м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Компанія Mobotix – лідер у виробництві відеосистем високого класу з 1999 року

Відеокамери Mobotix для зовнішнього застосування

Відеокамери Mobotix для зовнішнього застосування

Міцні, довговічні та багатофункціональні, всепогодні комплексні IP-відеосистеми для всіх, кому потрібні не лише стандартні рішення. Камери, що встановлюються поза приміщеннями, не вимагають додаткового обігріву або охолодження при температурах від -30°C до +60°C. Відеосистеми живляться від стандартного PoE та забезпечують максимальну енергоефективність.

Відеокамери Mobotix для приміщень

Оснащені всіма потрібними функціями, такими як напівсферична технологія. Оскільки в приміщеннях відстані менше, напівсферична відеосистема з об'єктивом "риб'яче око" та круговим оглядом 360° (при встановленні на стелі) або панорамним оглядом 180° (при встановленні на стіні) часто є найбільш ефективним рішенням для відеоспостереження всередині приміщень. Одна камера може непомітно контролювати всі приміщення без будь-яких сліпих зон. 

Відокамери Mobotix для приміщень
Відеокамери Mobotix Move

Відеокамери Mobotix Move

Крім децентралізованої програми камер IoT, Mobotix також пропонує класичну серію камер Mobotix MOVE із централізованим керуванням. Вона включає кілька варіантів деталей: PTZ-камери SpeedDome, камери Bullet, купольні камери і камери Hemispheric. Ці ретельно захищені від атмосферних впливів високоякісні IP-камери оснащені найновішими стандартними функціями централізованих відеосистем, такими як вбудоване інфрачервоне підсвічування, автоматичне перемикання "день/ніч" з механічним ІЧ-блокуючим фільтром, широкий динамічний діапазон та високошвидкісний PT. 

Тепловізійні відеокамери Mobotix

Використовуючи теплові сигнатури та застосовуючи діапазони залежно від умов навколишнього середовища та області застосування, тепловізійні рішення Mobotix знижують перегрів, ризик пожежі, виявляють підвищені температури та забезпечують першу лінію оборони як у повній темряві, так і вдень. Накладання Mobotix дозволяє розрізняти реальні події, зони ризику та реагувати швидше, зберігаючи безпечний огляд території.

Тепловізійні відеокамери Mobotix

ІР-Комунікатори, домофони Mobotix

Системні компоненти Mobotix

Системи управління відео Mobotix

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!