© ТОВ «Юнітоп», 1991 — 2021
+38 (050) 327 61 07, +38 (044) 524 524 8
info[at]unitop.ua

Сервери Fibrenetix

   
Fibrenetix є провідним на ринку виробником оптимізованих для відео серверів і рішень для зберігання даних. Маючи більш ніж 25-річний досвід роботи в галузі, компанія Fibrenetix завоювала світову славу творця і виробника високопродуктивних серверів і рішень для зберігання даних з європейською якістю, масштабованістю і надійністю.
З самого початку своєї діяльності на європейському ринку поствиробництва компанія Fibrenetix прагне надавати нові передові технології для задоволення постійно зростаючого попиту на зберігання даних і відео, включаючи обладнання з підтримкою штучного інтелекту для відеоаналізу в індустрії відеоспостереження та медіа і розваг.
Останнім часом компанія Fibrenetix розробила унікальне програмне рішення для інтелектуального керування транспортними засобами (SVMS), включаючи постачання міцних серверів малого форм-фактора, що встановлюються на транспортні засоби.
Штаб-квартира компанії Fibrenetix знаходиться в Роскільді, Данія, а регіональний офіс продажів і технічний офіс – в Дубаї, ОАЕ. Fibrenetix обслуговує ключових клієнтів в авіації, будівництві, уряді, готельному бізнесі, військовому секторі і нафтогазової галузі на ключових територіях, включаючи Близький Схід, Європу і Японію.