м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Інтелектуальний моніторинг Kentix

Розумний центр обробки даних
Розумний центр обробки даних
Будь то серверна кімната, центр обробки даних або периферійний центр обробки даних - з нашими системними компонентами ІТ-інфраструктура може контролюватися з передбаченням. Це забезпечує високу доступність мережі з максимальною надійністю.
Система "все в одному" з одних рук не тільки усуває звичайні мережеві проблеми, відкрита система також забезпечує практично необмежену масштабованість - навіть в децентралізованих точках по всьому світу. Додаткове програмне забезпечення не вимагається, воно вже інтегровано в кожен продукт. Це забезпечує простоту введення в експлуатацію і зручність керування.
З керованими витратами на установку і інвестиції, Kentix пропонує все необхідне для аудиту ISO 27001.
Інтелектуальний мережевий захист ІТ-стійок
Kentix DoorLock-RA4 - це просунутий мехатронний IoT, який може робити більше, ніж просто відкривати і закривати серверні і інформаційні шафи.
Він може виглядати як ручка для IT-стійок і може робити все те, що має вміти ручка дверей серверної шафи. Але за нею ховається добре продумана система контролю доступу, яку можна масштабувати в необмежених межах, з інтелектуальним програмним забезпеченням і додатком, яке також дозволяє отримати доступ через смартфон і смарт-годинник.
Інтелектуальний мережевий захист ІТ-стійок
Інтелектуальний PDU для IT-стійок
Інтелектуальний PDU для IT-стійок
Kentix SmartPDUs - комплексне рішення для системи безпеки в ІТ-шафі. Абсолютно надійний і високодоступне джерело живлення в ІТ-стійці - це основа вашої ІТ-інфраструктури. Блок SmartPDU розроблений саме для цієї мети, а також служить системним рішенням в IT-шафі, поєднуючи в собі інтелектуальний вимір потужності, моніторинг навколишнього середовища і контроль доступу.
Все засноване на інтегрованій KentixOS, яка забезпечує просте, масштабоване управління через веб-фронтенд і в той же час дозволяє просту і сучасну інтеграцію в сторонні системи з SNMP v2 / 3, ReST-API, WebHooks і багато іншого.
Комплексний захист центру обробки даних
Контейнерні центри обробки даних схильні до підвищеного ризику через відсутність присутності і збільшення відстані до станцій технічного обслуговування. Охоплення цих небезпек, таких як відключення мережі і електроживлення, пожежа або злом декількома системами часто призводить до високих витрат, як і самі небезпеки.
Система безпеки Kentix All-In-One об'єднує до ВОСЬМИ систем (контроль доступу, охоронна сигналізація, раннє виявлення пожежі, моніторинг навколишнього середовища, моніторинг сигналізації, моніторинг мережі, відеоспостереження, моніторинг PDU і електроживлення) в ОДНУ, виявляючи більше 40 загроз! Це робить її частиною базового обладнання кожної ІТ-інфраструктури - незалежно від того, чи є вона невеликим центром обробки даних, ретрансляційною станцією або розподіленим віддаленим контейнером.
Комплексний захист центру обробки даних
Фізична безпека для комунальних підприємств
Фізична безпека для комунальних підприємств
Коли мова заходить про ІТ-безпеку, багато хто думає переважно про атаки хакерів, які заволодівають конфіденційними даними клієнтів. Серед жертв все частіше виявляються комунальні служби, постачальні компанії і оператори критично важливих інфраструктур, яким доводиться докладати все більше зусиль для превентивного захисту від такого збитку.
Крім безпеки на рівні інформаційних технологій, багато відповідальних осіб недооцінюють фізичні небезпеки, які можуть паралізувати технічну інфраструктуру в серверних і технічних приміщеннях. До них відносяться, наприклад, загоряння, викликані дефектами ізоляції, які можуть призвести до пожежі, проникнення води, підвищена температура і вологість або несанкціонований доступ в непублічні зони.
Моніторинг мережі
Безпечне середовище, безпечна мережа - безперебійний моніторинг всієї ІТ-інфраструктури. Ефективний моніторинг мережі і середовища необхідний для дотримання нормативних вимог і безперебійної роботи ІТ-інфраструктури підприємства. Технологія MultiSensor від Kentix пропонує оптимальне рішення для цього. Дізнайтеся, як легко завжди мати в полі зору всю ІТ-інфраструктуру і безперешкодно контролювати її!
Моніторинг мережі