м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 (044) 524 524 8
info@unitop.ua

У воєнний час

Сьогодні в цей важкий час ми можемо запропонувати обладнання, наш досвід та знання, що допоможе захистити та контролювати інфраструктурні об'єкти, а саме головне зберегти життя людей.

skydiox2

Надає розширені можливості для максимальної обізнаності про ситуацію, надточний контроль оточуючого середовища та огляду поблизу, огляд будівель тощо. Сканування 3DScan: адаптивне програмне забезпечення для сканування та автоматизації збору данних для документування складних структур і сцен із всебічним покриттям і субміліметровим GSD. Дозволяє фотограмметричну реконструкцію цифрових данних високої точності.

СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ, КОНТРОЛЮ ТА ДОКУМЕНТУВАННЯ ПЕРИМЕТРУ ТА ВЕЛИКИХ ПЛОЩ ТЕРИТОРІЙ (локальний та віддалений доступ):

Високоякісні модульні (до чотирьох модулів) тепловізійні та оптичні камери з аналітичними функціями, сертифікаційним кіберзахистом.
V73 pix
V16 pix

МОБІЛЬНІ ОПТИЧНІ ТА ТЕПЛОВІЗІЙНІ СИСТЕМИ:

S74
Мобільні камери (оптичний та тепловізійний модуль відстань від камери до 3 м), легка заміна модулів різної фокусної відстані, захист IP66, IK10, сертифікація по кіберзахисту. Оперативне розвертання в польових умовах (транспорт, блок пости, тимчасове спостереження тощо).
Ситуаційні мобільні системи
Ситуаційні мобільні системи тепловізійного спостереження, що покращують зображення водіям військових автомобілів чи при патрулюванні у нічний час, здатні отримати ідеальне зображення за будьяких погодних умов.
Sesys
Системи мобільного спостереження для віддаленого моніторінгу в умовах швидкого розгортання та відсутності чи поза мережею. Складається з мобільного легко встановлюємого бокса, що включає оптичні та (або) тепловізійні модулі та модулі передачі даних (WiFi та LTE). Система легкого монтування, переносу та налаштування.
kameras_strops_transp_small_350-1
Системи швидкого розгортання зі змінними батареями та зв'язком (WiFi, LTE), тепловізійне зображення, дистанційне увімкнення/вимкнення, GPS, самостійна підзарядка.
сервери
Мобільні, компактні, безвентиляторні сервера з вбудованою комутацією РоЕ.
Безвентиляторні комутатори
Компактні, безвентиляторні комутатори РоЕ+ для експлуатації в складних кліматичних умовах та транспортних (військових) застосунках.
для військових об'єктів
Аналітичні системи розпізнавання руху, об'єктів, обличчя, транспорту, зброї. Обробка даних відеоспостереження, звукових подій, спеціалізований пошук та експертний аналіз ситуації. Створення єдиної бази різноманітних візуальних, звукових, телеметричних та інших даних для глибокого аналізу подій та ситуації.
Системи розслідування, спостереження, патрулювання з повітря (UAV) надає розширені можливості для максимальної обізнаності про ситуацію, надточний контроль оточуючого середовища та огляду поблизу, огляд будівель тощо. Сканування 3DScan: адаптивне програмне забезпечення для сканування та автоматизації збору данних для документування складних структур і сцен із всебічним покриттям і субміліметровим GSD. Дозволяє фотограмметричну реконструкцію цифрових данних високої точності.
Системи передачі даних та організації автономного живлення для пристроїв (камери, системи зв'язку, сенсори, датчики). Швидке розгортання стаціонарне або мобільне (використання на транспорті) дозволяє побудувати тимчасові локальні пункти живлення обладнання. Наявність різноманітних сенсорів, що підключаються до шаф: температури, освітленності, якості повітря, тиску та інших. Створення концепції вузлового накопичення, обробки та  передачі даних:  візуальних, оптичних, тепловізійних, стану навколишнього середовища, місце положення, аналітичних: транспорт, люди, об'єкти.
Антидронові системи створені для захисту інфраструктурних об'єктів. Антидронові системи — це системи безпеки середнього рівня, повністю водонепроникні та спеціально призначені для створення складних мультиспектральних перешкод. Здатні керувати кількома частотами і готові працювати на різних рівнях потужності, залежно від розмірів об’єкта.
Центри моніторингу стаціонарного та мобільного розміщення в безпечних чи польових умовах, як для груп так і для командних центрів.