м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Тепловізійні камери

S74_eckenmontage_930x550
MOBOTIX S74 - гнучка тепловізійна камера
S74 з модулями теплових датчиків – це гнучка тепловізійна камера MOBOTIX. Модулі (CIF або VGA) гнучко підключаються до прихованого корпусу камери за допомогою дротів завдовжки до трьох метрів. Це дозволяє виконувати як спеціальні установки, так і ефективне спостереження за декількома ділянками за допомогою лише однієї камери.
Тепловізійна камера M16 Thermal
Інтелектуальна відеосистема із вбудованим високопродуктивним датчиком теплового зображення використовує всі переваги конструкції камери M16. Завдяки двом об'єктивам, розташованим поруч один з одним, є функція накладання теплового зображення на зображення (теплове та оптичне) для точного визначення розташування гарячих точок, таких як вогнища, на видимому зображенні.
M16 Thermal
Тепловізійні камери
Високоякісна тепловізійна камера M73 Thermal
Камера MOBOTIX 7 M73 тепер може бути оснащена модулями теплових датчиків 50 мК - навіть заднім числом! Завдяки збільшеній кількості пікселів з VGA-термомодулями можна виявити ще більше деталей, охопити ще більшу площу та зареєструвати різницю температур із ще більшої відстані.
Тепловізійна камера з двома об’єктивами S16 Thermal
MOBOTIX представляє найгнучкішу подвійну тепловізійну камеру у світі. До модуля камери, що легко приховується, можна підключити один або два погодостійких модуля теплових датчиків за допомогою дротів датчиків довжиною до трьох метрів. Концепція дизайну S16 означає, що навіть тепловізійні камери можуть мати особливо непомітну установку та спеціальні установки за бажанням замовника.
S16 Thermal