м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Рішення для замикання Safe-o-tronic

SAFE-O-TRONIC - це багатофункціональне інтелектуальне безключове рішення для замикання дверей, шаф, шафок і меблів.
Його передові функції контролю доступу забезпечують менеджерам гнучкість і контроль управління, необхідні в сучасних складних робочих умовах.
SAFE-O-TRONIC може застосовуватися в багатьох областях - в готелях, лікарнях, спа-центрах, спортзалах, офісних меблях, шафах, камерах схову. Список нескінченний …
ss_bild-1-locker-einladung
Системи блокування дверей
Вже більше десяти років SAFE-O-TRONIC® є провідною торговою маркою інноваційних електронних якісних замків для шаф із використанням технології RFID. Системи замків SAFE-O-TRONIC® зарекомендували себе у багатьох тисячах предметів по всьому світу.
Лідер ринку та інновацій для інтелектуальних замків шафи вже встановив нові стандарти для електронних систем замків меблів за допомогою доступу SAFE-O-TRONIC® LS. Система SAFE-O-TRONIC® access DS базується на багаторічному досвіді роботи з електронними системами блокування дверей, щоб забезпечити відповідну лінійку продуктів для дверей з унікальними можливостями.
Інтелектуальний доступ SAG
Розумний доступ SAG
За допомогою SAG Smart Line компанія SAG нещодавно створила перший на ринку «розумний» врізний замок із бездротовою технологією EnOcean, завдяки чому двері можуть бути інтегровані в систему автоматизації будівель без проводів та акумуляторів. Зараз SAG Smart Access представляє наступний рівень в організації інтелектуального доступу.
В інтелектуальних будівлях для цифрового управління будівлею потрібні рішення для попереджувального моніторингу, управління окремими кімнатами, входу без ключів та інтелектуального блокування шафи, які забезпечують оптимальне пристосування будівель та користувачів один до одного. Завдяки новій лінійці рішень SAG Smart Access ці програми можна гнучко налаштовувати в будь-який час.
ss_bild-1-locker-einladung
СИСТЕМИ БЛОКУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ШАФ
З SAG Smart Access доступ стає незалежним від місця розташування, гнучким і мобільним. Таким чином, шафки і відділення для зберігання цінностей органічно інтегруються в цифрові екосистеми сучасних корпоративних організацій.