м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

У воєнний час

Сьогодні в цей важкий час ми можемо запропонувати обладнання, наш досвід та знання, що допоможе захистити та контролювати інфраструктурні об'єкти, а саме головне зберегти життя людей.

Надає розширені можливості для максимальної обізнаності про ситуацію, надточний контроль оточуючого середовища та огляду поблизу, огляд будівель тощо. Сканування 3DScan: адаптивне програмне забезпечення для сканування та автоматизації збору данних для документування складних структур і сцен із всебічним покриттям і субміліметровим GSD. Дозволяє фотограмметричну реконструкцію цифрових данних високої точності.

дрони, дрони на тросі

Дрони на тросі

Функція "Рух дрона за транспортним засобом"

При роботі на тросі дрон може автономно слідувати за будь-яким транспортним засобом, що рухається. Він зберігатиме свою позицію над фургоном, вантажівкою, позашляховиком, човном або квадроциклом.

СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ, КОНТРОЛЮ ТА ДОКУМЕНТУВАННЯ ПЕРИМЕТРУ ТА ВЕЛИКИХ ПЛОЩ ТЕРИТОРІЙ (локальний та віддалений доступ)

Високоякісні модульні (до чотирьох модулів) тепловізійні та оптичні камери з аналітичними функціями, сертифікаційним кіберзахистом.
Аналітичні системи розпізнавання руху, об'єктів, обличчя, транспорту, зброї. Обробка даних відеоспостереження, звукових подій, спеціалізований пошук та експертний аналіз ситуації. Створення єдиної бази різноманітних візуальних, звукових, телеметричних та інших даних для глибокого аналізу подій та ситуації.

МОБІЛЬНІ, ОПТИЧНІ ТА ТЕПЛОВІЗІЙНІ СИСТЕМИ

Мобільні камери

Мобільні камери (оптичний та тепловізійний модуль відстань від камери до 3 м), легка заміна модулів різної фокусної відстані, захист IP66, IK10, сертифікація по кіберзахисту. Оперативне розвертання в польових умовах (транспорт, блок пости, тимчасове спостереження тощо).

Читати більше

Антидронові системи

Ситуаційні системи тепловізійного спостереження, що покращують зображення водіям військових автомобілів чи при патрулюванні у нічний час, здатні отримати ідеальне зображення за будьяких погодних умов.

Читати більше

Sesys

Доступні мобільні, тимчасові та стаціонарні рішення з електроживлення

Читати більше

kameras_strops_transp_small_350-1

Системи швидкого розгортання зі змінними батареями та зв'язком (WiFi, LTE), тепловізійне зображення, дистанційне увімкнення/вимкнення, GPS, самостійна підзарядка.

Читати більше

сервери

Мобільні, компактні, безвентиляторні сервера з вбудованою комутацією РоЕ.

Читати більше

Безвентиляторні комутатори

Компактні, безвентиляторні комутатори РоЕ+ для експлуатації в складних кліматичних умовах та транспортних (військових) застосунках.

Читати більше

СИСТЕМИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

MilPAC |||
Системи передачі даних

Системи передачі даних та організації автономного живлення для пристроїв (камери, системи зв'язку, сенсори, датчики)

Швидке розгортання стаціонарне або мобільне (використання на транспорті) дозволяє побудувати тимчасові локальні пункти живлення обладнання. Наявність різноманітних сенсорів, що підключаються до шаф: температури, освітленості, якості повітря, тиску та інших. Створення концепції вузлового накопичення, обробки та  передачі даних:  візуальних, оптичних, тепловізійних, стану навколишнього середовища, місце положення, аналітичних: транспорт, люди, об'єкти.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!