м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Камери Mobotix Move

Mobotix Move 4K Vandal

Фіксовані кульові та фіксовані купольні камери із вбудованим відеоаналізом. Дві вандальні камери Mobotix Move 4K мають широкі можливості, такі як ІЧ-підсвічування та покриття EverClear.

Mobotix Move SpeedDome 2MP Low-Light
Нова 2-Мп камера відрізняється підвищеною світлочутливістю до 0,02 лк у кольоровому режимі. У разі зовнішніх впливів, таких як вандалізм або вібрації, моторизована зовнішня камера PTZ негайно повертається у вихідне положення завдяки технології зворотного зв'язку з сервоприводом.

Mobotix Move Bullet & VandalBullet
Завдяки технології розширеного динамічного діапазону (WDR), вбудованим світлодіодним ІЧ-прожекторам з радіусом дії до 30м або функції автоматичного перемикання режимів день/ніч з кольорового на чорно-біле зображення ви отримуєте сучасну Bullet-камеру чудової якості для практично будь-якого випадку застосування.

Mobotix Move SpeedDome SD-330
PTZ-камера для установки поза будівлею, оснащена технологією повернення за допомогою серводвигуна і електронним стабілізатором зображення. Ці функції забезпечують вирішальну перевагу в місцях з сильними повітряними потоками перш за все при використанні оптичного збільшення.

Mobotix Move SpeedDome SD-340-IR
Використовуючи надшвидку технологію повороту і нахилу з потужними надійними та економічними електродвигунами, Ви швидше досягнете мети. Повністю укомплектовані PTZ-камери преміум-класу забезпечують чітке зображення навіть при максимальному збільшенні і при будь-яких умовах освітлення.

Mobotix Move VandalDome
Камера одночасно забезпечує до трьох відеопотоків в стандартних кодеків H.264 і / або M-JPEG. При максимальному дозволі 4 МП навіть при включеному WDR-режимі забезпечується до 30 к/с. Таким чином найважливіші деталі зображення передаються навіть у складних умовах освітлення.

Mobotix Move NVR

Mobotix Move NVR

Автономне рішення "все в одному" з інтегрованим програмним забезпеченням для управління відеоспостереженням. Компанія Mobotix пропонує мережевий відеореєстратор Move NVR (Network Video Recorder) - особливо практичне і просте у використанні рішення типу "підключи і працюй", яке ідеально підходить для локальних систем відеоспостереження з обмеженою кількістю камер Mobotix Move.

    Залишилися питання?

    Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!