м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Інтелектуальний PDU для IT-стійок

Kentix SmartPDUs - комплексне рішення для системи безпеки в ІТ-шафі

Абсолютно надійний і високодоступне джерело живлення в ІТ-стійці - це основа вашої ІТ-інфраструктури. Блок SmartPDU розроблений саме для цієї мети, а також служить системним рішенням в IT-шафі, поєднуючи в собі інтелектуальний вимір потужності, моніторинг навколишнього середовища і контроль доступу.
Все засноване на інтегрованій KentixOS, яка забезпечує просте, масштабоване управління через веб-фронтенд і в той же час дозволяє просту і сучасну інтеграцію в сторонні системи з SNMP v2 / 3, ReST-API, WebHooks і багато іншого.
Можливі застосування
 • високопродуктивні ІТ-стійки
 • стійки, для розміщення, що перемикаються і вимірюються блоком PDU (MID)
 • прикордонний PDU
 • технічний дистриб'ютор
 • ІТ-стійки в розподілених інфраструктурах
 • моніторинг мережі
Контрольовані фактори
 • споживання електроенергії (кВт · год)
 • потужність (A)
 • напруга, В)
 • частота (Гц)
 • номінальна потужність (Вт, ВА, кВАр)
 • коефіцієнт потужності
 • обрив фази мережі
Калібрований вимір з розрахунком RCM і PUE
Всі моделі "SmartPDU" оснащені каліброваним виміром найбільш важливих параметрів струму. Це означає, що дані про споживання можуть також використовуватися в центрі обробки даних Collocation для виставлення рахунків відповідно до законодавства.
Вбудований контроль залишкового струму (RCM) дозволяє проводити необхідні випробування електричних пристроїв відповідно до DGUV-V3 навіть без виключення і сприяє підвищенню електробезпеки, а також посилення протипожежного захисту. Модулі SmartPDU працюють за принципом "сервер-клієнт". Це означає, що один PDU (сервер) збирає всі дані від підключених клієнтських PDU.
Крім того, серверний PDU може зчитувати показання зовнішнього основного лічильника електроенергії через Modbus Ethernet, що дозволяє безпосередньо розраховувати PUE (ефективність використання електроенергії).
Таким чином, один з найбільш важливих ключових показників енергоспоживання доступний в центрі обробки даних без зовнішнього програмного забезпечення.
схема

PDU 2HU

1
Системне рішення "все в одному", що складається з SmartPDU і MultiSensor з двома блоками висоти, RCM і каліброваним виміром струму. MultiSensor і PowerManager вже інтегровані. 100 модулів SmartPDU легко каскадуються. Підходить для використання в стійках IDF, невеликих офісних стійках або телекомунікаційних стійках потужністю до 3,6 кВА.

Інтелектуальні з'єднання

SmartPDU пропонує безліч варіантів підключення
Захистіть доступ до ваших серверних стійок також за допомогою SmartPDU
DoorLock-RA4 - це важливий компонент системи з безліччю переваг. Крім автономного використання, ручка також може бути підключена безпосередньо до пристрою Kentix SmartPDU.
З одного боку, це усуває необхідність прокладки дротів між шафами, а з іншого боку, ручки передньої і задньої двері шафи отримують резервне живлення через PDUS.
SmartPDU бере на себе управління ручкою і контроль дверних контактів. Єдиним необхідним обладнанням є центральний менеджер доступу.
Це робить інтеграцію в комплексну систему доступу від Kentix ще простіше.
дверний контакт
Магнітний дверний контакт
Контролюйте стан ваших дверей і вікон. Магнітний дверний контакт легко встановлюється.
Датчик пилу
Покладіть кінець пильним серверам.
Датчик пилу надійно попереджає про наявність пилу і бруду.
датчик пилу
датчик протікання води
Датчик протікання 
Проникнення води - одна з найдорожчих небезпек в серверній кімнаті.
Датчик протікання дає раннє попередження.
Сирена тривоги
У разі тривоги сирена видає дуже гучний звуковий сигнал і миготливе світло, видиме далеко далеко.
сирена тривоги

PDU є каскадуємим

PDUS є каскадуємим