м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Системи блокування дверей

Версія ACCESS DS

Комфорт у замиканні дверей без ключів для гостьової та робочої кімнат
Вже більше десяти років SAFE-O-TRONIC® є провідною торговою маркою інноваційних електронних якісних замків для шаф із використанням технології RFID. Системи замків SAFE-O-TRONIC® зарекомендували себе у багатьох тисячах предметів по всьому світу.
Лідер ринку та інновацій для інтелектуальних замків шафи вже встановив нові стандарти для електронних систем замків меблів за допомогою доступу SAFE-O-TRONIC® LS. Система SAFE-O-TRONIC® access DS базується на багаторічному досвіді роботи з електронними системами блокування дверей, щоб забезпечити відповідну лінійку продуктів для дверей з унікальними можливостями:
  • Зручний в експлуатації

Просто злегка торкніться ключових полів, щоб ввести свій особистий PIN-код (ємнісна технологія). Носії даних RFID просто утримуються перед полем зчитування для ідентифікації.

  • Індивідуальний дизайн

Будь то форма, колір, логотип або шрифт, доступ до SAFE-O-TRONIC® можна змінити відповідно до ваших унікальних вимог до дизайну.

  • Необов’язкові функції “Будь ласка, не заважай”

Доступ SAFE-O-TRONIC® пропонує різноманітні рішення для номерів, які дозволяють гостю показати, що вони не хочуть, щоб їх турбували.

  • Безкоштовна реєстрація заїзду за допомогою PIN-коду

Під час бронювання через Інтернет гостю буде надісланий PIN-код електронною поштою або SMS-повідомленням на смартфон, який діє протягом усього періоду перебування. Цей код можна ввести безпосередньо в настінний термінал SAFE-O-TRONIC® access TS та / або в двері DSF для доступу SAFE-OTRONIC для доступу до їхньої кімнати для гостей.

Версії

sot-hero3
Ідентифікація без ключа
Без ключа – за PIN-кодом
Персональний PIN-код можна легко ввести легким натисканням клавіатури. Програмування системи блокування за допомогою головних кодів також можливо за допомогою картки RFID.
Безконтактне використання картки RFID
Щоб використовувати носій даних RFID (наприклад, картку, браслет або брелок), все, що вам потрібно зробити, – це помістити носій даних на поле зчитування. Доступні всі технології RFID відповідно до ISO 14443 A (наприклад, MIFARE).

Налаштування

Відкриті для ваших індивідуальних вимог до дизайну
Ви можете змінити металеву фурнітуру SAFE-O-TRONIC® access відповідно до конкретних вимог вашого стилю обстановки. Таким чином, система замків дверей ідеально вписується у вашу архітектуру та дизайнерську концепцію.
Передні панелі на замовлення
Ми розробляємо ваш SAFE-O-TRONIC® DS, щоб ідеально вписатися у вашу графіку. Нехай ваша творчість розгулює!
Монтаж логотипу
Наявність логотипу вашої компанії на обшивці дверей демонструє ваш бренд кожного разу, коли хтось входить. Теми в будівельній структурі або дизайні приміщення послідовно відображаються у відповідній кольоровій концепції на арматурі.
sot-hero4

MOBILE-CHECK-IN

Мобільна реєстрація через смартфон: правильне рішення для кожного гостя
Завдяки системі блокування доступу до готелю SAFE-O-TRONIC® ви можете ідеально пристосувати мобільну реєстрацію до потреб кожного гостя. Будь то звичайний гість, VIP або гість із пізньою реєстрацією – багатофункціональна мобільна реєстрація забезпечує оптимальне рішення для всіх типів гостей.
via-smartphone-and-app
Через смартфон та додаток
Гість відкриває двері гостьової кімнати через Bluetooth через відповідний додаток. Таким чином, смартфон гостя стає мобільним ключем.
via-smartphone-and-pin-code
Через смартфон та PIN-код
Для реєстрації гості отримують PIN-код, який надсилається безпосередньо на їх мобільний телефон і діє протягом усього періоду перебування. Потім вони просто вводять цей код біля входу та в кімнаті. За допомогою цього тимчасового гостьового кодексу, що очікує на розгляд, доступ SAFE-O-TRONIC® забезпечує мобільність, безпеку та зручність при організації використання ваших гостьових кімнат, будинків відпочинку чи пансіонатів.
via-rfid-card
За допомогою картки RFID
Доступ через картку RFID можна інтегрувати в будь-який час процесу, наприклад якщо для реєстрації та зайнятості в номері використовується смартфон без залучення персоналу під час заїзду, але картка RFID повинна використовуватися для доступу під час перебування гостя.

MOBILE PROGRAMMING

ss_bild-1-locker-einladung
Програмування ключів швидко та гнучко за допомогою смартфона
Доступ SAFE-O-TRONIC® пропонує вам хмарне рішення для безпечного та простого призначення доступу віддалено. З доступом SAFE-O-TRONIC® дозвіл на доступ до мобільного програмування можна отримувати бездротово через мобільні пристрої та передавати носіям даних. Не потрібно підключення живлення або обладнання для програмування. Це робить організацію замкових систем, які розподілені по кількох об’єктах, ще більш зручною.
Простота управління правами доступу
Центральна платформа управління Criotive ™ забезпечує зашифрований канал між постачальником послуг та підключеними пристроями, такими як телефони та носії даних (наприклад, картки). Користувачам не потрібно брати або оновлювати свої “ключі” в центральному офісі чи терміналі – все безпечно обробляється в ефірі.
Зручне віддалене програмування
Здалеку дозвіл на доступ для віддалених об’єктів можна легко отримати. Ідеально підходить для галузевих компаній, медсестер або інших компаній та установ з різними філіями.

Версія ACCESS CS

Подвійний циліндр RFID з 1-сторонньоюавторизацію доступу
Подвійний циліндр RFID із двосторонньою розділеною авторизацію доступу
Напівциліндр RFID
Подвійний циліндр RFID з односторонньою авторизацію доступу
Подвійний циліндр RFID із двосторонньою розділеною авторизацію доступу
Напівциліндр RFID
Цифровий циліндр блокування
Електронні блокувальні циліндри (SAFE-O-TRONIC® access CS) доступні для дверей функціональних кімнат, зовнішніх дверей та дверей із повного скла. Їх можна повністю інтегрувати в програмне забезпечення для управління та програмувати через один і той же користувальницький інтерфейс.

Версія ACCESS TS

контроль доступа
SAFE-O-TRONIC® ACCESS TS DESKTOP READER
Доступ терміналів для всіх потреб
Термінали у формі наземного зчитувача RFID або настінного зчитувача контролюють електронні пристрої для затвердження доступу, наприклад електричні дверні сошники, моторизовані замки, турнікети, ролети, ліфти або паркувальні бар’єри. Термінали (SAFE-O-TRONIC® access TS) призначені для роботи в режимі офлайн та в режимі он-лайн (так звані CyberSpots).
Термінали у вигляді настільних зчитувачів підключаються безпосередньо до ПК і можуть використовуватися, наприклад для безготівкового виставлення рахунків у місці продажу в касах або на рецепціях.
SAFE-O-TRONIC® ACCESS TS300 (RFID)
SAFE-O-TRONIC® ACCESS TS400 (RFID+PIN)