м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Розумний доступ SAG

За допомогою SAG Smart Line компанія SAG нещодавно створила перший на ринку «розумний» врізний замок із бездротовою технологією EnOcean, завдяки чому двері можуть бути інтегровані в систему автоматизації будівель без проводів та акумуляторів. Зараз SAG Smart Access представляє наступний рівень в організації інтелектуального доступу.
В інтелектуальних будівлях для цифрового управління будівлею потрібні рішення для попереджувального моніторингу, управління окремими кімнатами, входу без ключів та інтелектуального блокування шафи, які забезпечують оптимальне пристосування будівель та користувачів один до одного. Завдяки новій лінійці рішень SAG Smart Access ці програми можна гнучко налаштовувати в будь-який час.

Вхід без ключа

Завдяки SAG Smart Access електронні системи блокування разом із відповідними програмами забезпечують можливість легко та зручно організувати авторизацію доступу, наприклад, мобільні хмарні системи та платформи. Це рішення відкрите для різноманітних ідентифікаційних технологій, таких як Bluetooth, RFID, PIN-код, чутливий до часу код бронювання та багато іншого. Який додаток програми використовуватиметься у зв'язку з SAG Smart Access, вирішує сам користувач. Замість фірмових рішень з обмеженим набором функцій, пов’язаних з виробником, замовник вибирає додаток, який найкраще відповідає їхнім вимогам.

Інтелектуальні шафи

За допомогою SAG Smart Access місце для зберігання у вигляді шаф та сейфів можна гнучко призначити або зарезервувати за допомогою мобільного пристрою, залежно від конкретних потреб. Ця зручність блокування без ключа також працює бездротово через BLE, RFID або PIN-код. Навіть без програми кабінетом можна керувати за допомогою чутливого до часу коду бронювання, який надсилається користувачеві безпосередньо на його мобільний телефон.

Профілактичне управління закладом

Щоб підвищити безпеку будівлі, рухи дверей (спрацювання засувки та затвора) можна легко передавати профілактично за допомогою SAG Smart Access. У зв'язку з бездротовою технологією EnOcean, статус закриття можна контролювати в режимі онлайн, а управління використанням приміщення можна автоматизувати у хмарі. Страхові мільйонні збитки можна запобігти, наприклад, крадіжкою, пожежею або пошкодженням води.

Індивідуальне кондиціонування кімнати

Використовуючи бездротову технологію EnOcean та SAG Smart Access, можна організувати управління приміщенням залежно від доступу та, отже, індивідуально. Це гарантує, що вибрані навантаження, такі як світло, опалення або кондиціонер, активуються лише тоді, коли користувач заходить у приміщення, і надійно вимикаються, коли приміщення залишається на довший час. Індивідуальні бажані налаштування температури, вентиляції або освітлення можна швидко та легко перенести за допомогою смартфона, коли ви зайняли кімнату. Оптимізовано використання дорогих ресурсів.
Будь то проекти спільного проживання (наприклад, квартири, що обслуговуються), приміщення для коворкінгу, класичне офісне середовище або гібриди, що відповідають галузям, рішення SAG Smart Access завжди надзвичайно універсальні, коли йдеться про конфігурацію.
Користувачі можуть скористатися перевагами побудови цифрових технологій для успішного управління персоналом та матеріальними ресурсами та на благо своїх працівників, постачальників, клієнтів та гостей. Вони можуть повністю оцифрувати або поступово відповідно до свого індивідуального потенціалу разом із SAG.