MOBOTIX РОБИТЬ НЕВИДИМЕ ВИДИМИМ

MOBOTIX РОБИТЬ НЕВИДИМЕ ВИДИМИМ

Сучасні системи відеоспостереження дозволяють на час експлуатації ставати не тільки «очима людини» на відстані, але і виконувати досить велика кількість функцій обробки візуальної інформації. Проте, на сьогоднішній день багато інсталяторів, інтегратори і користувачі стикаються з завданнями, які, на перший погляд, неможливо вирішити за допомогою систем відеоконтролю. До таких завдань належить, зокрема, спостереження на великих відстанях в поганих умовах освітлення без використання будь-яких джерел світла. З виходом нових тепловізійних камер від німецької компанії MOBOTIX можна вести спостереження навіть в повній темряві!

1

Существуют различные типы видеосенсоров, которые позволяют улавливать разные волновые диапазоны в спектре электромагнитного излучения. Например, глаз человека или датчик цветного изображения может воспринимать видимое световое излучение в волновом диапазоне 390-770 нм. Датчик черно-белого изображения также дополнительно улавливает инфракрасное излучение, невидимое для человека (с длиной волны до 1000 нм). В отличие от этих оптических датчиков изображения, тепловизионные видеомодули, установленные в камерах MOBOTIX, улавливают волны в диапазоне от 7,5 до 13,5 мкм, что соответствует невидимому для человека тепловому излучению объектов в температурном диапазоне от –40 до +550 °С. Благодаря значительно большей длине волны, чем у видимого света, и связанным с этим физическим свойствам, на тепловое излучение, например, не влияет полное отсутствие освещения или густой дым, однако оно не проникает через прозрачное оконное стекло.

2

Використання нових тепловізійних модулів від MOBOTIX дає можливість бачити зміни в зонах контролю при повній відсутності освітлення, а завдяки підтримці вбудованого в камеру програмного забезпечення MxActivitySensor стає можливим ефективне виявлення руху в кадрі. При цьому сигнал тривоги передається тільки в тому випадку, якщо дійсно відбувається рух об’єктів у певному напрямку. Але не варто думати, що такі камери можна використовувати тільки вночі. Вони корисні також і при денній зйомці, оскільки можуть виявити рухомі об’єкти, наприклад, в тіні, в сутінках, в диму, тумані або за рослинами.
На відміну від камер з датчиками зображення 5 МП, одна з вирішальних якісних характеристик тепловізійної камери – це не вирішення тепловізійного зображення (в пікселях), а здатність фіксувати якомога менші перепади температур і показувати їх в кадрі різними кольорами. Ця чутливість тепловізійного датчика визначається значенням еквівалентної шуму різниці температур (NETD), яка вимірюється в міллікельвінах. У тепловізійних камер MOBOTIX це значення становить 50 мк, що є дуже високим показником для камер загального застосування.

3
4

Завдяки значенню NETD 50 мк тепловизионное зображення з камери MOBOTIX (ліворуч) містить набагато більше деталей, ніж зображення, отримане з менш продуктивною тепловізійної камери конкурента, яка має значення NETD 100 мк (праворуч)!
     Тепловізійні модулі MOBOTIX відповідають стандарту IP66 і розраховані на роботу в режимі 24/7. Показник MTBF (середній час напрацювання на відмову) для тепловізійного датчика дуже високий – 80 000 експлуатаційних годин (більше дев’яти років!). На відміну камер від інших виробників, тепловізійні камери MOBOTIX не мають обмежень гарантійного терміну.
     Крім цього, MOBOTIX пішли ще далі і представили першу в світі тепловізійну камеру відеоспостереження з двома об’єктивами, конфігурація яких дуже гнучка (підбір об’єктивів для тепловізійних модулів з кутом огляду 45, 25 і 17 градусів по горизонталі). Як і раніше, в моделі MOBOTIX S15D нові тепловізійні модулі можуть бути підключені до корпусу камери за допомогою виносних кабелів для сенсорів з максимальною довжиною до 2м. Такий форм-фактор дозволяє забезпечити ефективний монтаж при будь-яких умовах подальшої експлуатації.

6
Високочутливий тепловізійний датчик з NETD станд. 50 мк
(Відображаються перепади температур від 0,05 ° С)
5

Основні сфери застосування гнучкої тепловізійної камери з двома об’єктивами S15D:

  • Гнучкий і прихований / непомітний монтаж усередині і поза будівлею
  • Спостереження за важкодоступними зонами з недостатнім освітленням, з сильним затінюванням, прихованих димом або з густою рослинністю
  • Збереження конфіденційності, так як тепловизионное зображення не дозволяє ідентифікувати людей або розпізнавати номерні знаки
  • Охорона більш великих зон, так як підтримується спостереження і розпізнавання на більшій відстані
7
8
9

No Comments

Add your comment