м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

6-портовий мікрокомутатор від Microsens

6 портовий мікрокомутатор GBE Switch PoE/PoE+

Додатки, що вимагають високого рівня надійності, такі як великомасштабні покриття WLAN, автоматизація будівель або IP-відео, не завжди вимагають дорогих промислових компонентів Ethernet. Мікрокомутатор підвищеної міцності MICROSENS пропонує надзвичайно економічну альтернативу.
Мікрокомутатор відрізняється компактністю і може використовуватися, зокрема, там, де мало місця, наприклад, в невеликих корпусах або електричних розподільних пристроях.
Мікрокомутатор з 45-мм корпусом точно вписується в стандартні вирізи, а поставка монтажу дозволяє встановлювати його безпосередньо на DIN-рейку. На вибір також доступні дві механічні конструкції – вертикальна і горизонтальна.
6 портовий мікрокомутатор GBE Switch PoE PoE+
Однак розмір не досягається за рахунок функціональності або продуктивності. Розміри 90x45x58 мм, доступні шість гігабітних портів: п’ять портів 10/100 / 1000Base-T з Power-over-Ethernet + (PoE +) у відповідності з IEEE802.3at для підключення зовнішніх пристроїв та оптоволоконного порталу, що використовує лінії зв’язку.
Розширена версія мікрокомутатора з двома оптоволоконними радіолокаційними лініями може використовуватись для реалізації вибутової оптоволоконної кільцевої конструкції або для вибуття з’єднань, кінцевого пристрою для підвищення доступності.
Мікрокомутатор пропонує широкий температурний діапазон від -25 до + 65 ° C і пропонує всі функції безпеки і управління від сучасних поколінь промислових пристроїв MICROSENS Ethernet.
  • економічна альтернатива промислового Ethernet;
  • опціонально з однією або двома висхідними лініями SFP (100 / 1000Base-X);
  • відмовостійка робота завдяки створенню кільцевих структур через оптоволоконні порти;
  • розширений температурний діапазон -25 .. + 65 ° C;
  • надзвичайно компактна упаковка;
  • адаптований монтажний кронштейн на DIN-рейку для безпосереднього монтажу в шафах.
6 портовий мікрокомутатор PoE PoE+