RAYTEC – СВІТОВИЙ ЛІДЕР СВІТЛОДІОДНОГО ОСВІТЛЕННЯ

RAYTEC – СВІТОВИЙ ЛІДЕР СВІТЛОДІОДНОГО ОСВІТЛЕННЯ

рай
Все обладнання розроблено і виготовлено виключно у Великобританії.
Освітлення від Raytec – це передові технології і високий рівень якості!
Продукція представлена ​​в більш ніж 65 країнах по всьому світу.

Технології Raytec завжди на крок попереду всіх рішень висвітлення в індустрії безпеки. Нові розробки не тільки змінюють спосіб проектування освітлення, але і встановлюють стандарти для нічного спостереження в цілому. Raytec забезпечують високу продуктивність, чудове зображення, а також істотну економію енергії.
Компанія виробляє повний спектр світлодіодних прожекторів інфрачервоного і білого світла для відеоспостереження і загального освітлення.

67

Прожектори Raytec Vario
    Світлодіодне освітлення VARIO поєднує в собі останні досягнення в області оптики, дистанційного керування, зворотного електронного зв’язку та green-технології.
    VARIO сприяє отриманню зображення найвищої якості в нічний час і генерує освітлення на віддалені відстані, використовуючи при цьому менше енергії.
    Технологія надає можливість зміни кута освітлення за рахунок спеціальних лінз відповідно до полем зору камери. Кут освітлення можна легко, швидко і точно регулювати.
    Cистема зворотного зв’язку VARIO забезпечує інформацію про поточний стан і продуктивності підсвічування.

444

При налаштуванні від рівня землі за допомогою ручного пульта дистанційного керування VARIO встановлюється швидше, простіше і безпечніше. Користувачі можуть налаштувати освітлення в точності до вимог і заощадити значні кошти на етапі введення в експлуатацію.

VARIO

Прожектори Raytec Spartan
    Розроблено спеціально для роботи в небезпечному середовищі. Характеризуються високою продуктивністю і надійністю, а також простотою установки і обслуговування.
Прожектори Spartan є вибухозахищеними і відповідають світовим стандартам сертифікації UL, ATEX, IECEx.
      Прожектори Raytec Hybrid
    Прожектор, який об’єднує в одному пристрої рішення інфрачервоного світла і світла видимого спектру.
    Система використовує освітлення в якості інтерактивного інструменту, повністю інтегрованого з іншими технологіями, що сприяє високому рівню швидкодії та ефективності. ІК-прожектор може використовуватися для загального відеоспостереження, а «білий світ» може встановлюватися тільки по ініціації через зовнішні пристрої, наприклад при виявленні предмета. З одного боку, це є і стримуючим фактором, з іншого, надає додаткову колірну інформацію про зображення.

В рамках лінійки VARIO, прожектор VARIO Hybrid включає набір унікальних функцій:

  • підбір лінзи і кута дії;
  • швидкий і легкий підбір променя за шаблоном до FOV-камері;
  • еліптичні діаграми спрямованості для розширеного зображення і великих відстаней;
  • «Індикатори стану» для простої діагностики;
  • дистанційне керування для спрощеного налаштування і регулювання від рівня землі.

Сімейство світлодіодних прожекторів Raytec VARIO швидко зарекомендувало себе як «вибір номер один» в галузі CCTV і, дійсно, пропонує рішення для будь-яких завдань освітлення.

No Comments

Add your comment