м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

ІP-Камери Mobotix

Зовнішні камери
Зовнішні відеокамери
Міцні, довговічні та багатофункціональні. Всепогодні комплексні IP-відеосистеми для всіх, кому потрібні не лише стандартні рішення. Камери MOBOTIX, що встановлюються поза приміщеннями, не вимагають додаткового обігріву або охолодження при температурах від -30°C до +60°C. Відеосистеми MOBOTIX живляться від стандартного PoE та забезпечують максимальну енергоефективність. Спеціальні датчики зображення Moonlight, модульна технологія подвійної камери "день-ніч" та інтелектуальне управління експозицією ще більше знижують енергоспоживання, забезпечуючи високоякісний відеозапис навіть за дуже поганого освітлення - без додаткового освітлення.
Відокамери для приміщень
Оснащені всіма потрібними функціями MOBOTIX, такими як напівсферична технологія. Оскільки в приміщеннях відстані менше, напівсферична відеосистема з об'єктивом "риб'яче око" та круговим оглядом 360° (при встановленні на стелі) або панорамним оглядом 180° (при встановленні на стіні) часто є найбільш ефективним рішенням для відеоспостереження всередині приміщень. Одна камера може непомітно контролювати всі приміщення без будь-яких сліпих зон. Камери MOBOTIX можна налаштовувати та керувати ними через браузер ПК, планшета чи смартфона без використання додаткового програмного забезпечення. Завдяки опціональному аудіообладнанню HD всі чотири варіанти камер для приміщень підтримують двосторонній зв'язок, а запис може вестись у надійно зашифрованому вигляді на внутрішню карту SD.
Камери для приміщень
Камери Mobotix Move
Відеокамери Mobotix Move
Крім децентралізованої програми камер IoT, MOBOTIX також пропонує класичну серію камер MOBOTIX MOVE із централізованим керуванням. Вона включає кілька варіантів деталей: PTZ-камери SpeedDome, камери Bullet, купольні камери і камери Hemispheric. Ці ретельно захищені від атмосферних впливів високоякісні IP-камери оснащені найновішими стандартними функціями централізованих відеосистем, такими як вбудоване інфрачервоне підсвічування, автоматичне перемикання "день/ніч" з механічним ІЧ-блокуючим фільтром, широкий динамічний діапазон та високошвидкісний PT. Новинка від MOBOTIX MOVE: моделі з роздільною здатністю 12 Мп, 5 Мп та 2 Мп VA з безкоштовними вбудованими інструментами відеоаналізу.
Тепловізійні відеокамери
Все більше промислових компаній, державних установ, органів влади та медичних організацій використовують тепловізійну технологію для захисту своїх активів, персоналу та забезпечення систем. Використовуючи теплові сигнатури та застосовуючи діапазони залежно від умов навколишнього середовища та області застосування, тепловізійні рішення MOBOTIX знижують перегрів, ризик пожежі, виявляють підвищені температури та забезпечують першу лінію оборони як у повній темряві, так і вдень. Накладання MOBOTIX дозволяє розрізняти реальні події, зони ризику та реагувати швидше, зберігаючи безпечний огляд території.
Тепловізійні камери