м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Компоненти system 3060

system-3060-schliesskomponenten-digitales-smartrelais-smartrelais-2-global-weiss
Цифровий SmartRelay 2/3 — комутатор і пульт управління
SmartRelay 2
SmartRelay 2 маленький і компактний. Тим не менш, він не в змозі зробити так багато, як його старший брат, SmartRelay 3 Advanced. Як і слід було очікувати, він виконує стандартні функції, такі як відкриття шафи або розпашної двері. Це особливо підходить для обмеженого простору для установки або якщо ви хочете використовувати сторонню систему, таку як термінал часу і відвідуваності з транспондером. SmartRelay 3 краще справляється з управлінням віртуальними мережами або управлінням ліфтом.
SmartRelay 3 Advanced
SmartRelay 3 Advanced — універсальний. Він може працювати з транспондерами або смарт-картами або використовувати обидва в гібридній системі. Він легко справляється зі стандартними функціями — він відкриває електричні двері і управляє машинами та освітленням. Він також може використовувати віртуальні мережі, тому він також може служити шлюзом на головних вхідних дверях і оновлювати транспондери і смарт-карти, коли вони відкривають двері. Він також знає, хто може мати доступ до певних поверхів ліфта, і контролює авторизацію поштових скриньок. Оскільки він має прямий доступ до бази даних, навіть великі обсяги даних передаються і оновлюються негайно.
Об’єднання апаратного і програмного забезпечення разом з мережею
Всі параметри відкриті в System 3060. Просто робіть що хочете!
Останнє покоління маршрутизаторів від SimonsVoss пропонує унікальні захисні функції для моніторингу дверей, такі як «Блокування дверей при інцидентах з бойовиком», «відпускання дверей в разі пожежі» або автоматичні сигнали в разі поломок і аварійних ситуацій.
system-3060-vernetzung-router-wavenet-routernode-global-weiss
system-3060-verwaltung-programmierung-programmiergeraet-smartcd-global-schwarz
Програмування ідентифікаційних носіїв і компонентів цифрового блокування Пристрій програмування SmartCD
По-перше, права доступу створюються на ПК в плані блокування. Звідти ця інформація потім повинна бути передана на транспондери і блокувати циліндри. Це завдання виконується так званим пристроєм програмування. Тільки у великих системах, що працюють в режимі онлайн, пристрій програмування просто потрібно для початкового програмування компонентів. Потім дані відправляються «онлайн» через мережу.
  • в активних системах пристрій програмування SmartCD передає дані з плану блокування на транспондери і блокує компоненти;
  • для програмування компонентів в пасивних системах SmartCard також потрібно SmartCD-MP;
  • у гібридних системах, тобто коли транспондери і смарт-карти використовуються одночасно в одній системі, Smart CD і SmartCD-HF необхідні для програмування активних компонентів.