© ТОВ «Юнітоп», 1991 — 2021
+38 044 524 524 8
info[at]unitop.ua

Сервери Fibrenetix

Fibrenetix – провідний на ринку виробник оптимізованих відеосерверів та рішень для зберігання даних. Маючи понад 25-річний досвід роботи у галузі, Fibrenetix завоював світову репутацію в галузі проектування та виробництва високопродуктивних серверів та рішень для зберігання даних з європейською якістю, масштабованістю та надійністю.
З початку свого існування на європейському ринку постпродакшн Fibrenetix був присвячений забезпеченню нових передових технологій, щоб задовольнити постійно зростаючий попит на сховище даних та відео, включаючи обладнання, що підтримує AI, для відеоаналітики в Surveillance та Media & Entertainment галузей.
Нещодавно Fibrenetix розробив унікальне програмне рішення для інтелектуального управління транспортними засобами (SVMS), що включає поставку надійних серверних систем, що встановлюються на автомобілі невеликого форм-фактора.
Штаб-квартира розташована в Роскілле, Данія, а регіональний офіс продаж і технічний офіс знаходиться в Дубаї, ОАЕ, Fibrenetix обслуговує ключових клієнтів в галузі авіації, будівництва, уряду, гостинності, військових, нафти та газу на ключових територіях, включаючи Близький Схід, Європу та Японію.