© ТОВ «Юнітоп», 1991 — 2021
+38 (050) 327 61 07, +38 (044) 524 524 8
info[at]unitop.ua

ЦИФРОВА СИСТЕМА ЗАМИКАННЯ — ЗАЛИШТЕ СТАРИЙ КЛЮЧ У МИНУЛОМУ

   

ЦИФРОВА СИСТЕМА ЗАМИКАННЯ — ЗАЛИШТЕ СТАРИЙ КЛЮЧ У МИНУЛОМУ

transponder

У механічних системах замикання втрачений ключ може дійсно коштувати дорого, та найважливіше це створює загрозу безпеці на кілька днів. Також поширена ситуація, коли співробітник, який залишив підприємство не повернув свій ключ, або зробив дублікати. У цих випадках, крім виготовлення нових ключів, часто доводиться міняти всі циліндри. Тому звичайні системи замикання в сучасних підприємствах справедливо відходять у минуле.

Сучасним людям сучасну безпеку

      Відкривання і закривання дверей електронними ключами стає нормою. Варто лише натиснути на нього і все готово, а головне захищено та збережено в програмному звіті. Система замикання від SimonsVoss тепер виконує цю функцію для всіх видів дверей для всіх будівель. Нове рішення передбачає заміну ключів на транспондери і заміну механічних циліндрів на електронні. Геніально просто – просто геніально!

Рішення з урахуванням конкретних особливостей

      Оснащений високопродуктивною батарейкою, електронний ключ — транспондер SimonsVoss здатний здійснити до 400000 замикань. Цифровий ключ звертається по радіоканалу до електронного циліндру, який спрацьовує тільки при наявності повноважень у власника ключа. При втраті можна миттєво заблокувати транспондер, а новому без особливих зусиль надати ті чи інші права доступу. 

      З допомогою програмного забезпечення SimonsVoss можна складати індивідуальні схеми замикання і здійснювати їх обслуговування. При використанні циліндрів з функцією контролю доступу програмне забезпечення протоколює всі доступи і тривалість цих доступів.

      Електронний циліндр (замок) має стильний дизайн, високоякісний корпус, встановлюється за декілька хвилин, без прокладки кабелю, без свердління. Визнані сертифікати (VdS, BSI, SKG) підкреслюють його високий рівень безпеки.

100% захист від злому вхідних дверей!

Німецька компанія DRUMM GmbH випустила спеціальну захисну пластину GEMINY, що робить замковий ціліндр Simons Voss практично невразливим для вандалізму. Сталева конструкція запобігає навмисному пошкодженню чи відмиканню.

Цифрові ключі без можливості підробки


SimonsVoss розробив унікальну систему авторизації ключа із замком, яка крім шифрування передачі та захисту від зчитування до 1 м використовує рандомний підбір одноразового пароля, який вгадати неможливо.

Термін роботи системи замикання на одному елементі живлення – до 10 років.


Пасивна система роботи дозволяє мінімально використовувати заряд батареї. При інтенсивному використанні система буде працювати на одному елементі живлення від 5 років! При стандартному «домашньому» використанні до 10 років. Робота ключа на одній батарейці – більш 10 років.

Броньована накладка – ніякого фізичного доступу до замку


Бронезахист, розроблений спеціально під цифрові циліндри SimonsVoss, повністю виключає будь-який метод злому циліндрового замку.

Ніяких проводів і дорогого монтажу.


SimonsVoss використовує безпровідний метод передачі даних, тому Вам не прийдеться свердлити стіни і прокладати кабелі в будинку з готовим ремонтом. Монтаж замка займає 3 хвилини.

Один ключ – до 3х різних систем.


Ви можете використовувати свій транспондер в трьох різних системах без програмного з’єднання цих систем. Вдома, на роботі і на дачі буде достатньо піднести один і той же ключ.

Унікальний дизайн.


Система замикання разом з бронезахистом має ергономічний дизайн, пристосований для найбільш зручної та безпечної роботи.

No Comments

Add your comment