м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Комутаційні системи Microsens

Оптоволоконні технології та технології автоматизації будівель від MICROSENS

Рішення для різних застосувань в компаніях, адміністраціях, дорожніх системах та інших установах

MICROSENS є одним з провідних світових виробників оптоволоконних систем передачі даних і рішень для автоматизації будівель. Компанія і її фахівці розробляють і виробляють високопродуктивні цифрові системи зв'язку в Німеччині з 1993 року.

MICROSENS розробляє запатентоване програмне забезпечення і апаратні компоненти для оптоволоконних систем передачі даних і автоматизації будівель. У безпосередньому контакті з клієнтами і користувачами з'являються IP-рішення для автоматизації сучасних будівель, економічні мережеві концепції для офісу, надійні рішення для промислового середовища, оптичні транспортні системи для перспективних глобальних мереж і надійне об'єднання локацій і центрів обробки даних.

MICROSENS працює в чотирьох областях бізнесу:

  • Корпоративні мережі
  • Промислові рішення
  • Оптична передача
  • Рішення для інтелектуальних будівель

10-Гб Мікрокомутатор Microsens

Через 25 років після першого FTTO-комутатора, MICROSENS встановлює нові стандарти продуктивності і додатків для мереж FTTO з сьомим поколінням апаратного забезпечення, 7-портовим комутатором 10Г, PoE ++.

13-портовий базовий комутатор Microsens Profi Line Modular

Нові модульні комутатори Profi Line від MICROSENS забезпечують найвищу продуктивність і гнучкість в обмеженому просторі. Модульна конструкція модульних вимикачів Profi Line дозволяє розширення, адаптовані до потреб, що обмежують початкові інвестиції до необхідного мінімуму.

Комутатор Microsens Profi Line Rack

Крім великого асортименту промислових товарів для монтажу на DIN-рейках, MICROSENS пропонує 25-портовий Gigabit Ethernet-комутатор 19. Комутатор Profi Line Rack був розроблений для використання в тяжких промислових умовах і встановлює нові стандарти надійності і продуктивності.

Лінійка комутаторів Microsens Profi Line +

Новий комутатор Profi Line + пропонує сім гігабітних портів з надзвичайно компактними розмірами. Продуктивність і безпека є головними пріоритетами для нового комутатора, як щодо безпеки мережі, так і безпеки доступу, поряд з різними функціями самого комутатора.

6-портовий мікрокомутатор від Microsens

Додатки, що вимагають високого рівня надійності, такі як великомасштабні покриття WLAN, автоматизація будівель або IP-відео, не завжди вимагають дорогих промислових компонентів Ethernet. Мікрокомутатор підвищеної міцності MICROSENS пропонує надзвичайно економічну альтернативу.

    Залишилися питання?

    Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!