м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Камери Mobotix Move

MxMOVE_VandalBullet_2109_930x550
MOBOTIX MOVE 4K Vandal
Фіксовані кульові та фіксовані купольні камери із вбудованим відеоаналізом. Дві вандальні камери MOBOTIX MOVE 4K мають широкі можливості, такі як ІЧ-підсвічування та покриття EverClear. Камери з централізованим керуванням та десятьма фіксованими вбудованими засобами базового відеоаналізу є привабливим за ціною рішенням початкового рівня для невеликих та простих систем. Вони також доповнюють більші та складніші проекти за окремими пунктами.
MOBOTIX MOVE SpeedDome 2MP Low-Light
Нова 2-Мп PTZ SpeedDome-камера MOBOTIX MOVE відрізняється підвищеною світлочутливістю до 0,02 лк у кольоровому режимі. У разі зовнішніх впливів, таких як вандалізм або вібрації, моторизована зовнішня камера PTZ негайно повертається у вихідне положення завдяки технології зворотного зв'язку з сервоприводом. Вона легко встановлюється та готова до використання.
mx-products_sd1a-330_730x400_closeup1_0
mx_MOVE_NVR_2_930x550
MOBOTIX MOVE NVR
Автономне рішення "все в одному" з інтегрованим програмним забезпеченням для управління відеоспостереженням. Компанія MOBOTIX пропонує мережевий відеореєстратор MOVE NVR (Network Video Recorder) - особливо практичне і просте у використанні рішення типу "підключи і працюй", яке ідеально підходить для локальних систем відеоспостереження з обмеженою кількістю камер MOBOTIX MOVE.
Камера MOBOTIX MOVE Bullet & VandalBullet
Завдяки передовій технології розширеного динамічного діапазону (WDR), вбудованим світлодіодним ІЧ-прожекторам з радіусом дії до 30 м при низькому рівні споживання електроенергії або функції автоматичного перемикання режимів день / ніч з кольорового на чорно-біле зображення ви отримуєте сучасну Bullet-камеру чудової якості і комплектації для практично будь-якого випадку застосування, що підключається по стандарту ONVIF.
vandalbullet_4mp_03
speeddome_330_03b
Швидка і надійна PTZ-камера MOBOTIX MOVE SpeedDome SD-330
PTZ-камера для установки поза будівлею, оснащена технологією повернення за допомогою серводвигуна і електронним стабілізатором зображення. Ці функції забезпечують вирішальну перевагу в місцях з сильними повітряними потоками (вітер, важкі транспортні засоби) перш за все при використанні оптичного збільшення.
PTZ-камера преміум-класу MOBOTIX MOVE SpeedDome SD-340-IR
Набагато більше, ніж просто стандарт: використовуючи надшвидку технологію повороту і нахилу з потужними надійними та економічними електродвигунами, Ви швидше досягнете мети. Повністю укомплектовані PTZ-камери преміум-класу забезпечують чітке зображення навіть при максимальному збільшенні і при будь-яких умовах освітлення.
mx_products_sd1a-340-ir_730x400_closeup1
vandaldome-vd-4-ir_01
Камера удароміцна MOBOTIX MOVE VandalDome
Камера одночасно забезпечує до трьох відеопотоків в стандартних кодеків H.264 і / або M-JPEG. При максимальному дозволі 4 МП навіть при включеному WDR-режимі (розширений динамічний діапазон) забезпечується до 30 кадрів в секунду. Таким чином найважливіші деталі зображення передаються навіть у складних умовах освітлення.