м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix Move Bullet & VandalBullet

Відеокамера Mobotix Move Bullet & VandalBullet

Камера Mobotix Move Bullet & VandalBullet

Завдяки передовій технології розширеного динамічного діапазону (WDR), вбудованим світлодіодним ІЧ-прожекторам з радіусом дії до 30 м при низькому рівні споживання електроенергії або функції автоматичного перемикання режимів день / ніч з кольорового на чорно-біле зображення ви отримуєте сучасну Bullet-камеру чудової якості і комплектації для практично будь-якого випадку застосування, що підключається по стандарту ONVIF.

Відеокамера Mobotix Move Bullet & VandalBullet
  • погодостійка мережева камера з роздільною здатністю 4 МП, H.264, ONVIF S / G і WDR;
  • ручне розташування і орієнтація камери, об’єктив із змінною фокусною відстанню (Vario) і дистанційним регулюванням збільшення;
  • автоматичне перемикання режимів день / ніч з ІЧ-фільтром;
  • вбудоване інфрачервоне освітлення (світлодіод, до 30 м);
  • запис на мережевий накопичувач даних або внутрішню карту SD;
  • IP66, IK10, температура навколишнього середовища: від -30° до +65° C;
  • кріплення на стіну, щоглове і кутове кріплення опціонально.
Області застосування
Високотехнологічна Bullet-камера

Камера зазвичай використовується поза будівлями в місцях з мінливими умовами освітлення, де краща особливо міцна конструкція для захисту від вандалізму: для відеоспостереження за дорожнім рухом та паркуванням сухопутних, водних і повітряних транспортних засобів, в сфері логістики та перевезення вантажів, в громадських місцях і на рекреаційних об'єктах, а також для спостереження за виробничими процесами.

Відеокамера Mobotix Move Bullet & VandalBullet
Відеокамера Mobotix Move Bullet & VandalBullet
ІЧ-фільтр
Автоматичне перемикання режимів день / ніч

Залежно від інтенсивності освітлення камера автоматично перемикається з денного режиму в нічний. Протягом дня механічний ІЧ-фільтр з електронним управлінням забезпечує реалістичну передачу кольору зображення, фільтруючи ІЧ-промені денного світла. Вночі, автоматично перемикається на чорно-біле зображення, ІЧ-фільтр відключається, щоб навіть при мінімальному освітленні до 0,01 люкс можна було отримати прийнятне зображення.

Новітня технологія ІЧ-світлодіодів
Перетворює ніч на день

Вбудовані світлодіодні ІК-прожектори, відповідні новітнім технічним стандартам, забезпечують яскраве ІЧ-випромінювання при низькій споживаній потужності. Навіть в абсолютній темряві камера здатна з рівномірним охопленням відобразити всі важливі деталі на відстані до 30 метрів.

Відеокамера Mobotix Move Bullet & VandalBullet
Відеокамера Mobotix Move Bullet & VandalBullet
Електронний об'єктив із змінною фокусною відстанню (Vario)
Дистанційно регульована фокусна відстань (3-9 мм)

Камери MOBOTIX MOVE обладнані електронним об'єктивом зі змінною фокусною відстанню (Vario) з дистанційним регулюванням через вбудоване ПЗ камери, а також автоматичним фокусуванням при зміні фокусної відстані. До зміни фокусної відстані легко підлаштовується кут огляду камери. Камеру MOBOTIX MOVE VandalDome можна в будь-який момент налаштувати на будь-який горизонтальний кут огляду від 35 ° (тілі) до 103 ° (ширококутний).

Функція WDR
Розширений динамічний діапазон WDR I

Камери MOBOTIX MOVE забезпечені вбудованою високоякісною технологією для обробки зображень WDR. Завдяки цій технології камера сама автоматично вирівнює найсильніші перепади яскравості кадрів за рахунок зміни часу експозиції, виправляючи надмірно затінені або освітлені області.

Відеокамера Mobotix Move Bullet & VandalBullet
Відеокамера Mobotix Move Bullet & VandalBullet
Функція WDR
Розширений динамічний діапазон (WDR) II

Розширений динамічний діапазон (WDR) забезпечує більш чітке зображення навіть в складних умовах освітлення, наприклад, при спостереженні приміщень вхідної групи, вітрин магазинів, розвантажувальних рамп, в'їздів на багатоярусні стоянки тощо (На кордоні сильно освітленій і затемненій області).

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!