м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix Move SpeedDome SD-340-IR

Відеокамера Mobotix Move SpeedDome SD-340-IR

PTZ-камера преміум-класу MOBOTIX MOVE SpeedDome SD-340-IR

Набагато більше, ніж просто стандарт: використовуючи надшвидку технологію повороту і нахилу з потужними надійними та економічними електродвигунами, Ви швидше досягнете мети. Повністю укомплектовані PTZ-камери преміум-класу забезпечують чітке зображення навіть при максимальному збільшенні і при будь-яких умовах освітлення.

Відеокамера Mobotix Move SpeedDome SD-340-IR
  • погодостійка мережева камера з роздільною здатністю 3 МП, H.264, ONVIF S / G і WDR;
  • з блоком управління двигуном, функцією точного механічного нахилу і повороту;
  • оптичне збільшення до 40 разів;
  • автоматичне перемикання режимів день / ніч з ІЧ-фільтром;
  • вбудоване інфрачервоне освітлення (світлодіоди, до 200 м);
  • запис на мережевий накопичувач даних або внутрішню карту SD;
  • IP66, IK10, температура навколишнього середовища: від -40° до 55° C;
  • кріплення на стіну, щоглове і кутове кріплення опціонально.
Області застосування
Професійна PTZ-камера з потужними вбудованими світлодіодними ІЧ-прожекторами

Камера MOBOTIX MOVE SpeedDome SD-340-IR дозволяє установити зображення і розрізнити деталі на відстані до 200 м навіть при відключенні світла в приміщенні або поза будівлею в умовах повної темряви. Вона зазвичай використовується в аеропортах, на вокзалах, парковках, в місцях з великим скупченням людей, наприклад, на стадіонах, а також в магазинах роздрібної торгівлі з метою відеоспостереження в режимі реального часу для запобігання крадіжок в магазинах.

Відеокамера Mobotix Move SpeedDome SD-340-IR
Відеокамера Mobotix Move SpeedDome SD-340-IR
Функції PTZ преміум-класу
Надійна якість зображення в будь-якій ситуації

Камери MOBOTIX MOVE SpeedDome забезпечують стійке зображення при будь-якому переміщенні камери, активно реагуючи на односпрямований рух і відповідно компенсуючи його в режимі реального часу. Крім того, технологія повернення за допомогою серводвигуна забезпечує швидке автоматичне повернення камери в початкового положення, якщо воно змінилося внаслідок зовнішніх впливів (наприклад, навмисна перестановка, сильний порив вітру) або вібрації.

ІЧ-фільтр
Автоматичне перемикання режимів день / ніч

Залежно від інтенсивності освітлення камера автоматично перемикається з денного режиму в нічний. Протягом дня механічний ІЧ-фільтр з електронним управлінням забезпечує реалістичну передачу кольору зображення, фільтруючи ІЧ-промені денного світла. Вночі, автоматично перемикається на чорно-біле зображення, ІЧ-фільтр відключається, щоб навіть при мінімальному освітленні до 0,01 люкс можна було отримати прийнятне зображення.

Відеокамера Mobotix Move Bullet & VandalBullet
Відеокамера Mobotix Move SpeedDome SD-340-IR
Новітня технологія ІЧ-світлодіодів
Перетворює ніч на день

Вбудовані світлодіодні ІЧ-прожектори, відповідні новітнім технічним стандартам, забезпечують яскраве ІЧ-випромінювання при низькій споживаній потужності. Навіть в абсолютній темряві камера здатна з рівномірним охопленням відобразити всі важливі деталі на відстані до 200 метрів.

Електронний об'єктив із змінною фокусною відстанню (Vario)
Дистанційно регульована фокусна відстань (4,3-170 мм)

Камери MOBOTIX MOVE обладнані електронним об'єктивом зі змінною фокусною відстанню (Vario) з дистанційним регулюванням через вбудоване ПЗ камери, а також автоматичним фокусуванням при зміні фокусної відстані. До зміни фокусної відстані легко підлаштовується кут огляду камери. Камери MOBOTIX MOVE SpeedDome можна в будь-який момент налаштувати на будь-який горизонтальний кут огляду від 2 ° (тілі) до 62 ° (ширококутний).

Відеокамера Mobotix Move SpeedDome SD-340-IR
Відеокамера Mobotix Move Bullet & VandalBullet
Функція WDR
Розширений динамічний діапазон WDR I

Камери MOBOTIX MOVE забезпечені вбудованою високоякісної технологією для обробки зображень WDR. Завдяки цій технології камера сама автоматично вирівнює найсильніші перепади яскравості кадрів за рахунок зміни часу експозиції, виправляючи надмірно затінені або освітлені області.

Функція WDR
Розширений динамічний діапазон (WDR) II

Розширений динамічний діапазон (WDR) забезпечує більш чітке зображення навіть в складних умовах освітлення, наприклад, при спостереженні приміщень вхідної групи, вітрин магазинів, розвантажувальних рамп, в'їздів на багатоярусні стоянки тощо (На кордоні сильно освітленій і затемненій області).

Відеокамера Mobotix Move Bullet & VandalBullet

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!