м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

ЯК ДОСЯГТИ ТОЧНОГО ВИМІРЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ?

ЯК ДОСЯГТИ ТОЧНОГО ВИМІРЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ?

ДВОХФАКТОРНИЙ СКРИНІНГ ВИЯВЛЕННЯ ЛИХОМАНКИ.

ДЛЯ ПРОХІДНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ОФІСІВ, УЧБОВИХ ТА МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ.

В умовах діі віруса і подій, що відбуваються навколо нього, важливо забезпечити функцінування нашої жіттєдіяльності, як в побуті так і на робочих місцях. Своєчасне виявлення будь-яких сімптомів лихоманки (підвищення температури) дає змогу зазделегідь
зреагувати та врятувати життя кожного з нас.
Безконтакте та безпечне визначення температури є важливою дією в протоколах ранньої діагностики. Але точність цього вимірювання є визначною. Використання тепловізорів для скрінінгу температури набуло зараз масових пропозицій та маркетингових хвиль. Більшість з них побудовані на обробці термокарт зображень аналітичними програмами (порівняльні методи), а не радіометричного вимірювання, що є найбільш точним. Точність і швидкість вимірювання це те що є важливим при визначенні перевищеної температури і можливої лихоманки. Термокамери не визначають наявність віруса чи будь-якої хвороби. Вони можуть вимірювати температури тіла (областей тіла) для подальшого аналізу та дій.

Дослідження показали, що існує взаємозв’язок між внутрішньою температурою ядра тіла людини та температурою шкіри обличчя. Максимальна температура, що вимірюється між очима, зазвичай забезпечує найкращу кореляцію з внутрішньою температурою ядра з наступних причин:

• Очна артерія розташована в цій зоні і забезпечує посилений приплив крові та передачу тепла до поверхні шкіри.
• Слізний канал забезпечує теплопровідний шлях до глибшої, теплішої тканини.
• Шкіра в цій області тонка, що зменшує ізоляційний вплив шкіри.
• Внутрішні куточки очей вбудовані і менше впливають на навколишнє середовище.

Через ізолюючу дію шкіри та різницю між внутрішньою температурою та температурою навколишнього повітря, температура, виміряна між очима, нижча, ніж внутрішня температура ядра тіла людини.
Різниця між температурою шкіри обличчя та внутрішньою температурою основи залежить від багатьох факторів, однак у багатьох випадках це залежить насамперед від температури навколишнього повітря, якому суб’єкти нещодавно були схильні. Більш висока температура навколишнього середовища призводить до підвищення температури шкіри обличчя, яка ближче до внутрішньої температури ядра. Нижня температура навколишнього середовища призводить до зниження температури шкіри обличчя.

Процес скрінінгу температури залежить від кількох важливих дій, що потрібно дотримуватись:

• Правильно підібраний кут тепловізійного модуля в залежності від зони сканування: коридор, турнікети, кімната…
• Відстань від термокамери до обєкта не більше 3 метрів.
• Приміщення для вимірювання має мати сталу температуру.
• Індивідуальне вимірювання людини, а не групи людей.
• Зупинка 1-2 с для більш точного вимірювання. Погляд має бути в камеру.
• Відсутність окуляр. Найбільш точне вимірювання це область внутрішніх каналів ока, що менш залежить від зміни навколишньої температури, навідміну від шкіри обличчя.
• Періодичне калібрування термокамери з АЧТ, якщо спостерегіагається різка зміна навколишньої температури.

Використання тепловізорів це перший дистанційний безконтактний рубіж вимірювання температури. Він дозволяє безпечно зробити попереджувальні вимірювання до контакту з обслуговуючим персоналом.
У випадку позитивного повідомлення від тепловізійних камер використовується додаткові сканери для більш точного вимірювання температури людини.

Температурні мережеві сканери KENTIX SmartXcan

Ефективні прості вимірювачі температури обличчя на базі термометричного сенсора. Варто використовувати в офісах, прохідних, учбових закладах. Вони можуть бути інтегровані з будь-якою системою контролю доступу та тепловізорами MOBOTIX.

Автоматизоване, швидке, безпечне та інтуїтивне вимірювання лихоманки в центральних, по можливості електрично контрольованих, точках доступу для натовпу людей є важливим і в багатьох регіонах ризику перевіреним заходом забезпечити довгостроковий та стійкий захист від вірусних захворювань (не тікльки COVID19), щоб відновити соціально-економічні контакти та водночас відновити довіру населення до громадської безпеки до того, як епідемії знову спалахнуть.

• Безконтактне вимірювання температури тіла, без контактного забруднення DSGVO (захист персональних даних) сумісна операція можлива шляхом самовимірювання
• Вимірювання високої точності, понад 1000 точок вимірювання
• Захист маніпуляції. Тепловий аналіз зображення
• Самостійне пояснення користувача за допомогою сенсорної технології
• Простий і гнучкий монтаж
• Живе управління через веб-браузер
• Автоматичне управління дверима або турнікетами
• Швидке вимірювання менше ніж за 1 секунду
• Висока пропускна здатність, до 700 осіб / годину
• Раннє виявлення гарячих точок з гарячкою в регіонах
• Установка Plug & Play через PoE-з’єднання

Чому SmartXcan зазвичай перевершує інші технології?

В основному досить просто: SmartXcan розроблений на основі специфікацій останнього стандарту IEC80601-2-59, який докладно визначає необхідні вимоги для досягнення корисних результатів вимірювань.

  1. Найвища надійність процесу за допомогою інтелектуальної сенсорної технології та завжди однакове розташування голови та очей для вимірювання.
  2. Вимірювання на внутрішніх повіках, які розташовані безпосередньо над внутрішньою сонною артерією і тому показують стабільну температуру.
  3. Спеціальні алгоритми вимірювання для врахування різних температурних умов голови та повного середовища.

Чотирьох факторні біометричні сканери INVIXIUM TITAN.

Крім KENTIX, як варіант бюджетний, в систему можливо добавити біометричні сканери INVEХIUM. Це найновіші потужні біометричні системи, що включать в собі 4 факторний контроль доступу. А з проблематикою COVID19, включають в собі сенсор, що вимірює температуру в зоні обличчя.

TITAN працює на базі найсучасніших процесорів коли-небудь створений, Qualcomm Snapdragon 820 з максимальною потужністью обробки, графікою, виявлення обличчя, надійність та ефективність роботи з акумулятором. Для того, щоб кинути виклик статусу Snapdragon 820, TITAN включає в себе розпізнавання обличчя та біометричні способи відбитків пальців або вен у пальцях(сканування в медичних рукавицях чи брудна поверхня), які є вершиною у фізичній безпеці та зручності користувача.

Має безліч функцій – 21-Мп камера для розпізнавання обличчя та відеодомофону, задовільного зберігання користувачів та транзакцій, неймовірно високої швидкості аутентифікації та розширених варіантів підключення, таких як Wi-Fi, Bluetooth, NFC. О так – TITAN підтримує інтегрований 3G / LTE стільниковий зв’язок. 5,0-дюймовий екран – найбільший на сьогодні Invixium з винятковим інтерфейсом та відгуками користувачів.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ?

Безпечно

• Двохфакторне безконтактне вимірювання температури тіла, без контактного забруднення. Перше вимірювання температури тіла людини (MOBOTIX) до 10 м, друге вимірювання(KENTIX або INVIXIUM) в зоні додаткового вимірювання потенційно хворих.
100% сумісний захист даних, відсутність збору персональних даних.
• Високоточне та надійне вимірювання понад 1000 точок вимірювання (KENTIX). Тепловізор MOBOTIX розроблений так, щоб бути суто точним. Кожна система MOBOTIX проходить широкий процес калібрування. Під час роботи програмні алгоритми забезпечують компенсацію змін у навколишньому середовищі в реальному часі, які можуть впливати на результати вимірювання.
• 4-факторної аутентифікації (Face, Fingerprint, Card, PIN), виявлення лихоманки (коли вона поєднується з набором аксесуарів), живлення, відеодомофон та відеоспостереження (HDMI), 5,0-дюймовий IPS ємнісний сенсорний екран, розширені можливості підключення, алюмінієвий корпус, PoE +. (INVIXIUM)
• Високий захист від маніпуляцій завдяки інтелектуальному тепловому аналізу зображень.

Інтуїтивно зрозуміло

• Візуальний модуль встановлений всередині корпусу камери поруч із інфрачервоним для забезпечення безперервних візуальних зображень обєктів, коли вони проходять через зону сканування. Відео в режимі реального часу дозволяє операторам швидко ідентифікувати об’єкти під час їх скрінінгу. Виділені ділянки та значення температури на тепловому зображенні переносяться на візуальне зображення, щоб оператори могли швидко обробляти результати скрінінгу.
• Автоматизований режим скринінгу забезпечує найбільш точний та ефективний метод скринінгу масової лихоманки. Система MOBOTIX спрямовує суб’єктів через процес скринінгу, видаючи словесні команди, тим самим зменшуючи вимоги до операторів, дозволяючи зосередити свою увагу на обробці порушень лихоманки. Під час скрінінгу люди повинні стояти нерухомо, щоб запобігти погіршенню розмитості зображення від погіршення точності вимірювання. Важливо: Рух об’єкта може знизити вимірювану температуру суб’єкта більш ніж на 3 ° C, що приведе до неефективних і неточних вимірювань.
• Самостійне пояснення користувача за допомогою інтелектуальної сенсорної технології (KENTIX).
• Автоматичне управління дверима або турнікетами, інтеграція з іншими системами передачі даних чи контролю обєктів.
• Розпізнавання обличчя з високою пропускною здатністю, відбитків пальців або пальців у вені, доступу до карт та доступу до PIN-коду (INVIXIUM)

Швидко

• Швидке вимірювання менше ніж за 1 секунду
• Висока пропускна здатність > 500 осіб на годину
• Установка Plug & Play через PoE-з’єднання

Це повна система, що включає радіометричну інфрачервону камеру з інтегрованим візуальним модулем (MOBOTIX), мережевий сканер температури обличчя (KENTIX), потужний біометричний пристрій(INVIXIUM), програмне забезпечення для скринінгу. Все програмне забезпечення заздалегідь встановлено, і кожна система повністю перевірена перед інсталяцією.

No Comments

Add your comment