м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

КОМУНІКАТОРИ (ДОМОФОНИ) MOBOTIX ДЛЯ КВАРТИРИ, БУДИНКУ, ОФІСУ

КОМУНІКАТОРИ (ДОМОФОНИ) MOBOTIX ДЛЯ КВАРТИРИ, БУДИНКУ, ОФІСУ

Універсальність та модульність комунікаторів (домофонів) MOBOTIX дає змогу побудувати будь-яке рішення для задач домофонії. Чи це для невеликої квартири, або поверху, де мешканці можуть використовувати один домофон на кілька квартир. Чи це для багатоповерхового будинку на вході в під’їзд (паркінг, територія), як система контролю доступу з картками чи кодами та відеоспостереження в загальній системі безпеки. Великий чи невеликий офіс з сотнями користувачів з системою керування, наприклад, світлом, контролем доступу та їх комбінацею. Використовуючи комунікатор (домофон) MOBOTIX від одного модуля (тільки камера та дзвінок) до трьох модульної системи з зчитувачем, кодовою панелю та передачею даних до 500 м по звичайній парі дротів. Це сучасна, багатофункційна система домофонії, контролю доступу та елемент SmartHouse від німецького виробника компанії MOBOTIX.

Кілька переваг:

Децентралізація побудови. Непотребує додатковий комп’ютерний ресурс. Наприклад, використання однієї камери T26 (S26 чи S16) та дисплея чи смартфона, плантшета дозволяє побудувати повноційну систему з 6 Мп сенсором, з записом до 500Гб, аналітичними модулями
оцінки поведінки об’єкта: повідомлення, відкривання дверей і тд.
Модульність. Система складається з різних модулів: камера, зчитувач, кодова панель, датчики руху, керування дверми і тд. В залежності від задачі та вимог Ви будуєте те, що потрібно чи додаєте з часом.
Вбудований реєстратор чи використвуєте Хмару чи зовнішній NAS. Незалежний від операційних систем: Windows, Mac OS, Android, IOS.
⁃ Вбудована в камеру Аналітика руху, поведінки об’єкта тощо.

Ми пропонуємо розглянути кілька варіантів конфігурацій комунікаторів MOBOTIX для побудови системи. Повний комплект Набору включає все, що вам потрібно для монтажу відеодомофону. Так, як в кожен набір входять рамки у вигляді варіантів для установки в стіну чи на стіну, Ви можете пізніше визначитися на місці, як будете встановлювати дверний комунікатор. Конфігурація також можлива і без ПК за допомогою MxDisplay + (замовляється окремо, або в певній конфігураціі).

Готовий набір MOBOTIX T26-SET1 (клавіатура з зчитувачем RFID та платою для підключення через Ethernet – для зручності, порт Ethernet є і в камері)

Включає: один 6 Мп модуль камери T26, одну клавіатуру з зчитувачем RFID, карти для адміністратора і користувачів, один інформаційний модуль, одну плату підключення Ethernet MX-OPT-IO2, трьох модульну рамку з системою захисту від крадіжки, трьох модульний корпус для прихованої і відкритої установки, монтажний матеріал, керівництво по експлуатації.

Готовий набір MOBOTIX T26-SET2 (клавіатурою, для підключення із застосуванням двожильного дроту (до 500м) і виключає маніпуляції відкривання дверей)


Включає: один 6 Мп модуль камери Т26, одну клавіатуру, карти адміністратора і користувачів, один інформаційний модуль, модуль Mx2Wire + з внутрішнім розміщенням, механізм відкривання дверей MxDoormaster для прихованої установки (Mx-Door2-INT-PW), трьох модульну рамку з системою захисту від крадіжки, трьох модульний корпус для прихованої і відкритої установки, монтажний матеріал, керівництво по експлуатації.

Готовий набір MOBOTIX T26-SET3 (з клавіатурою, для підключення через Ethernet і безпечного відкривання дверей)


Включає: один 6 Мп модуль камери Т26, одну клавіатуру, карти адміністратора і користувачів, одну плату підключення Ethernet MX-OPT-IO2, один інформаційний модуль, механізм відкривання дверей MxDoormaster для прихованої установки (Mx-Door2-INT-PW), трьох модульну рамку з системою захисту від крадіжки, трьох модульний корпус для прихованої і відкритої установки, монтажний матеріал, керівництво по експлуатації.

Готовий набір MOBOTIX T26 Smart Access Set1. Попередньо сконфігурований дверний комунікатор з абонентською станцією.


Включає: один 6 Мп модуль камери T26, один модуль BellRFID з функціональними кнопками і великою кнопкою дзвінка, двохмодульна рамка для Т26 і BellRFID, двох модульний корпус для відкритої установки з системою захисту від крадіжки, двох модульний корпус для прихованої установки, MxDisplay з FlatMount Frame (мінімальні виступи на сторону) і корпус для монтажу в стіну, плату підключення Ethernet, RFID-карти (одна для адміністратора, шість призначених для користувача), керівництво по експлуатації, аксесуари, комплектуючі для монтажу.

Готовий набір MOBOTIX T26 Smart Access Set2. Попередньо сконфігурований дверний комунікатор з абонентською станцією.


Включає: один 6 Мп модуль камери T26, один модуль BellRFID з функціональними кнопками і великою кнопкою дзвінка, двох модульна рамка для Т26 і BellRFID, двох модульний корпус для відкритої установки з системою захисту від крадіжки, дво модульний корпус для прихованої установки, MxDisplay з FlatMount Frame і корпус для монтажу в стіну, комутатор MxSwitch РоЕ+ з додатковим живленням для керування дверей 12В, плату підключення Ethernet, RFID-карти (одна для адміністратора, шість призначених для користувача), керівництво по експлуатації, монтажні аксесуари, комплектуючі, ключі.

Домофонні системи MOBOTIX (комунікатори та дисплеї) під’єднуються в загальну систему відеоспотереження об’єкта. Оператор бачить стан відкриття дверей (піктограма) на плані VMS MOBOTIX MxMC , а також може вести розмови та відчиняти/зачиняти двері.
Система також дозволяє інтегруватися з системами SmartHouse. Що дає суттєві переваги для повного контролю різних систем: сигналізаційних, відеоспостерження (Н.265/265, ONVIF), керуванням світлом, опаленням тощо.


Три роки гарантії, потужна 6Мп камера, вбудована аналітика, модульність побудови, інтеграція з іншими системами ставлять комунікатори MOBOTIX, як базові системи безпеки приміщень: квартира, будинок, офіс.


ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ, ЩО ЗБАЛАНСОВАНІ ДО ВАШИХ ВИМОГ.
Ми навчаємо, тестуємо, спілкуємось, аналізуємо. Ми відкриті до співпраці.
Якщо Ви маєте конкретні задачі, проекти, то будемо раді допомогти в їх реалізації.

No Comments

Add your comment