© ТОВ «Юнітоп», 1991 — 2021
+38 (050) 327 61 07, +38 (044) 524 524 8
info[at]unitop.ua

MOBOTIX T26

   

MOBOTIX T26

77

IP-комунікатор MOBOTIX T26 встановлений у вашому офісі – це безпека, комфорт і організований робочий процес вашої компанії.
   У неробочий час Т26 – ефективна система IP-відеоспостереження з напівсферичної зоною огляду, яка здійснює озвучену запис в зашифрованістю вигляді за подією або безперервно. Автоматичний запис за подією включається в разі руху біля дверей, виникненні шумів, при зміні умов освітленості. MOBOTIX T25 оснащений датчиками, які розпізнають різні події. Контролювати і отримувати сигнали тривоги можна віддалено в будь-який час (на смартфон, планшет і т.д.), або ж аналізувати подія, яка стала причиною сигналу тривоги за рахунок функції пошуку по подіям в запису.
   У робочий час Т26 в офісі – це багатофункціональна відеосистема контролю доступу (використання RFID) з можливістю встановлення синхронного голосового і відеоконтакт з відвідувачем. Це найзручніший спосіб захисту приміщення, обмеження доступу випадковим людям, управління робочим часом, контролю переміщення співробітників і клієнтів, а також всіх подій у вашого офісу. Нічого не залишиться непоміченим – це найголовніша перевага розумного IP-домофона MOBOTIX T26. На відміну від інших домофонів, які спрацьовують тільки при виклику на панелі, Т26 повідомляє вас про будь-яких процесах в зоні контролю, зберігаючи всі докази в архів.

demo 1

А також якщо у вашому офісі кілька приміщень (ресепшен, бухгалтерія, склад і тд), за рахунок додаткового модуля панелі (посилання), відвідувач зможе звернеться зі свого питання (персонально до конкретного співробітника) в потрібне йому відділення. Це оптимізує і удосконалює роботу співробітників і клієнтів.

За рахунок програмного забезпечення управління відео Ви зможете:

  • дистанційно чітко бачити обличчя всіх очікуваних і неочікуваних осіб
  • записати кілька повідомлень на автовідповідач для бажаючих відвідувачів або співробітників
  • надати відвідувачам (співробітникам) можливість залишити озвучене відеоповідомлення
  • відповісти на дзвінок у двері і дізнатися про причини візиту з робочого місця
  • дистанційно відкрити двері
  • завчасно зустріти гостя
  • включити / вимкнути світло або активувати інші електричні пристрої
  • здійснювати пошук зображення і швидку запис
  • надати доступ співробітникам офісу за допомогою PIN-коду або карти
  • обмежити доступ за розкладом

   Багатофункціональний MOBOTIX T26 має безліч налаштувань та додаткових модулів, що дозволяє створити ефективну і надійну систему для кожного індивідуального замовника. При цьому Т26 простий в обігу і характеризується низьким енергоспоживанням (3 Вт, харчування по Рое). В системі MOBOTIX абсолютно виключається можливість відкриття дверей в результаті ураження електричним струмом чи від’єднання кабелів Т26, можливість зчитування або передачі збережених в комунікаторі даних в разі несанкціонованого доступу.
   Така система може встановлюватися для групи адресатів (до 1000 адресатів) із записом в індивідуальний архів із застосуванням окремо налаштованих функцій і алгоритмів роботи, що в рази скорочує ваші витрати на організацію системи відеоспостереження та контролю доступу. IP-комунікатор Т26 легко інтегрується зі звичайними IP камерами відеоспостереження і може бути елементом такої системи для організації контролю вхідний (в’їзний) групи.

No Comments

Add your comment