м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Моніторинг ІТ- Інфраструктур Kentix

Kentix - фахівець з цілісних і масштабованих IoT-рішень для захисту критично важливих інфраструктур. Від окремих серверних стійок і центрів обробки даних до великих інфраструктур - рішення Kentix здійснюють моніторинг приміщень, що потребують захисту, і проактивно виявляють фізичні погрози. Власна операційна система KentixOS аналізує, обробляє і управляє зібраними даними, щоб надати їх відповідальному персоналу в простій і інтуїтивно зрозумілій формі.
Програмно-апаратні продукти на базі IoT прості в установці і охоплюють сфери застосування в області моніторингу навколишнього середовища, виявлення вторгнень, контролю доступу, відеоспостереження та енергетичного моніторингу.
Компанії з усіх галузей промисловості використовують продукцію Kentix GmbH зі штаб-квартирою в Ідар-Оберштайні / Німеччина для захисту свого бізнесу від фізичних погроз і людських помилок, а також для дотримання вимог законодавства. Розробка і виробництво здійснюються виключно в Німеччині.
access, скуд, скд, контроль доступа, безопасность, безпека
Центр даних і ІТ інфраструктура
Будь то серверна кімната, центр обробки даних або периферійний центр обробки даних - з системними компонентами ІТ-інфраструктура може контролюватися з передбаченням. Це забезпечує високу доступність мережі з максимальною надійністю.
скуд, скд, контроль доступа, безопасность
Контроль доступу Kentix
В офісних і ділових приміщеннях зберігаються конфіденційні дані і предмети, втрата яких може призвести до серйозних збитків і втрат. Відновлення та повторна закупівля стоять часу і грошей. У разі втрати конфіденційних даних можуть також виникнути штрафні санкції або втрата репутації. Дізнайтеся, як за допомогою технології Kentix MultiSensor контролювати офісні приміщення на наявність до 37 небезпек.
скуд, скд, контроль доступа, безпека, безопасность
Автоматичне вимірювання температури - SmartXcan
SmartXcan - це внесок в боротьбу з пандемією, і за цей час він був удостоєний багатьох нагород, добре протестований і проданий більш ніж в 40 країнах. Він допомагає зробити подорож в офіси і на виробничі підприємства більш безпечним і дає кожному можливість швидко перевірити температуру тіла - не тільки для виявлення COVID-19.
MultiSensor-TI виявлення пожежі до її виникнення
4 факторна система раннього виявлення пожежі MultiSensor-TI допоможе вам уникнути дорогих поломок. Крім виявлення пожежі, він також повідомляє про багато інших небезпек на ранній стадії і забезпечує безпеку вашого бізнесу