м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Інтелектуальний мережевий захист ІТ-стійок

ИТ стойки

Більше, ніж просто ручка для стійки

Kentix DoorLock-RA4 - це просунутий мехатронний IoT, який може робити більше, ніж просто відкривати і закривати серверні і інформаційні шафи.
Він може виглядати як ручка для IT-стійок і може робити все те, що має вміти ручка дверей серверної шафи. Але за нею ховається добре продумана система контролю доступу, яку можна масштабувати в необмежених межах, з інтелектуальним програмним забезпеченням і додатком, яке також дозволяє отримати доступ через смартфон і смарт-годинник.
ІТ стойка
ДЦ

Переваги з першого погляду

Масштабованість і можливість роботи в мережі
 • легко підключається до мережі через LAN
 • всього 1 порт PoE для 16 маніпуляторів
 • відкритий REST API з веб-гачками для зв'язку на основі ефектів
 • проста інтеграція в існуючі системи
 • децентралізована топологія системи - навіть в різних місцях
 • сумісність з багатьма типами стійок
Безпека і міцність
 • тривалий термін служби завдяки надійній механіці
 • легкий і стійкий завдяки литтю під тиском
 • подвійна безпека завдяки світлодіодному освітленню і акустичному сигналу
 • можливість розблокування завдяки захищеному аварійному відкриванню
Просто і зручно
 • проста установка
 • інтуїтивно зрозуміле управління через веб-інтерфейс
 • ергономічне і компактне управління завдяки підйомній ручці
 • зручне відкривання одним рухом
 • доступ через смартфон, смарт-годинник, RFID-зчитувач і Touch-PIN-код

100% на основі IoT

Системи Kentix є рішеннями IoT і розроблені для забезпечення простого використання Web GUI. Основою є операційна система Kentix

кентикс ос Ит стойка

Інтелектуальна система безпеки для серверних стійок

Ергономічна і компактна
У порівнянні зі звичайними орними ручками, Kentix DoorLock-RA4 - це так звана підйомна ручка.
Перевага: Ручка дозволяє економити місце і дуже ергономічна в експлуатації. Процес відкривання дуже зручний, так як ручка піднімається автоматично і відкривається одним рухом.
kentix-ra4-rackschloss-o
KXC-RA4-seitlich-geschlossen
Сумісність і простота заміни
Завдяки стандартному розміру (сітка 50 мм), ручка сумісна з багатьма типами стійок.
Для виробників з власними механізмами ручок, таких як Rittal, існують відповідні адаптери для простої заміни. Замінює комфортну ручку Rittal TS для шаф типів TS, TS IT, SE, PC, IW.
Надійне аварійне відкривання і просте підключення
У разі збою живлення або системи DoorLock-RA4 можна розблокувати за допомогою захищеного аварійного відкриття. Підключення до електромережі здійснюється через роз'єм RJ45 і стандартні комутаційні кабелі. Стан запірної ручки і двері (дверний контакт) контролюється ручкою. Дверний контакт просто підключається через RJ45, що робить прокладку дротів в серверній шафі дуже простою.
kentix-ra4-rackschloss
kentix-os-ra4
100% IoT зі смартфоном і смарт-годинами
DoorLock-RA4 оснащений модульним мехатронним блоком. Крім важільного приводу, він містить повний комплект електроніки з RFID-зчитувачем 13,56 МГц, заснованим на стандарті Mifare DESFire. RFID-зчитувач підтримує загальноприйняті процедури шифрування і безпеки. За допомогою сенсорної PIN-панелі можна реалізувати додаткові вимоги безпеки двофакторної аутентифікації. Завдяки Kentix360 Cloud управління системою замикання може здійснюватися з будь-якого місця і в будь-який час через смартфон або годинник Smartwatch.
Модульний компонент системи
Завдяки модульній конструкції серія DoorLock може в майбутньому комплектуватися додатковими модулями, такими як біометричні модулі або спеціальні зчитувачі. Значною перевагою є те, що ручка являє собою додатковий системний компонент, що доповнює і без того велику модульну систему Kentix SmartAccess. Це дозволяє дуже легко інтегрувати комплексні рішення по замиканню безлічі дверей навколо ІТ-інфраструктури і на мережевих об'єктах, а також економічно ефективно їх експлуатувати. На додаток до DoorLock-RA4 вже є портфель продуктів практично для будь-якої ситуації з дверима, на основі радіозв'язку або Ethernet. З'єднання з рішеннями SmartMonitoring від Kentix дуже просто і зручно. Автоматична постановка на охорону / зняття з охорони зон тривоги, а також автоматичне відкриття дверей стелажа в разі надзвичайної ситуації або обслуговування - все це легко можна реалізувати.
accesssystem-600x375
api-sketchup-transparent-1-600x400
Інтеграція процесів за допомогою REST-API і Веб-гачки
Інтегроване програмне забезпечення KentixOS пропонує всі важливі програмні інтерфейси, такі як LDAP, SNMPV2 / 3, 802.1x NTP, SMB і багато інших. Вбудований веб-сервер доступний через HTTPS і може бути налаштований за допомогою власних сертифікатів сервера. Програмне забезпечення об'єднує всі модулі для управління затискними пристроями за допомогою профілів авторизації за часом і дозволяє вести велику документацію доступу, навіть з відеозображенням при використанні IP-камер. Однак основною перевагою є відкритий REST API з так званими веб-гачками для зв'язку на основі подій. Це робить інтеграцію в системі управління більш високого рівня або керовані сервіси дуже простими. Компанія Kentix надає повну документацію в режимі онлайн. Наприклад, світлодіодні індикатори ручок DoorLock можуть управлятися простими командами і використовуватися в якості системи візуального контролю для клієнтів або сервісних фахівців в зоні розміщення. Оновлення до останніх версій KentixOS доступні безкоштовно для зареєстрованих клієнтів.
Підключення важеля стійки безпосередньо до Kentix SmartPDU дає переваги
Для Kentix DoorLock-RA4 є важливим системним компонентом з безліччю переваг для клієнтів. Крім автономного використання, ручка також може бути підключена безпосередньо до Kentix SmartPDU. З одного боку, це дозволяє відмовитися від прокладки дротів між стійками, а з іншого боку, передня і задня дверні ручки стійки отримують резервне живлення через PDU. SmartPDU управляє ручкою і контролює контакти двері. В якості додаткового обладнання потрібно тільки один центральний AccessManager. Це робить інтеграцію в комплексну систему доступу від Kentix ще простіше.
kentix-ra4-pdu-4-600x478