м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix Move SpeedDome SD-330

Відеокамера Mobotix Move SpeedDome SD-3303

Швидка і надійна PTZ-камера MOBOTIX MOVE SpeedDome SD-330

PTZ-камера для установки поза будівлею, оснащена технологією повернення за допомогою серводвигуна і електронним стабілізатором зображення. Ці функції забезпечують вирішальну перевагу в місцях з сильними повітряними потоками (вітер, важкі транспортні засоби) перш за все при використанні оптичного збільшення.

Відеокамера Mobotix Move SpeedDome SD-3303
  • погодостійка мережева камера з роздільною здатністю 3 МП, H.264, ONVIF S / G і WDR;
  • з блоком управління двигуном, функцією точного механічного нахилу і повороту;
  • оптичне збільшення до 30 разів;
  • запис на мережевий накопичувач даних або внутрішню карту SD;
  • автоматичне перемикання режимів день / ніч з ІЧ-фільтром
  • IP66, IK10, температура навколишнього середовища: від -40° до 55° C;
  • Змінні куполи (прозорий / тонований), кріплення на стіну, щоглове і кутове кріплення опціонально.
Області застосування
Швидка і надійна PTZ-камера

Великі простори з безліччю відвідувачів - типова область застосування PTZ-камери SpeedDome. На відміну від «автоматичних» розумних систем відеоспостереження з автоматичним сповіщенням камерою про подію, PTZ-камера зазвичай управляється працівником кімнати охорони, який направляє камеру на небезпечні ділянки (наприклад, при запаленні піротехнічних засобів на стадіоні), що дає можливість прийняти рішення про подальші дії .

Відеокамера Mobotix Move SpeedDome SD-3303
Відеокамера Mobotix Move SpeedDome SD-3303
Функції PTZ преміум-класу
Надійна якість зображення в будь-якій ситуації

Камери MOBOTIX MOVE SpeedDome забезпечують стійке зображення при будь-якому переміщенні камери, активно реагуючи на односпрямований рух і відповідно компенсуючи його в режимі реального часу. Крім того, технологія повернення за допомогою серводвигуна забезпечує швидке автоматичне повернення камери в початкового положення, якщо воно змінилося внаслідок зовнішніх впливів (наприклад, навмисна перестановка, сильний порив вітру) або вібрації.

Електронний об'єктив із змінною фокусною відстанню (Vario)
Дистанційно регульована фокусна відстань (4,3-129 мм)

Камери MOBOTIX MOVE обладнані електронним об'єктивом зі змінною фокусною відстанню (Vario) з дистанційним регулюванням через вбудоване ПЗ камери, а також автоматичним фокусуванням при зміні фокусної відстані. До зміни фокусної відстані легко підлаштовується кут огляду камери. Камери MOBOTIX MOVE SpeedDome можна в будь-який момент налаштувати на будь-який горизонтальний кут огляду від 2 ° (тілі) до 62 ° (ширококутний).

Відеокамера Mobotix Move SpeedDome SD-3303
Відеокамера Mobotix Move Bullet & VandalBullet
Функція WDR
Розширений динамічний діапазон WDR I

Камери MOBOTIX MOVE забезпечені вбудованою високоякісною технологією для обробки зображень WDR. Завдяки цій технології камера сама автоматично вирівнює найсильніші перепади яскравості кадрів за рахунок зміни часу експозиції, виправляючи надмірно затінені або освітлені області.

Функція WDR
Розширений динамічний діапазон (WDR) II

Розширений динамічний діапазон (WDR) забезпечує більш чітке зображення навіть в складних умовах освітлення, наприклад, при спостереженні приміщень вхідної групи, вітрин магазинів, розвантажувальних рамп, в'їздів на багатоярусні стоянки тощо (На кордоні сильно освітленій і затемненій області).

Відеокамера Mobotix Move Bullet & VandalBullet

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!