м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Надійне рішення для Вашої квартири, будинку чи офісу!

Надійне рішення для Вашої квартири, будинку чи офісу!

Три надійні европейські виробники, що багато років захищають домівки по всьому світу від зламу та крадіжок:


MOBOTIX є істинним піонером на світовому ринку відеобезпеки та відрізняється безкомпромісно надійними і інтелектуальними рішеннями, які при бажанні можна розширити практично без обмежень. Інтелектуальне рішення відеоспостереження для забезпечення безпеки і комфорту з важливими додатковими функціями аналітики. Відеотехнологія Hemispheric – основа дверного комунікатора Т26 з IP-відеокамерою високої роздільної здатності, яка своїм об’єктивом з кутом огляду 360 ° охоплює всю область входу без «сліпих зон». При дзвінку чи руху обєкту – для двостороннього зв’язку і відкривання дверей – встановлюється відео з’єднання з абонентською станцією MxDisplay (див. на малюнку), в тому числі з будь-якої точки світу. Завдяки інтелектуальній системі відеоаналізу дверний комунікатор реєструє рух в полі зору і підозрілі шуми, автоматично включає відеозапис для забезпечення доказів і негайно відправляє повідомлення мешканцям або в службу охорони.

SIMONSVOSS – іноваційний виробник цифрових систем замикання і контролю доступу, існує з 1995 року. Більшість його ідей використовують всі відомі виробинки в цій галузі. Входить в десятку кращих виробників систем контролю доступу в світі. Унікальну систему безпеки і контролю доступу, що не має собі рівних з точки зору користувача можливостей і зручності при експлуатації та надійності і захисту. Ідея технології полягає в заміні механічної системи замикання (циліндр, див. на малюнку) на бездротову цифрову систему з функціями контролю доступу (вбудований зчитувач, сервер часу та пристрій передачі даних).

FROGBLUE – рішення для автоматизації (smarthome) приміщень та будівель на основі Bluetooth®, які на 100% розроблені і вироблені в Німеччині відповідно до найвищих стандартів якості. Система заснована на інтелектуальних модулях управління, відомих як “клеми”, які встановлюються безпосередньо в розетку, встановлену на рівні з поверхнею, за кожною звичайною кнопкою освітлення/перемикачем світла. Модульне рішення швидко встановлюється, гнучко розширюється, є енергоефективним і безпечним. Не потрібно ні прокладки дротів, ні IT-техніка, ні розподільні шафи, ні центральні блоки. На додаток, транспондер або стаціонарні дисплеї (див. на малюнку). Вільно масштабована, надійна та оптимізована. Сертифікація VDE. Подвійне шифрування.