м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

MICROSENS. ЧАСТИНА 2. ПРОМИСЛОВІ РІШЕННЯ.

MICROSENS. ЧАСТИНА 2. ПРОМИСЛОВІ РІШЕННЯ.

Мережеві технології знаходять застосування в дедалі більшій кількості областей. Вже пройшло чимало часу з тих пір, як мережа стала незамінною складовою в системах транспорту, контролю за рухом, а також в промисловості.

Всі перераховані області не можуть запропонувати оптимальне середовище для роботи електронних пристроїв. У промислових приміщеннях практично завжди підвищений електромагнітний фон, часто температура вище «нормальних умов», а також забруднена атмосфера. Якщо говорити про дорожній рух – значна частина мережевих пристроїв буде встановлена на вулиці, що означає різкі і непередбачені перепади температури, вологості, а також, цілком можливо, нестабільність живлення, складність дістатися до місця установки.

Додатково до всього, саме такі об’єкти вимагають підвищеної надійності мережі – від безвідмовної роботи залежить виробничий процес.

Розробити пристрій для подібних умов – нетривіальне завдання, тому найчастіше виробник повинен бути спеціалізований і мати досвід в розробці саме таких рішень. Промислові мережеві пристрої є основною спеціалізацією компанії Microsens.

Основні види продукції промислового виконання Microsens – це комутатори, конвертори, блоки живлення і SFP-модулі.

Виробляються 2 основних продуктових лінії комутаторів і конвертерів:

ProfiLine – верхній сегмент, найбільш просунуті пристрої;

EntryLine – нижній сегмент, більш прості пристрої з меншою ціною.

m 01Коммутатори серії ProfiLine – керовані комутатори, в якості ОС в яких виступає т.зв. MicrosensOS, заснована на Linux операційна система. Це означає дуже широкі можливості конфігурації і широку підтримку мережевих протоколів. Комутатори цієї серії можуть бути зі стомегабітнимі або гігабітними портами (від 5 до 10 портів), з можливістю підключення SFP-модулів. Частина моделей підтримує функцію Рое, а також пропріетарний протокол Ring. Кожна з моделей має 2 входи харчування (резервування).
Комутатори цієї лінії можуть живитися від напруги 18..36В для версії без Рое і від напруги 24..57В для РоЕ-версії. У нижній частині корпусу розташовані роз’єми SFP, що дозволяє використовувати будь-які стандартні оптичні модулі. Робочий температурний діапазон становить -20 .. + 60 ° C для стандартних модифікацій і -40 .. + 75 ° C для моделей з індексом «Х» (Extended working temperature range). У всіх комутаторах ProfiLine використовується пасивна система охолодження, що різко підвищує надійність і усуває необхідність регулярного обслуговування.

У лінійці ProfiLine присутня модель комутатора, що має сертифікати для використання в залізничному m 02 транспорті – європейські EN50121-4: 2006 (підвищені вимоги до електромагнітної стійкості) і EN50125-3: 2003 (додаткові вимоги по температурі, вібрації і ударостійкості).

Крім комутаторів, в ряду ProfiLine представлені медіаконвертери:
          – З оптики в мідь;
          – Ковертери RS-232, RS-422, RS-485.
Конструктивно вони виконані в таких же, як і комутатори, корпусах.

EntryLine – серія некерованих промислових комутаторів, а також інших пристроїв, що володіють привабливою ціною і високою надійністю. Різноманітність пристроїв не поступається «старшій» лінійці і включає комутатори з оптичними і мідними портами, 1Гбіт / с і 100 Мбіт / с – портами, з РоЕ і без. Робочий температурний діапазон становить -10 .. + 60 ° C. Комутатори без Рое здатні живитися від напруги 12В, що відкриває можливості їх використання в мобільних додатках.
Крім комутаторів, лінія EntryLine містить різні види конвертерів, а також підвищує Рое і РоЕ + інжектори, які можна живити напругою 24В. Крім цього, для передачі даних по одній парі проводів з успіхом можна використовувати VDSL2 Extender. Пара цих компактних пристроїв може передати дані на швидкості 50Мбіт / с на відстань до 300м, а за умови зниження швидкості передачі дистанція може скласти до 2000м. VDSL2 Extender може працювати при температурі -40 .. + 75 ° C.

І, нарешті, самі мініатюрні представники промислової лінійки:
EntryLineCompact
m 04Со своїм розміром 95мм х 70мм х26мм є ідеальним вибором для мобільних додатків, а також для компактної установки поза приміщеннями.
Мають широкий температурний діапазон -40 .. + 70 ° C і можуть живитися від напруги 12 … 48В.
Енергоспоживання в 3Вт (для пристроїв без Рое) також є незаперечною перевагою в мобільних додатках.

Для безвідмовної роботи і стабільності мережі будь-який комутатор потребує надійного блоку живлення. MICROSENS виробляє цілий ряд блоків живлення промислового виконання різної потужності. Всі вони мають високу надійність, стійкі до електромагнітних перешкод і, як і інші пристрої MICROSENS, не мають активного охолодження. Інші особливості – високий ККД і дієвий захист від перенапруги і перевантажень. Вихідна напруга блоків живлення – 24В (для не-Рое пристроїв) або 48В (для Рое), однак останні мають ручне регулювання, за допомогою якого можливе підвищення вихідної напруги до 56В, що необхідно для роботи комутаторів з РоЕ +, а також може компенсувати падіння напруги при використанні протяжних ліній живлення.
Блоки живлення мають ряд різновидів по вихідній потужності: 60, 96, 192, 300 і 600 Вт.

No Comments

Add your comment