ для управління відео MOBOTIX MOVE NVR, призначеного для камер MOBOTIX MOVE. NVR підтримує профілі ONVIF S, T і G, що дозволяє інтегрувати його і в відеосистеми на базі MOBOTIX HUB.
MOVE_NVR_back_930x550
MOVE_NVR_930x550
Варіанти
64-канальний NVR - стабільність системи, зберігання і резервне копіювання
64-канальний NVR володіє розширеною функціональністю RAID-масиву (0/1/2/5/10), що означає підвищену стабільність системи. Крім того, пристрій може працювати як відмовостійкий реєстратор / функція резервного копіювання, яку можна налаштувати за допомогою альтернативного завантаження прошивки (доступна в Центрі завантаження разом з NVR Release).
Можливість зручної заміни жорстких дисків (HDD) з передньої панелі полегшує роботу з пристроєм.
Варіанти
MOBOTIX MOVE NVR з 8 або 16 каналами
Класичні настільні пристрої MOBOTIX MOVE NVR випускаються в двох варіантах: з 8 і 16 відеоканалами і портами PoE. Це дозволяє об'єднати в мережу і живити безпосередньо один від одного до 8 або до 16 камер MOBOTIX MOVE PoE. Також можливе підключення додаткових чотирьох або восьми IP-камер із зовнішнім живленням до MOBOTIX MOVE NVR 8CH або 16CH. Таким чином, фізично віддалені камери можна підключити до LAN-порту MOVE NVR через додатковий PoE-комутатор, використовуючи тільки один дріт мережевого підключення. Для зберігання даних потрібно один або два додаткових жорстких диска (HDD) на NVR (за потребою).
mx_MOVE_NVR_back_930x550

Як встановити і налаштувати мережевий відеореєстратор MOBOTIX MOVE NVR

Технічне оновлення для всіх нових пристроїв MOVE NVR
Всі замовлені у MOBOTIX пристрої MOVE NVR з серійним номером RD20C00001 (версія 8CH) або з серійним номером RD20C00201 (версія 16 CH) мають наступні особливості
  • свердління отворів з боків для установки пристрою в стандартну 19-дюймову стійку за допомогою нових монтажних кронштейнів, які можна замовити в MOBOTIX (Mx-M-NVR8-RM і Mx-M-NVR16-RM)
  • і через додаткові чотири сигнальних входи і чотири комутаційних виходи на задній панелі пристрою (наприклад, для зовнішніх кімнатних датчиків, перемикання світлових реле в разі тривоги і т.д.).

Для iOS і Android:

Безкоштовний додаток MOBOTIX MOVE NVR App
Безкоштовний додаток, що служить мобільним VMS-рішенням для відображення і управління всіма камерами MOBOTIX MOVE, підключеними до MOBOTIX MOVE NVR (перегляд в реальному часі, відтворення, управління PTZ). З'єднання з MOBOTIX MOVE NVR і камерами встановлюється локально через додаткове WLAN-підключення.
mx_MOVE_NVR_App_930x550_0

MOBOTIX MOVE Cameras

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!