м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Контроль доступу: біометричні пристрої, цифрові системи замикання, безключове рішення для замикання дверей, шаф, сейфів і меблів, IoT-рішення для захисту критично важливих інфраструктур.

Біометричні пристрої

Біометричні системи Invixium

Invixium – це більше, ніж просто виробник біометричних пристроїв. Це постачальники спокою, технологічні новатори і ваш надійний виробник в області забезпечення здорового доступу і управління персоналом. Компанія Invixium розробляє сучасні безконтактні біометричні рішення, які використовують розпізнавання осіб, а також зчитувачі відбитків пальців і вен пальців для різних областей застосування, включаючи контроль доступу, управління персоналом і огляд відвідувачів.

Рішення для замикання Safe-o-tronic

Багатофункціональне інтелектуальне безключове рішення для замикання дверей, шаф, шафок і меблів. Його передові функції контролю доступу забезпечують менеджерам гнучкість і контроль управління, необхідні в сучасних складних робочих умовах. SAFE-O-TRONIC може застосовуватися в багатьох областях – в готелях, лікарнях, спа-центрах, спортзалах, офісних меблях, шафах, камерах схову.

Рішення для замикання Safe-o-tronic
Цифрові системи замикання SimonsVoss

Цифрові системи замикання SimonsVoss

SimonsVoss – провідний європейський виробник цифрових систем замикання і контролю доступу, існує з 1995 року. Входить в десятку кращих виробників систем контролю доступу в світі. Близько 50% ринку в Німеччині. На даний момент, компанія представляє унікальну систему безпеки і контролю доступу, що не має собі рівних з точки зору користувача можливостей і зручності при експлуатації.

Моніторинг ІТ- Інфраструктур Kentix

Kentix – фахівець з цілісних і масштабованих IoT-рішень для захисту критично важливих інфраструктур. Власна операційна система KentixOS аналізує, обробляє і управляє зібраними даними, щоб надати їх відповідальному персоналу в простій і інтуїтивно зрозумілій формі. Програмно-апаратні продукти на базі IoT прості в установці і охоплюють сфери застосування в області моніторингу навколишнього середовища, виявлення вторгнень, контролю доступу, відеоспостереження та енергетичного моніторингу.

IoT-рішення для захисту критично важливих інфраструктур

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!