м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Компоненти MobileKey

mobilekey-schliesskomponenten-digitale-smartrelais-smartrelais-2-global-weiss
Цифровий SmartRelay — комутатор і пульт управління.
Типові області застосування наших електронних ключів — запірні пристрої без циліндра. До них відносяться дверні засувки, моторизовані замки, приводи гаражних воріт електрообладнання і системи.
MobileKey SmartRelay в білому корпусі для поверхневого монтажу з контролем доступу, управлінням часовими поясами і реєстрацією подій; підключення доступно для зовнішніх антен.
MobileKey онлайн-версія
В онлайн-версії ваші цифрові блокувальні циліндри з’єднуються безпосередньо з сервером через SmartBridge.
Завдання програмування витягуються через SmartBridge, а замикаючі пристрої програмуються автоматично. Це усуває необхідність програмування за допомогою USB-пристрої програмування.
Онлайн версія надає широкий спектр додаткових функцій, включаючи дистанційне відкриття або повідомлення при відкритті дверей.
mobilekey-vernetzung-online-erweiterung-smartbridge-global-weiss
system-3060-verwaltung-programmierung-programmiergeraet-smartcd-global-schwarz
Пристрій програмування
Встановіть і керуйте системою блокування за допомогою програми. Пристрій програмування дозволяє передавати дані на ваші транспондери і блокувати компоненти.
Замикання і відмикання автомобільних дверей електронними дистанційними ключами вже давно стало стандартною практикою. SimonsVoss просуває цю ідею на один крок вперед. Більше 20 000 користувачів вже вибрали життя без ключів. Ось як це працює: використовуйте MobileKey для заміни механічного ключа на цифровий транспондер, клавіатуру з PIN-кодом або смартфон.
Встановіть електронні дверні циліндри замість механічних. Ви можете легко їх підігнати за лічені хвилини. Немає свердління або проводки не потрібно. Просто налаштуйте систему за допомогою безкоштовного веб-додатку, і ваша нова система блокування буде готова до використання.
Транспондер
Елегантний транспондер в чорному корпусі з синьою кнопкою. Радіо-транспондери замінюють ваші механічні ключі:
  • акумуляторні транспондери і клавіатури з PIN-кодом авторизують акредитованих користувачів відповідно до правил, які ви визначаєте індивідуально.
sv_mk_transponder_full
mobilekey-identifikationsmedien-pincode-global-silber
Клавіатура з PIN-кодом
Радіо-транспондери замінюють ваші механічні ключі: акумуляторні транспондери і клавіатури з PIN-кодом авторизують акредитованих користувачів відповідно до правил, які ви визначаєте індивідуально.
Ви можете встановити надзвичайно плоску і елегантну клавіатуру з PIN-кодом в приміщенні або на вулиці без необхідності проводки.
При необхідності його можна встановити на скло. Ви можете відкрити свої двері, ввівши 4-8-значний код на клавіатурі, який ви можете вільно вибирати і змінювати в будь-який час.
Додаток Key4Friends
Радіо-транспондери замінюють ваші механічні ключі: акумуляторні транспондери і клавіатури з PIN-кодом авторизують акредитованих користувачів відповідно до правил, які ви визначаєте індивідуально.
Ви також можете використовувати свій смартфон iOS або Android, щоб відкрити двері. Коди обмеження за часом можуть бути відправлені на будь-який смартфон з Key4Friends. Одержувач просто повинен завантажити потрібну програму (Android / iOS), зареєструватися і отримати доступ до вашого будинку. Електронні запрошення дійсні до шести місяців.
mobilekey-identifikationsmedien-smartphone-global-white