м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Цифрові системи замикання SimonsVoss

SimonsVoss - провідний європейський виробник цифрових систем замикання і контролю доступу, існує з 1995 року. Входить в десятку кращих виробників систем контролю доступу в світі. Близько 50% ринку в Німеччині. На даний момент, компанія представляє унікальну систему безпеки і контролю доступу, що не має собі рівних з точки зору користувача можливостей і зручності при експлуатації.
Ідея технології полягає в заміні механічної системи замикання (циліндр) на бездротову цифрову систему з функціями контролю доступу (вбудований зчитувач, сервер часу та пристрій передачі даних). Компанія є безперечним лідером технологій бездротових замків. Вже встановлено більше 100000 систем по всьому світу.

Смарт-ручки

SmartHandle-AX-Mood
SmartHandle AX
Нове покоління ручок SmartHandle незмінно ґрунтується на потребах наших користувачів і встановлює нові стандарти. SimonsVoss представляє новий рівень інтелекту, безпеки та зручності для дверей за допомогою SmartHandle AX завдяки модульній структурі, безлічі варіантів та інноваційним функціям, таким як BLE* та Phone2Door*.
Адаптивний дизайн та взаємодія металевих елементів забезпечують не лише візуальну насолоду, але й максимальні можливості для стилю та декору. Новий продукт SmartHandle AX - це інтелектуальне рішення для міжкімнатних дверей, яке може кріпитися до існуючих отворів для ескотчерів (ISO 18251) без свердління отворів.
SmartHandle
Ніякого ключа, жодного повороту великого пальця – просто натисніть кнопку транспондера або тримайте смарт-картку перед дверною фурнітурою. Потім вам залишиться тільки натиснути на ручку, і ви зможете відчинити двері. Якщо ви авторизовані.
system3060-schließkomponenten-moodvisual-DigitalesSmartHandle

Циліндри з цифровим замком

sv_mk_zylinder_image_full-1
MobileKey
Цифровий циліндр MobileKey з подвійним поворотом великого пальця підходить як для внутрішніх, так і зовнішніх приміщень. Він оснащений функцією "Контроль доступу" для розкладу часу та може реєструвати події доступу. Він живиться від кнопкового елемента, який здатний відчиняти та замикати двері до 300 000 разів. Існують дверні циліндри із вбудованою мережею для модернізації системи замикання до онлайн-рішення.
Система 3060 Digital Cylinder AX
Digital Cylinder AX - це найпотужніший циліндр з будь-коли створених нами. Він також найбільш зручний в експлуатації: Ергономічний, але компактний поворотний механізм із оптичним та звуковим сигналами полегшує керування. Ми також віддали перевагу високоякісним матеріалам. Це гарантує міцність і довговічність циліндра AX за дуже низьких експлуатаційних витрат у будь-який час. Цифровий циліндр AX є сучасною технологією сьогодні. Але у ньому також закладено майбутнє. Це тому, що оснащений обладнанням, готовим до технологічного прогресу, і має технічний потенціал для майбутніх інновацій.
sv_mk_zylinder
simons-voss-mood-zylinder-glas-30-e1626331465903
Система 3060 Digital Cylinder
Він має форму механічного циліндра, але може робити набагато більше. Бо він інтелектуальний. Завдяки своїй електроніці він точно знає порядок закриття та управління. Він випускається у великій кількості моделей із широким спектром функцій контролю та реєстрації. Він може працювати автономно, в частково мережевій конфігурації або в мережі WaveNet.

Компоненти

mobilekey-moodvisual-schließkomponenten-SmartRelais
MobileKey
Правильний спосіб замикання: простий, інтелектуальний та електронний! Інновація, розроблена спеціально для малого та середнього бізнесу, дає вам доступ до найостаннішого слова техніки в галузі замикаючих технологій. Система MobileKey замінює старий добрий ключ на цифровий транспондер, клавіатуру з PIN-кодом або ваш смартфон.
Система 3060
Цифрове рішення "все включено", яке може зробити набагато більше. Одна система замикання для всіх потреб безпеки. Від шлагбауму до дверей, воріт, ліфтів і турнікетів, до шаф і ящиків, система замикання 3060 об'єднує всі "замикаючі пристрої" в одне комплексне цифрове рішення. Немає нічого, чого не могла зробити система 3060, але є деякі речі, які виділяють систему 3060.
system3060-schließkomponenten-moodvisual-DigitalesSmartRelais

Програмне забезпечення SimonsVoss

system-3060-verwaltung-programmierung-lsm-software-lsm-basic-edition-global-weiss
Тут ви знайдете пакети оновлень, програмні інструменти та драйвери для продуктів SimonsVoss.