м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Контроль доступу Kentix

Комплексний захист для промисловості та логістики
Контроль доступу для офісів
Захистіть своїх співробітників, дані та інвентар. В офісних і ділових приміщеннях зберігаються конфіденційні дані і предмети, втрата яких може призвести до серйозних збитків і втрат. Відновлення та повторна закупівля стоять часу і грошей. У разі втрати конфіденційних даних можуть також виникнути штрафні санкції або втрата репутації. Дізнайтеся, як за допомогою технології Kentix MultiSensor® контролювати офісні приміщення на наявність до 37 небезпек.
Комплексний захист для промисловості та логістики
100% контроль за допомогою рішень на базі ІТ. Захист критично важливих інфраструктур і конфіденційних даних від несанкціонованого доступу починається з дверей. При використанні традиційних систем замикання доступ не може бути зареєстрований, обмежений за часом або управлятися централізовано. Складне питання: Хто і коли має доступ в які приміщення?
З замком Kentix DoorLock ви отримуєте повний контроль: Завдяки різним варіантам відкривання дверей і індивідуально настроюєваних профілів користувачів за часом, ви можете в найкоротші терміни отримати рішення для доступу, що точно відповідає вашим потребам.
Контроль доступа для офісу