м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

СИСТЕМИ БЛОКУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ШАФ

200928sag_slider_intelligenter_schrankverschluss_schliessfach_flur_universitaet-2560x1440
sag-slider-intelligenter-schrankverschluss-schliessfach-flur-2560x1440
sag-slider-intelligenter-schrankverschluss-industrie-umkleide-1-2560x1440
З SAG Smart Access доступ стає незалежним від місця розташування, гнучким і мобільним. Таким чином, шафки і відділення для зберігання цінностей органічно інтегруються в цифрові екосистеми сучасних корпоративних організацій.
P70317-223158
Ефективне використання потужності шафи
Шафи можуть бути зайняті спонтанно  користувачами, які змінюються за часом. Все управління системами шаф може здійснюватися в режимі онлайн, так що вся інформація про заповнення і використання доступна в будь-який час. Це мінімізує адміністративні зусилля. А також максимальне використання потужності і безпеки.
sag00045
sag-intelligenter-schrankverschluss-bibliothek-1040x1040
Нові ідеї для нових потреб
Реалізація зручних послуг для студентів і співробітників, наприклад, послуги з самовивозом з бібліотек або складські приміщення, що охороняються, можуть гнучко і ефективно контролюватися за допомогою інтелектуальних замків для шаф.
sag-intelligenter-schrankverschlussshared-spaces-1040x1040
Нові форми роботи в загальних просторах вимагають гнучкого розподілу загальних офісів і робочих місць - це може бути реалізовано на практиці тільки в тому випадку, якщо цінні речі співробітників можна надійно зберігати в мобільних шафах на їх поточному робочому місці.
sag-intelligenter-schrankverschluss-shared-spaces-industrie-umkleide-1040x1040
Бездротова зручність для функцій центрального управління
У складних системах шаф, наприклад, в зонах для переодягання, інноваційна бездротова мережа дозволяє зручно керувати і контролювати бездротову систему одним натисканням миші, наприклад, для централізованого розблокування і блокування шаф.
Інтелектуальний доступ через Смартфон через Bluetooth, RFID або PIN-код
Доступ до шаф і відділень можна отримати за допомогою смартфона, RFID, носія даних Bluetooth або PIN-коду. За допомогою хмарних рішень доступ також легко організувати в різних місцях і навіть передати дані зі смартфона на RFID або інші носії інформації, або зі смартфона безпосередньо на систему блокування. Код бронювання з урахуванням часу (TSBC) можна використовувати навіть для контролю і розподілу вибіркового доступу протягом певного періоду або для одного процесу блокування.
sag 4447
Зручність мобільного блокування навіть без додатку
Мобільне використання шаф можливо через смартфон / Bluetooth і з керуванням через додаток або повністю без додатку - наприклад, за допомогою коду бронювання з урахуванням часу. Код, дійсний протягом обмеженого часу, автоматично відправляється на вимогу на смартфон авторизованого користувача.
sag-intelligenter-schrankverschluss-ohne-app-1040x1040

Світло

Контроль / Інтеграція
Інтеграція SAG Smart Access в існуючі або плановані системи даних - включаючи різні системи управління нерухомістю, proptech, гостьового менеджменту або обліку робочого часу - здійснюється легко і гнучко завдяки відкритій системній архітектурі.
sag-intelligenter-schrankverschluss-leichte-integration-1040x1040
Відкритість і сумісність
Безкоштовна інтеграція в існуюче програмне забезпечення і додатки
Незалежна від виробника здатність до співпраці була і залишається незаперечним основним принципом при розробці програмного забезпечення для управління LockManager. В результаті наші клієнти можуть безперешкодно обмінюватися даними і інтегрувати їх в існуючі програмні архітектури - і таким чином отримувати пряму вигоду від інтелектуального управління доступом.
sag-lockmanager-notebook
sag-systemlandschaft-intelligenter-schrankverschluss

Безпечний

 • Інтелектуальний доступ до шафок і відділень
 • Функція сигналізації на випадок злому і вандалізму

Ефективний

 • Доступ з контролем часу для зміни користувачів
 • Мінімум адміністративних зусиль, максимум користі

Мінливий

 • Управління цифровими правами
 • Ідентифікація за допомогою смартфона і Bluetooth, RFID або PIN-коду
 • Код бронювання з урахуванням часу (TSBC)

Зручний

 • Варіанти управління в режимі онлайн і офлайн
 • Бездротова система блокування

Кооператив

 • Відкрита системна архітектура
 • Проста інтеграція в існуючі системи

Розширюваний

 • Управління цифровими правами
 • Функції центрального управління для складних систем шаф
 • Інноваційні радіотехнології

ЕЛЕКТРОННІ СИСТЕМИ ЗАПИРАННЯ ШАФІВ ДЛЯ ЗРУЧНОГО УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ

Доступ SAFE-O-TRONIC встановлює нові стандарти в усьому світі для захисту та організації шаф, відділень цінностей та функціональних меблів. Унікальне поєднання PIN-коду та технології RFID. Ідеальна координація: відповідна лінійка для дверей приміщень.
Будь то шафи для роздягальні, депозитні осередки, офісні або інші меблі для зберігання, доступ SAFE-O-TRONIC замінює механічні замки електронними, що дозволяє залишити в минулому складне управління ключами. Відкрийте для себе численні організаційні переваги для вашої сфери застосування, включаючи економію часу та коштів. Привабливий дизайн ідеально вписується в стиль ваших меблів.
Гнучкість в управлінні
Унікальне поєднання PIN-коду та безконтактної технології RFID значно спрощує організацію різних рівнів безпеки та груп користувачів (наприклад, VIP-персон, членів клубу, денних гостей чи персоналу).
Зручність управління
Для введення персонального PIN-коду досить легко торкнутися ключових полів (ємнісна технологія). Для ідентифікації носіїв даних RFID достатньо піднести до полю зчитування.
Оптимізація місткості шафи
 • Зручне керування часом для автоматичного відкриття або закриття шаф запобігає резервуванню шафок.
 • Зручність закриття 2 в 1 за допомогою RFID та PIN-кодів
 • Доступ до шаф може здійснюватися за допомогою носія даних RFID або повністю безключовим способом за допомогою PIN-коду (наприклад, в зоні сауни).
 • Захист від небажаного резервування
 • Ви можете оптимізувати пропускну здатність шаф за допомогою автоматичного відкривання або замикання, а також санкціонування за тайм-аут.
 • Інноваційна бездротова мережа для зручного керування в режимі онлайн
 • SAFE-O-TRONIC access LSW використовує концентратори даних для забезпечення
 • зручне управління та моніторинг бездротових (!) систем одним клацанням миші.

Версія ACCESS LS

sot13лс
ЕЛЕКТРОННІ СИСТЕМИ ЗАПИРАННЯ ШАФІВ
ДЛЯ ГНУЧКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
Вже більше десяти років SAFE-O-TRONIC® є провідною маркою інноваційних якісних електронних замків для шаф і шафок з використанням технології RFID. Системи замикання SAFE-O-TRONIC® та два успішні бренди SAFE-O-MAT® та SAFE-O-PIN® чудово зарекомендували себе на багатьох тисячах об'єктів по всьому світу. Лідер ринку та інновацій у галузі інтелектуальних замків для шаф уже встановив нові стандарти для інтелектуальних замків для шаф із діапазоном доступу SAFE-O-TRONIC.
Легко адаптувати стандарти
Двері шаф, попередньо налаштовані для стандартних сувальдних циліндрів
можуть бути легко оснащені інноваційною технологією RFID чи PIN-кодом.
Зручність у режимі онлайн без прокладання дротів
Мережа SAFE-O-TRONIC® CyberNet, заснована на картках, забезпечує зручність у режимі онлайн для автоматизованого та актуального розподілу повноважень на замикання – без прокладання кабелів у шафах. Тимчасові обмеження доступу для дверних замків підтримуються на носіях даних RFID на центральних онлайн-терміналах (так званих CyberSpots). Стан акумулятора легко зчитується. При модернізації носії даних RFID, що вже знаходяться в обігу, можуть бути зчитані і запрограмовані автоматично, а втрачені "ключі" можуть бути швидко і зручно заблоковані. Усі компоненти системи доступу SAFE-O-TRONIC® можуть бути надійно інтегровані у зовнішні системи через інтерфейси та легко керуються за допомогою програмного забезпечення Lock Manager.

ACCESS LSW

БЕЗДРОТОВА СИСТЕМА ЗАКРИВАННЯ ШАФ З ЗРУЧНИМ ОНЛАЙН-УПРАВЛІННЯМ
Завдяки використанню інноваційної бездротової мережі SAFE-O-TRONIC access LSW пропонує зручні функції централізованого керування, які можуть бути модернізовані в будь-який час та не потребують прокладання кабелів.
Навіть в автономному режимі SAFE-O-TRONIC access LSW пропонує широкий спектр ефективних функцій керування, які можуть бути додані до інших зручних функцій керування в будь-який час без підключення системи.
Додатковий захист від розтину та злому
 • Якщо хтось втручається в систему або зламує її, лунає звуковий сигнал.
 • Безпека злому перевірена відповідно до DIN 4547.
Інтеграція
 • SAFE-O-TRONIC access LSW може бути інтегрований у системи передачі даних (наприклад, системи керування гостями, PMS або системи керування членами).
sot13лсв