м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Fibrenetix. Проєкт. Необхідне. Збереження даних.

Fibrenetix. Проєкт. Необхідне. Збереження даних.

Коли ми розглядаємо будь-який проект по технічній безпеці (спостереження, контроль доступу, аналітика), то в будь-якому випадку виходимо на компоненти запису чи обробки даних. Сьогодні кількість даних зростає шалено. Покращення якості зображення та його деталізація, додаткові дані, що генеруються різноманітними сенсорами та аналітичні дані, потребують більше місця, швидкості передачі, але разом з тим надійну та безперервну роботи на довгі роки.

Fibrenetix – це спеціалізований датський розробник та виробник високопродуктивних серверів та рішень для зберігання даних для ринку відеоспостереження. Як stadalone так і мобільних серверів та робочих місць. Fibrenetix фокусується на передових технологіях, забезпечуючи якість збірки, високу продуктивність та високу пропускну здатність на серверах та сховищах, низьку потужність та зменшення охолодження. Компанія Fibrenetix була заснована в 1995 році.

Спеціальні сервери для потокової передачі відео Fibrenetix SVS пропонують надзвичайно широку ємність у поєднанні з високопродуктивними контролерами вводу-виводу, оптимізованими для потокової передачі відео. Те що сьогодні є на ринку безпеки є ключивим запитом та вимогами.

Лінійка серверів Fibrenetix достатньо широка. Від мобільних серверів, що використовуються в транспорті до найпотужних серверів класу Enterprise та серверів для складної аналітики. Компанія також випускає спеціалізовані робочі місця для диспетчерських чи кімнат контролю.

Fibrenetix Storage Video (серії RS2, RS3 та RS9)

В історії індустрії спостереження ніколи не було більше уваги до якості, надійності та економічної ефективності, коли мова заходить про вибір продуктів для проектів відеоспостереження. Сьогодні наша увага до лінійки відеосерверів Fibrenetix Storage Video (серії RS2, RS3 та RS9), що розроблені для задоволення цих постійно зростаючих потреб.

Переваги серверів FIBRENETIX SVS RS2/3/9
 • Перевірено для VMS CATHEXIS, GENETEC, MILESTONE (System Builder)
 • Розроблений, зібраний у Данії
 • Запчастини, сумісні із серіями E8-E88 та Great Dane
 • Унікальний графічний інтерфейс RAID для RS9, E8-E88, серії Great Dane
 • Подвійні 240 Гб SSD-накопичувачі в RAID 1 для програм та ОС
 • Замінні подвійні блоки живлення та вентиляційна система
 • Поставляється з OS Windows Storage Server R2016 замість File Server R2016, що представляє перевагу у вартості ліцензій під час оновлення центральних процесорів

Fibrenetix SVS також доступний як 8-місний сервер, з підтримкою до 200 камер та вбудованою ємністю до 80 ТБ на сервер, з опціями розширення через 2x модулі розширення JBOD із 60 відсіками, пропонуючи приголомшливі 1.2 Petabyte місця на сервері. RAID-контролер Fibrenetix xRAID-6, оптимізований для відео, є невід’ємною частиною всіх наших стандартних продуктів, пропонуючи підвищену продуктивність та кількість камер понад 30% на сервер, порівняно зі стандартним сервером. Якщо потрібно багато віртуальних машин на багатопроцесорній платформі, Fibrenetix SVS 3U-16-відсік, з подвійними 12-ядерними процесорами, 512 ГБ пам’яті та величезним внутрішнім сховищем 160 ТБ, відповідає вимогам сегменту камер 100-500.

Унікальна система Caddy, пропонує повний захист даних:
 • Система Caddy Fibrenetix була розроблена для забезпечення середовища без вібрацій для високопродуктивних SAS / SATA дисків зі швидкістю обертання 7,2 К / 10 К / 15 К /
 • Caddy Fibrenetix має унікальну конструкцію «gearbox», яка керує зусиллям, що застосовується кожного разу, коли виймається або вставляється диск, захист задньої плати та жорстких дисків
 • SVS підтримує 2,5 ”і 3,5” жорсткі диски в одному посадочному місці, за допомогою SAS, SATA-III та SSD (твердотільні накопичувачі) з ємністю до 18 ТБ на диск.
Гнучкий дизайн з можливим розширенням:
 • Відеосервер для зберігання відео Fibrenetix (SVS) постачається в комплекті 5x слотів розширення PCIe – від 4x до 64-х смугової технології передачі даних.
 • Слоти розширення можна використовувати для встановлення додаткових мережевих карт Ethernet 1 Гбіт/с та 10 Гбіт/с або графічні карти.
 • Також можуть бути встановлені 16 Гбіт/с HBA адаптери для волоконних мереж (FC) – пропонуючи підключення до мереж SAN (Storage Area Networks) та віддалена реплікація даних.
 • 8 Гб кеш-пам’яті, встановленої стандартно, з можливістю оновлення до 2048 ГБ на відеосервер.
Технологія ICEBERG забезпечує більше ніж 3,5 Петабайт ємності зберігання даних:
 • Сервер зберігання відео підтримує масштабований Fibrenetix ICEBERG технологію зберігання. Пропонуючи загальну ємність зберігання до 4,6 Петабайта на сервер (із жорсткими дисками 18 ТБ).
 • До 5x JBOD, ємністю до 1,836PB на JBOD можна приєднати до вбудованого з’єднання розширювача SAS.
 • Технологія ICEBERG пропонує величезну пропускну здатність до 4800 МБ / с, використовуючи 4-смугове з’єднання SAS 12 Гбіт / с .

Робочі станції FIBRENETIX V1DEX

Високопродуктивна Робоча Станція, що оптимізована Для Відтворення Відео

Високопродуктивна робоча станція, оптимізована для відтворення відео та завдань адміністрування VMS (Cathexis, Genetec, Milestone etc). Завдяки невеликому форм-фактору (tower, desktop), серія V1DEX ідеально підходить для центрів спостереження, де економія простору є критичною.

Оптимальний Перегляд, Моніторинг, Адміністрування та Конфігурація

Робоча станція для відтворення відео чи моніторінгу FIBRENETIX V1DEX пропонує програму Plug’n’Play, яка постачається заздалегідь і налаштована з попередньо встановленою та протестованою Windows 10 PRO. Серія V1DEX пропонує графіку високої чіткості в якості стандарту для оптимального перегляду, моніторингу, адміністрування та конфігурації, усуваючи необхідність окремого сервера перегляду та моніторингу.

Переваги:
 • Швидке та легке встановлення Plug’n’Play менш ніж за 15 хвилин.
 • Операційна система Windows 10 PRO стандартно попередньо встановлена.
 • Надійні SSD накопичувачі, розроблені для цілодобової роботи та оптимізовані для споживання низької енергії для оптимальної продуктивності перегляду.
 • 2 екрани одночасно з вбудованою графічною картою.
 • До 4 екранів одночасно з додатковим графічним процесором.
 • Надшвидке підключення (USB3.1 Gen2).
 • Малий форм-фактор(desktop, tower)