м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Комутаційні системи Microsens

Оптоволоконні технології та технології автоматизації будівель від MICROSENS пропонують рішення для різних застосувань в компаніях, адміністраціях, дорожніх системах та інших установах.
MICROSENS є одним з провідних світових виробників оптоволоконних систем передачі даних і рішень для автоматизації будівель. Компанія і її фахівці розробляють і виробляють високопродуктивні цифрові системи зв'язку в Німеччині з 1993 року.
MICROSENS розробляє запатентоване програмне забезпечення і апаратні компоненти для оптоволоконних систем передачі даних і автоматизації будівель. У безпосередньому контакті з клієнтами і користувачами з'являються IP-рішення для автоматизації сучасних будівель, економічні мережеві концепції для офісу, надійні рішення для промислового середовища, оптичні транспортні системи для перспективних глобальних мереж і надійне об'єднання локацій і центрів обробки даних.
MICROSENS працює в чотирьох областях бізнесу:
  • Корпоративні мережі
  • Промислові рішення
  • Оптична передача
  • Рішення для інтелектуальних будівель
10 гб микрокомутатор
10-Гб Мікрокомутатор
Через 25 років після першого FTTO-комутатора, MICROSENS встановлює нові стандарти продуктивності і додатків для мереж FTTO з сьомим поколінням апаратного забезпечення, 7-портовим комутатором 10Г, PoE ++.
13-портовий базовий коммутатор Profi Line Modular
Нові модульні комутатори Profi Line від MICROSENS забезпечують найвищу продуктивність і гнучкість в обмеженому просторі. Модульна конструкція модульних вимикачів Profi Line дозволяє розширення, адаптовані до потреб, що обмежують початкові інвестиції до необхідного мінімуму.
13-портовий базовий коммутатор Profi Line Modular
25-портовий Gigabit Ethernet 19 комутатор з PoE+ та SFP Uplinks - Profi Line Rack
25-портовий Gigabit Ethernet 19 комутатор з PoE+ та SFP Uplinks - Profi Line Rack
Крім великого асортименту промислових товарів для монтажу на DIN-рейках, MICROSENS пропонує 25-портовий Gigabit Ethernet-комутатор 19. Комутатор Profi Line Rack був розроблений для використання в тяжких промислових умовах і встановлює нові стандарти надійності і продуктивності.
Лінійка комутаторів Profi Line +
Новий комутатор Profi Line + пропонує сім гігабітних портів з надзвичайно компактними розмірами. Продуктивність і безпека є головними пріоритетами для нового комутатора, як щодо безпеки мережі, так і безпеки доступу, поряд з різними функціями самого комутатора.
7 портовий комутатор Gigabit Ethernet Profi Line +
6 портовий мікрокомутатор GBE Switch PoE PoE+
6 портовий мікрокомутатор GBE Switch PoE/PoE+
Додатки, що вимагають високого рівня надійності, такі як великомасштабні покриття WLAN, автоматизація будівель або IP-відео, не завжди вимагають дорогих промислових компонентів Ethernet. Мікрокомутатор підвищеної міцності MICROSENS пропонує надзвичайно економічну альтернативу.